Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Jolcia

Kurczak Na Słodko Kwaśno

Rekomendowane odpowiedzi

Ilka u mnie też ten kurczak gości na każdej imprezce.Każda nowa osoba która go spróbuje bierze przepis. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie bomba !!!!! Najlepszy na drugi-trzeci dzień .Niektórzy myśleli ,ze to rybka :mrgreen: Dzięki za przepis :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu dzisiaj u nas wieczorem rodzinna uroczystość, przygotowałam z Mamą mnóstwo pyszności, m.in. Twojego kurczaczka... musiałam spróbować z ciekawości i stwierdzam, że jest PYSZNY!!! Dzięki za świetny przepis. Pozdrawiam ;) post-8290-1245591576_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolka dzieki za ten przepis zrobiłam go w piatek,w sobote małżonek miał zły humorek:) czasm tak byawa:)ale jak zjadł kawałek tego mieska to "micha" mu sie rozesmiała i powiedział WYŚMIENITE!! dzieki JOLU:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak do mężczyzny najlepiej dotrzeć przez żołądek :-D . Cieszę się Melu ,że skorzystałaś z mojego przepisu :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolciu dziękuję bardzo za pierwszorzędny przepis. Zdjęcie z małej ilości dodam któregoś dnia po odmrożeniu. Byłam dumna jak chwalili potrawy które zrobiłam osobiście z podanych przepsów na naszej stronie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się cieszę Halinko jak goście chwalą moje potrawy :) . Uważam ,że nasze forum jest nieocenione.Wszystkie przepisy są świetne. Trafia się w gusty nawet najbardziej wybrednych. Pozdrawiam serdecznie :-D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepis już czeka spisany na kartce, będę robiła zaniedługo na imprezkę tylko z czym podajecie takiego kurczaka, jako przystawkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rossi po prostu stoi na stole podczas imprezy i każdy się częstuje. Nic do niego nie trzeba podawać. Ale warto go zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi