Skocz do zawartości

Śledzenie Tematów / For.


Czy korzystasz z opcji przysyłania informacji o nowych postach na forum?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      6
    • Nie - nie umiem
      1
    • Nie - nie potrzebuj? tego
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz dostawać maila z informacją o pojawieniu się nowych wiadomości. To dość proste. Aby otrzymać informację o nowościach...

...w danym temacie należy kliknąć znajdujące się u góry menu "Opcje" - z rozwiniętego menu wybrać "Śledź ten temat" - pojawi się nowy ekran na którym należy wybrać tryb subskrybcji (każdy jest opisany, więc tutaj nie wyjaśniam) i kliknąć zatwierdź. W tym momencie możesz również ustawić przysyłanie informacji o nowych postach w całym forum w którym się obecnie znajdujesz (należy zamiast "Śledź ten temat" wybrać "Subskrybuj to forum").

Tworząc nowy temat wystarczy zaznaczyć "Włączyć notyfikację email o odpowiedziach?" - efekt będzie podobny.

...w danym forum należy kliknąć znajdujące się u góry menu "Opcje forum" - z rozwiniętego menu wybrać "Subskrybuj to forum" - pojawi się nowy ekran na którym należy wybrać tryb subskrybcji i kliknąć zatwierdź.

Od tego momentu nic w danym temacie / forum Ci nie umknie i zawsze będziesz na bieżąco. Będziesz mogła/mógł odpowiedzieć na pytania zadane do Twojego przepisu bo się o tym błyskawicznie dowiesz. Nie musisz wchodzić na każdy temat który napisałaś/eś aby dowiedzieć się czy ktoś coś odpowiedział/napisał.

Przykład: Aby zamówić sobie przysyłanie informacji o wszystkich nowych postach pojawiających się na forum "Wasze przepisy - Słodkości". W tym celu:

- wejdź na forum Słodkości lub dowolny temat w tym forum - kliknij "Opcje forum" (jeżeli jesteś w liście tematów na forum) lub "Opcje" (jeżeli jesteś w jednym z tematów forum) i wybierz "Subskrybuj to forum", na kolejnym ekranie wybierz tryb subskrybcji i kliknij zatwierdź. GOTOWE! :mrgreen:

Aby korzystać z tych możliwości musisz wcześniej zarejestrować się na forum.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania z tym związane (a także wszelkie inne związane z działaniem forum)

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Marcinku...mam pytanie-ustawiłam sobie śledzenie tematu MOJE KWIATKI ale nie otrzymałam powiadomienia o nowej odpowiedzi,chociaz taka się pojawiła.Czy dasz radę sprawdzić,czy dobrze to zrobiłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo - ale może ustawiłaś, że chcesz dostawać jeden zbiorczy mail z odpowiedziami, a nie mail bezpośrednio po odpowiedzi. Tylko opcja "Natychmiastowa notyfikacja email" powoduje natychmiastowe wysłanie maila - może wybrałaś którąś z innych opcji. Domyślnie jest właśnie "Opóźnione powiadomienie".

Pozdrawiam

Marcin

---------

Bez notyfikacji na email

Ta opcja nie wyśle powiadomienia email, ale automatycznie doda tematy lub fora do twojej listy subskrypcyjnej.

Opóźnione powiadomienie

Ta opcja spowoduje wysłanie powiadomienia na email gdy padła nowa odpowiedź lub utworzony został nowy temat, a ty nie jesteś online na forum.

Natychmiastowa notyfikacja email

Ta opcja spowoduje wysłanie powiadomienia na email gdy padła nowa odpowiedź lub utworzony został nowy temat bez względu na twój status na forum.

Wykaz dziennych email'i

Ta opcja spowoduje wysłanie dziennego raportu wszystich nowych odpowiedzi i tematów z tego dnia

Wykaz tygodniowych email'i

Ta opcja spowoduje wysłanie tygodniowego raportu wszystich nowych odpowiedzi i tematów z tego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :wink: ,pomimo,że ustawiłam natychmiastowe powiadamianie o odpowiedziach to przez 45 minut nie dostałam powiadomienia i nie wiem,czy ja jestem zbyt niecierpliwa czy tak ma być? :wink: I dziś też nic nie dostałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.