Skocz do zawartości

To lubię zjeść...


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubie praktycznie chyba wszystko z wyjatkiem tatara i ostryg. Ale przepadam za stekami, bryskietem, wszelkiego rodzaju zielenina no i oczywiscie slodkosci, czyli ciacha, ciasteczka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lubię wszystko za wyjątkiem tatara i owoców morza. Ale najbardziej lubię jedzenie konkretne, na ostro, na kwaśno, niestety tych potraw nie jadam od lat, bo moje "podroby" w przeciwieństwie do mnie ich nie tolerują. I to dopiero poświęcenie z mojej strony, nie dość że gotuję dla rodzinki to jeszcze tylko wącham i patrzę jak oni wcinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja lubię: rosół,pomidorowa,zalewajka,ogórkowa,czerwony barszczyk z uszkami(nie lubię krupniku!) flaczki,fasolkę po bretońsku,bigos,gołąbki,galaretka z nózek,śledzie pod każdą postacią, królik w śmietanie z buraczkami(tak jak zając),żeberka z cebulą,a z ciast szarlotkę i sernik :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

rosół z makaronem barszcz ukraiński z jaśkiem barszcz czerwony z pierogami,uszkami albo krokietami z kapustą i grzybami drób pod każdą postacią potrawy słodko-kwaśne galaretę...i przy okazji obgryzać ugotowane łapki i skrzydełka kurze flaczki gołąbki ryż z rodzynkami do II dania ziemniaki ubite z podsmażoną cebulką,mlekiem lub śmietaną które robiła moja prababcia ciastka firmowe lub ciasta z bitą śmietaną i owocami sernik,sernik i jeszcze raz sernik :razz: herbatkę cynamonową i potrawy z cynamonem trochę się nazbierało :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

a ja lubie prawie wszystko :P byle by dobrze przyżądzone :P m.in: pierogi pod kazdą postacią, rosółek pomidorówkę kurczaczka pod kazdą postacią ... i moje naleśniczki z mięskiem mielonym w sosie pomidorowym :P mniam ... i wiele wiele innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też nie jestem wybredna może powiem do czego mam największą słabość

mleko słodzone.wiem wiem tyle kalorii itd ale jak kupię np do ciasta to od razu bym musiała ugotować bo nie ustoi. :wink:

a tak to się zastanawiam właśnie czego nie lubię .........hmmmmmmmmmmm za kminkiem za bardzo nie przepadam ale zjem go.

nie przepadam za barszczykiem z uszkami .aha przypomniało mi się nie lubię MOCZKI zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie jadłam moczki o której tu piszecie, nie słyszałam nawet o tym ale z przepisu wydaje się smakowita! Nie powiem, zapachniało i zakręciło mi się od tego aromatu... A żeby było w temacie, to idąc tym skojarzeniem to uwielbiam kluski z makiem! Cały rok na nie czekam, jem je tylko i wyłącznie na wigilijnej kolacji u moich rodziców (u nikogo innego nawet nie próbuję, żeby uniknąć rozczarowań :grin: ) Taaak, to jest to, co lubię zjeść. I nieważne, ze tylko raz w roku. Właśnie wtedy smakuje wyjątkowo i przepysznie :grin: Właśnie sobie przypomniałam ten zapach i smak... Bakalie, skórka pomarańczowa, miód... Mmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.