Skocz do zawartości
Marcin

Dieta - Oj Niedobrze, Niedobrze ;)

Rekomendowane odpowiedzi

No i wiecie co - dajecie tyle nowych przepisów - a ja właśnie wziąłem się za odchudzanie (metodą prawie autorską MŻiWSR) :mrgreen: A tu kurczak w cieście, tam Kruche babeczki z bitą śmietaną - RATUNKU! - jak tego wszystkiego nie zjeść :shock: Ale to dla mnie będzie ćwiczenie silnej woli. Ale co tam - dam radę :oops: Albo nie dam... :oops: Chyba dopiero po fakcie będę wiedział czy dałem. MŻiWSR = Mniej Żreć i Więcej Się Ruszać :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja co chwila przysięgam sobie że już najwyższy czas zgubić parę kilogramów, ale brak mi silnej woli i w dodatku jak przeglądam te wszystkie przepisy to poprzez samo czytanie juz ssie mnie w żołądku. Tyle tu smakowitości, że jedyna dietą pozostaje WSR..... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram - tylko u mnie niestety jak na razie brak czasu na ruch - i tak naprawdę niewiele więcej poza spacerem do pracy mi z tego wychodzi :mrgreen: Ale w niedługim czasie przewiduję poprawę. Jak na razie nieźle mi idzie. Ale dokładnie - czytanie tych przepisów bardzo pobudza apetyt :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem Cię, wyobraźnia działa i nawet smak jest człowiek w stanie poczuć!! :mrgreen:. Na pocieszenie dodam, że masz silną wolę, tylko słabą, jak większość z nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie tego jeszcze nie tłumaczyłem :mrgreen: Ale to dobre jest :shock: A jak widzę przepis ze zdjęciem to już w ogóle mam bardzo słabą silną wolę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zchudnąć z forum to żecz niemożliwa , bo tyle tu smakołyków i dobrego jedzonka , to jak dla mnie jest nie do przeskoczenia. :mrgreen: :shock: :oops: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem że jak wrócę do pracy to na pewno zrzucę kilka kilogramów, a chudnąć z forum, to jak napisała gosiek50 , jest rzeczą wręcz niemożliwą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba , DeLarge, że będziesz jadł z nerwów :shock:. A o to w naszej pracy nie jest trudno. No chyba, że potrafisz się zdystansować, tylko tak można przetrwać w gimnazjum. Mnie kiedyś jeden z inteligentniejszych uczniów powiedział, że stosuję wrestling słowny. Bardzo mi się to spodobało, bo faktycznie, czasami muszę sobie ulżyć, ale staram się zrobić to tak, żeby ten do którego słowa są skierowane nie poczuł się obrażony. No i wtedy nie jem więcej niż muszę :mrgreen:. Nie znaczy , że nie mam czego zrzucać!! Nie, nie. Nie jest tak dobrze, niestety :oops: Ale w moim wieku, kto by się tym przejmował!!!

Muszę jeszcze dodać gosiek50, że określenie 'słaba silna wola' nie jest niestety mojego autorstwa. Jest to kwestia wypowiedziana przez Machalicę juniora w "Sztuce Kochania". Uwielbiam ten film i znam go na pamięć, podobnie jak "King Size", "CK Dezerterzy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz Pola, może nie tyle z nerwów (pozwól że zacytuję jeden z filmów Barei: "bo ja jestem niespotykanie spokojny człowiek") a z bardziej prozaicznego powodu: po prostu nie będę mieć czasu. wracając do diety, świetnym elementem uzupełniającym każdą z diet jest ruch, dlatego też od września zapisałem się na basen. zobaczymy ile wytrzymam z dietą MŻiWSR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje mi życzyć Ci wytrwałości w stosowaniu diety i wielu sukcesów w pływaniu :mrgreen:. Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem z Wami od niedawna, ale z tego co widzę to zabawię tu długo. Też nosiłam się z zamiarem żeby zgubic parę kilo, bo chciałam rzucic palenie, a z tego co słyszałam to się tyje więc postanowiłam ograniczac palenie , a na dietę przyjdzie czas po świętach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coz musze Wam wszystkim przyznac racje ze trudno schudnac ze smacznym.Jestem tu od niedawna ale bardzo mi sie tu podoba. Bardzo lubie piec i gotowac ale teraz nie mam zbyt duzo czasu na wykwintne rzeczy tylko zazwyczj cos prostego poniewaz moja 7mio miesieczna corcia jest zazdrosna o garnki i patelnie i chce zeby mama z nia sie caly czas bawila. Obiad zazwyczj jest gotowany gdy Emilka spi. Teraz ma drzemke wiec na chwilke moge usiasc do komputera. Od narodzenia Emilki minelo ponad 7 mcy a ja nic nie moge zrzucic. Brzuszek juz nie ten co przed ciaza. Dodam ze duzo przybralam w ciazy ale pal licho, wazne ze dzidzia sie urodzila zdrowa. Teraz planuje diete. Chyba skusze sie na kopenhaska chociaz jest okropnie drakonska. Ale moze cos pomoze. Boje sie tylko ze nie wytrzymam tych 13 dni! Zwlaszcza ze zazwyczaj w weekendy gdzies sie podziewamy albo tez ktos jest u nas no i jest zawsze dobre jedzonko. Doradzcie mi jak przebrnac przez te 13 dni. Mam tez kilka pytan odnosnie tej diety i jesli ktos moglby mi na nie odpowiedziec to bylabym ogromnie wdzieczna. Z gory dziekuje za odpowiedz. Agusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez wzielam sie za diete :cry:. Stosuje ja jak jest potrzeba. Jest ona mojego autorstwa :razz:. Stosuje ja zawsze tylko przez miesiac bo pozniej juz nie ma wiecej potrzeby gdyz na niej mozna naprawde duzo zgubic :razz:. Ogolnie ograniczam sie do gora 500 kcal dziennie - wiem wielu z was pomysli ze to racja glodowa, ale dieta zostala zalecona przez dietetyka ktory powiedzial ze raz na kiedy mozna przyglodzic organizm i nawet wyjdzie mu to na zdrowie. Oprocz tego codziennie robie 200 brzuszkow, callanetics i od jakiegos czasu zaczelam A6W...efekt? przed dieta warzylam 63 kg (przy wzroscie 175) a teraz juz tylko 55 :razz:. Pozdrawiam i trzymam kciuki za diete :cry:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi