Skocz do zawartości

Po Co To Forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu stworzyliśmy forum "Tylko dla nałogowych Smakowiczów" - jest ono zamknięte dla gości (czyli widzimy jego zawartość tylko my - zarejestrowani Smakowicze). Dlaczego tak - otóż wszystko co piszemy na forum jest ogólno dostępne dla wszystkich - w tym dla wyszukiwarek internetowych - tak więc jest duża szansa, że zostanie przez nie "zaindeksowane" i potem będzie pojawiać się jak ktoś będzie chciał to znaleźć np. w Google.pl - i to dobrze jeżeli chodzi o przepisy itp. Ale może chcemy sobie porozmawiać o czymś bardziej "prywatnym" - co niekoniecznie musi interesować i być widziane przez wszystkich. Tutaj jest właśnie takie miejsce. Mechanizm forum daje więcej możliwości w tym zakresie (możliwe jest np. tworzenie grup użytkowników i tworzenie dla nich prywatnych for, a także tworzenie for dla użytkowników mających określoną liczbę postów - a więc takich "udzielających się"). Jeżeli macie jakieś propozycje chętnie je uwzględnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grono użytkowników forum jest duże i biorąc pod uwagę ten fakt,od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl by lepiej sie poznać. jestem pewien że wielu użytkowników znalazłoby wspólny język i zainteresowania nie tylko na polu kulinarnym. może czytamy te same książki, słuchamy podobnej muzyki, lubimy takie same filmy...itd. pojawia się jednak problem, jak takie "przedstawienie się" miałoby wyglądać by było naturalne? macie jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem właśnie forum dla aktywnych użytkowników.

Oczywiście nie po to, żeby ukrywać tam przepisy - raczej, żeby we własnym gronie mogli podyskutować ludzie, którzy to forum najaktywniej tworzą i, czego jestem pewien, są żywo zainteresowani uczynieniem tego forum jeszcze fajniejszym :oops:

W tym celu obok grupy Forumowicze utworzyliśmy grupę Aktywni forumowicze (w której znajdują się wszyscy mający 100 lub więcej postów - taka "Grupa trzymająca władzę" :mrgreen: ) - w tej chwili to około 20 osób - tak więc jest już sporo - a pewnie będzie jeszcze więcej.

Właśnie napisałem tam dość dokładnie ile osób przebywa na naszej stronie (właściwie podczas pisania o tych naszych statystykach nasunął mi się pomysł powstania forum dla Aktywnych Smakowiczów - dlaczego? Otóż informacje te oczywiście nie są ściśle tajne, ale raczej nie są przeznaczone dla ludzi, którzy są tu tylko przelotnie i nasze forum i strona ich nie interesują). Zainteresowanych dokładnymi statystykami strony zapraszam: "Osiągi" smaczny.pl.

Z ostatniej chwili: Zmieniłem też nazwy grup z Forumowicze i Aktywni forumowicze na przyjemniej brzmiące Smakowicze i Aktywni Smakowicze (a może to zmienimy na "Smakowicze Pełną Gębą"? :shock: albo jeszcze inaczej - co Wy na to?)

Acha - DeLarge - ta zmiana oczywiście nie bardzo odpowiada temu co proponowałeś - jednak i nad tym z Dorotą myślimy - jesteśmy także otwarci na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.