Skocz do zawartości

Pokaż Się - Załaduj Swój Avatar I/lub Zdjęcie.


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw krótka informacja - co to jest avatar - to malutki symbol lub zdjęcie pokazywane obok każdego Twojego postu. Możesz go nie umieszczać, możesz wybrać jakiś spośród standardowych avatarów, ale możesz także załadować tam swoje zdjęcie (tak jak np. ja zrobiłem).

Natomiast zdjęcie wyświetla się na ekranie z Twoim profilem.

Jak to zrobić: (avatar)

1. Klikasz w Panel kontrolny

2. Po lewej stronie w sekcji Dane Osobiste klikasz w Edytuj avatar.

3. Teraz możesz wybrać jeden z gotowych avatarów w sekcji Zainstalowane avatary, lub załadować swój avatar w sekcji Twoje Avatary

4. Kliknij Przeglądaj... obok "Wyślij nowy obraz z twojego komputera" i wybierz ze swojego dysku zdjęcie (najlepiej takie, które pokazuje dość wyraźnie Twoją twarz, gdyż zdjęcie zostanie zmniejszone do tej wielkości co moje tutaj).

5. GOTOWE! Teraz wszyscy dyskutując z Tobą będą wiedzieli jak wyglądasz :mrgreen:

Jak to zrobić: (zdjęcie)

1. Klikasz w Panel kontrolny

2. Po lewej stronie w sekcji Dane Osobiste klikasz w Zmień zdjęcie osobiste.

3. Teraz możesz załadować swoje zdjęcie w sekcji Zmień zdjęcie...

4. Kliknij Przeglądaj... obok "LUB załaduj nowe zdjęcie z twojego komputera" i wybierz ze swojego dysku zdjęcie (najlepiej takie, które pokazuje dość wyraźnie Twoją twarz, gdyż zdjęcie zostanie zmniejszone).

5. GOTOWE! :shock:

W obu przypadkach można też podać adres do zdjęcia, jeżeli znajduje się ono gdzieś w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niestety nie ma takiej możliwości - jednak avatar można zmienić w każdej chwili, więc jeżeli zobaczysz, że ktoś ma już taki jaki wybrałaś możesz go zmienić :lol: Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten sam avatar był używany przez kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałam załadować swoje zdjęcie,ale niestety gdy klikam na Zmień swoje zdjęcie osobiste to wyskakuje mi,że administrator nie udzielił mi uprawnień do tego i nie mogę nic zrobić,a gdy chciałam wstawić zdjęcie tam gdzie avatarek to też coś mi nie wychodzi,a zdjęcie jest pomniejszone.

Pozdrawiam

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chodzi o to, że plik ma więcej niż dozwolone 50 kilobajtów. Zwiększyłem nieco ten limit - spróbuj ponownie załadować avatar. Szybkość dostępu do internetu nie ma znaczenia. Natomiast maksymalny rozmiar pliku zawierającego zdjęcie osobiste wynosi 100 kb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JESZCZE JEDEN PROBLEM CHCĘ NAPISAĆ NOWY TEMAT NP. W SŁODKOŚCIACH NAPISAĆ PRZEPIS I NIE OTWIERA MI SIĘ OKNO DO PISANIA PRZEPISU TYLKO MAM DWA MAŁE OKIENKA DO WPISANIA TYTUŁU WIADOMOŚCI.tAK MAM WSZĘDZIE NIE TYLKO W SŁODKOŚCIACH NIE UMIEM NAPISAĆ NOWEGO TEMATU, ODPOWIADAĆ UMIEM. DOTĄD NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW A DZIŚ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.