Skocz do zawartości

Oczyszczanie Forum...


Rekomendowane odpowiedzi

No jak widać "kilka" osób sobie o nas przypomniało. Mam nadzieję, że się tutaj na nowo (albo i po raz pierwszy) zadomowią - z pewnością jak wypróbują kilka przepisów tak będzie :) W każdym razie taką mamy wszyscy nadzieję. A 16 września ci konta tych użytkowników, którzy nie zalogują się, zostaną usunięte. Oznacza to, że osoba woli raczej zaglądać in cognito albo wcale (w co wątpie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało się. Skasowano około 1650 użytkowników którzy - zarejestrowali się i ostatnio logowali przed 28 lutym 2006 i dodatkowo nie napisali ani jednego posta. Dlatego też mamy już "tylko" 1150 użytkowników, za to większość z nich to użytkownicy aktywnie do nas zaglądający i/lub piszący. Z góry przepraszam wszystkich, którzy mieli konto a zostało im ono usunięte przez pomyłkę - co nie powinno się zdarzyć - w takim razie proszę konto ponownie założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wracamy do tematu. Niedługo wyślemy podobnego maila - z prośbą o zalogowanie się, jeżeli Smakowicz chce jeszcze korzystać z konta. 16 kwietnia usuniemy znowu nieaktywne konta. Jest np. ok. 1080 osób, które nie napisały ani jednego posta i nie logowały się od 1 stycznia tego roku. Myślę, że takie osoby (oczywiście jeżeli po wysłaniu mailingu nie wejdą na forum) będą kwalifikowały się do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to dobry pomysł z czyszczeniem forum, jest nas tak wielu a niestety tylko garstka tych osób bierze czynny udział w życiu Smacznego, mam nadzieję, że po otrzymaniu meila odezwą się i będzie nas więcej Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka garstka ;) Wypowiadało się już u nas 620 osób a więcej niż 20 postów ma około 140 osób - myślę, że to niezły wynik - a będzie pewno jeszcze lepszy ;) Ostatnio po takie operacji czyszczenia dużo osób przypomniało sobie o naszym forum. Podobnego efektu możemy się więc spodziewać teraz. Zapraszamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko się śmieję, że garstaka ;) , tez uważam, że to niezły winik, ale wolałabym aby te osoby pamiętały o nas nie tylko wtedy kiedy wyśle im sie powiadomienie, ale zawsze, niestety to nie zależy od nas, niektórzy poprostu nie mają czasu, ale i tak forum tętni życiem, jest tu milutko i sympatycznie, myślę, że jeszcze dużo osób tutaj  zagości, na stałę. Pozdrawiam wszystkich aktywnych i mniej aktywnych buziaki Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek usunięcia konta jest taki: Usunięte zostaną konta osób, które ostatnio logowały się dawniej niż 2 miesiące temu i dodatkowo nie napisali ani jednego posta. Tak więc Ewa - oczywiście Twojego konta nikt nie usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.