Skocz do zawartości

Oczyszczanie Forum...


Rekomendowane odpowiedzi

Sam zauważyłem go i usunąłem ;) Usuwać będziemy konta osób, które są zupełnie nieaktywne - nie logują się i nigdy nic nie napisali. Na pewno konta nie straci nikt korzystający z forum. Tak więc proszę nie dziękować nam za pozostawienie kont ;) Na forum może oczywiście przebywać każdy. Zresztą usunięcie konta wcale nie powoduje, że taka osoba nie może już wejść na forum. Robimy to tylko po to, żebyśmy wiedzieli konkretnie ilu nas jest. A jak ktoś usunięty za miesiąc będzie chciał znowu pisać może bez przeszkód się zarejestrować ;) Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie rozumiem pierwszej części wypowiedzi - o co chodzi, co Cię spotkało? :) A co do drugiej części: Moim zdaniem nie należy tak pisać - w zamian każdy temat można ocenić używając gwiazdek. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aida jeśli chodzi Ci o to, że dostałaś maila z informacją, że konta nieaktywnych użytkowników będą usuwane to powiem ci, że mnie też to spotkało. :) Jak się domyślam taka wiadomość została automatycznie rozesłana do wszystkich użytkowników. Jeśli przez ostatnie 2 miesiące logowałaś się na forum to wiadomość ciebie nie dotyczy. Swoją drogą uważam takie sprzątanie za coś bardzo potrzebnego. Sama jestem zarejestrowana pewnie na niejednym forum i już po prostu nie pamiętam na jakim. Byłoby fajnie gdyby mi przypomniano, lub po prostu zlikwidowano moje konto z forum na które nie zaglądam, sama bym sobie tego życzyła. Skoro nie zaglądam to albo nie pamiętam o takim miejscu, albo nie mam potrzeby się tam logować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiście uważam że to był dobry pomysł na to aby ostrzegać te osoby nie aktywne ,ja równiez założyłam konto ale przez jakis czas nic nie pisałam tylko obserwowałam co się tu dzieje ,czytałam przepisy i korzystałam z nich ale jakoś nie wiedziałam jak zaczać korzystac w pełni aby być zauważoną no i właśnie- zanim dostałam email to mam swojego dostarczyciela wiadomości dowiedziałam się że będzie robiona" czystka " no i zaczęło się ,jestem zadowolona że tu jestem a forum jest uzależnieniem i niewyobrazam sobie abym choć raz dziennie tu nie zajżała i czegoś nie napisała a jak widać to jest nie jeden raz .Dziekuje za to że wogóle takie wspaniałe forum powstało bo szperanie tylko po stronach w necie juz mnie znudziło.Pozdrawiam wszystkich "starych i nowych "użytkowników. :razz:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

pomysł rewelacyjny.. :( ale ja sie nie boje ze zostane usunieta, poniewaz te forum tak mnie wciągneło, że nie ma dnia abym tu nie zajrzała. Może nie pisze za duzo postów i nie jestem tu za długo, ale uwielbiam czytac wypowiedzi na różne tematy. Forum jest rewelacyjne, wszyscy sa do siebie mili, nikt sie nie wyzywa i nie kłóci. Na nie jednym innym forum aż roi się od głupich tekstów i wyzwisk, okropnie mnie to zniechęca. Naszczęscie nasze forum jest inne i to mi się najbardziej podoba. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja napiszę w sprawie oczyszczania forum ale nie z użytkowników, którzy nie korzystają lecz postów. Byłabym za tym aby usuwać wątki które nic nie wnoszą... Po co zakładać wątek np. lalka Barbie jeśli jest wątek Lalki... Marcinie czy nie mógłbyś czegoś z tym zrobić... Bo trochę to przeszkadza gdy szukasz tematu a tu wyskakuje milion innych postów z głupotami... pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.