Skocz do zawartości

5kg W 1 Miesiąc


kaska

Rekomendowane odpowiedzi

dieta jest prosta razem ze mną odchudzają się 3 osoby i mają super efekty dlatego postanowiłam się nią podzielic 1 śniadanie-1 kromka chleba razowego plaster wędliny, może byc sałata,1 pomidor 2- śniadanie-płatki owsiane,musli,corn flakes,do wyboru-ok pól szkl do tego 1 mały jogurt naturalny obiad- zupa warzywna-ile się da,lub gotowane warzywa , białe mięso kolacja-1 kromka chleba razowego tjw bez pomidora, ale za to kefir -nie wolno jeśc słodyczy,mięsa w panierce,tłustych sosów -wolno pic duże ilości wody,zielonej herbaty(okropna ale można polubic,ja zostałam zagożałym zwolennikiem),pożerac duże ilości zieleniny najgorszy jest 1 tydzień potem jest z górki ,polecam na śniadanie zrobic kanapke z dużą ilością sałaty ,a pomidora pokroic na 8,optycznie wygląda na fure jedzenia,na obiad kupuje warzywa na patelnie (horteks) na początku zjadałam całąpaczkę ,teraz starcza mi pół,do tego półpiersi z kurczaka ugotowane w ziołach na kolacje nie jem kanapki a za to pije duży kefir można zmieniac i modyfikowac ale jest 1 zasada nie objadac sie no i więcej ruchu , mąż jak zobaczył efekty to kupił mi orbiterek i teraz mnie pilnuje żebym tego co mi sie udało nie zaprzepaścic .Życzę powodzeni w miarę możliwości odpowiem na pytania .Pozdrowienia zapomnialam -odstępy miedzy posiłkami 2-3 godz , kolacja ok 18 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ekhm między płatkami owsianymi a kukurydzianymi corn flakes jest ogromna różnica ;) oczywiście polecam te pierwsze. Nie powiem że dieta mi sie podoba bo bym skłamał :P ale dla zwykłego śmiertelnika ujdzie. A to że nie można jeść po 18 czy którejś tam to jest wierutna bzdura ;) Ostatni posiłek przed snem polecam czysto białkowy (+ ew tłuszcze) np twaróg, węgle nie wskazane. Ogólnie to dziwie się żę w diecie jest mało białka które przeciez jest najbardziej termogenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam....dieta wydaje mi sie trochę mało urozmaicona..ale myślę ze Ok do przejscia .Odzywiam się w podobny sposób....od dłuższego czasu....Schudłam dużo.....ojej...sama ne moge uwierzyć ale warto .polecam basen....dziala cuda ......A co do jedzenia to zaczęłam myśleć co jem  i w jaki sposób( wolno, tak aby delektować się każdym kęsem......)Często kieruję się intuicją..po prostu czuję ze czegoś mi brakuję więc jem....ale do tego trzeba trochę czasu ..aby nie bylo efektu jojo....np.ostatnio nęcą mnie ziarna słoneczmnika i rodzynki.Trzeba słuchać swojego organizmu...czego on potrzebuje....Myślę ze urozmaicone posilki dają złudzenie ze jest tego dużo ....na małym talerzyku:).....i jest ciekawie bo można poznawać nowe smaki... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, diety... mój sposób na odchudzanie jest najprostszy: matura za 2 miesiące, 4 godziny snu dziennie, brak czasu na jedzenie i proszę - 5 kg w cztery tygodnie - tyle że wcale się z tego nie cieszę... :razz: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.