Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

No to witajcie w klubie uzależnionych. Bywam tu minimum 2 razy dziennie, rano ledwie otworzę oczy, parzę kawę i do komputera, a wieczorem powtórka. Choć nie zawsze się odzywam ale jestem często. To zasługa Doroty i Marcina, że jest tu fajnie. Wielkie dzięki Wam za to!!! No a bywalcy też robią odpowiednią atmosferę. Pozdrawiam wszystkich - Panie i Panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie!!!

Zgodzę się z Tobą Kate, ja też bardzo się cieszę i dziękuję wam za to, że tu jesteście.

W Southampton mieszka moja siostra, ma 19 lat i pojechała do pracy.

Zgadzam się z Tobą Justyno w 100%. Naprawdę znaczycie dla mnie dużo i dzięki wam nie tylko uczę się wielu rzeczy ale i miło spędzam czas wśród rodaków.

Ale śliczne dzieciaczki masz!!!

Pozdrawiam

Amelia

BARDZO SIĘ CIESZĘ WIDZĄC TAKIE SŁOWA I DZIĘKUJĘ W IMIENIU CÓREK :wink: I SWOIM OCZYWIŚCIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie odpowiem na pytanie Agusi -klikam z Anglii ,ciesze sie bardzo ze moge z wam poklikac . mieszkam w Southampton juz ladnych kilka lat i tez mam jak wy wesola gromadke (trzech chlopcow,najmlodszy ma 3 latka) pozdrawiam was wszystkich a w szczegolnosci Justyne .k i Agusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, zbyt krótko na forum, by się uzależnić. Z racji mojego hobby, to mogę śmiało powiedzieć, że jestem uzależniony od komputera. Co do forum, nie mówiąc o treści naszych postów, to podoba mi się forum, jest ono bardzo rozbudowane technicznie rzadko spotyka się takie forum, gdzie można dołączyć więcej niż jeden załącznik do jednego postu, sam edytor do pisania jest też znakomity... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest teraz tak: wstaje 5:20 rano , gotuje mezowi platki owsiane na mleczku i, robie kawe i kanapki do pracy a potem korzystam z okazji ze Emilka jeszcze spi, jeszcze w pizamie i z kubkiem goracej kawy zasiadam przed komputerem. Pierwsza rzecz co robie to sprawdzam poczte czy dostalam jakis email a potem sprawdzam co przybylo na forum. No i sami powiedzcie co ja bym z rana robila jakby nie bylo smacznego!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia nawet mi nie gadaj ;-) hihi ja sie chyba uzalezniłam od tego forum hiihih :arrow: wchodze do pracy sluchajcie robie sobie herbatke- oczywiście czerwoną (ona śmierdzi jak...hmm obornik -ale można sie przyzwyczaić :arrow: ) siadam w pracy i pierwsze co robie to czytam co napisaliście hihi.Dzis moj kolega powedział ze zwariowałam bo nawet z nimi nie gadam hiih a uwiezcie mi-to jest cos nie tak-jak ja nie gadam :arrow: Agusia ty sobie smacznie spisz teraz a ja musze pracowac hihiih i gdzie tu spraweidliwośc sie pytam? hiihih :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też-rano komputer,potem w każdej wolnej chwili tu jestem,jak mąz wieczorkiem coś ogląda co mnie niezbyt interesuje to też tu siedze. MONISIU-jaką TY pijesz tę czerwoną herbatkę że tak śmierdzi? Ja piję ROIBOS-takie czerwono-zielone opakowanie i ona jest wspaniała,jakby była z miodem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa-mi ona już nie śmierdzi bo sie przyzwyczaiłam ale na początku smierdxziła jak cholera,hihi ja pije liptonba z guaną albo cytrusową i one mają ładny zapach,ale wiaruchna w pracy mówi,ze im smierdzi ;-) ta roibos mi w ogole nie lezy-to sa te herbatki życia co ty pijesz-tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zycia? tak piszą ale wlaśnie ta jakoś mi najbardziej podchodzi-jest bezkofeinowa /kilka kaw dziennie dostarcza mi aż nadmiar kofeiny /,ma bardzo dużo składników mineralnych,żelazo także i nawet można jej nie słodzić bo i tak smakuje miodem ale ja używam cukru. Jeśli jej nie próbowałaś to naprawdę polecam-dodam,że nie piję herbat owocowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.