Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani a może zwrócimy się do Marcian by utworzył nam podtemat:

Poznajmy się.

Wklejalibyśmy swoje i bliskich zdjęcia. Nasze biesiady przy zastawionych stołach. Byłoby tak bardziej realnie na naszym forum?

Tak się stało. Utworzyliśmy forum "Smakowicze o sobie", a pomyślałem, że nasze zainteresowania to właśnie podzbiór tego tematu forum "Nasze zainteresowania" przeniosłem do nowo utworzonego forum. Czy tak będzie dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dzięki forum można poszerzyć swój repertuar przepisów i dowiedzieć się od innych wielu rzeczy. Często przeglądam forum i denerwuje mnie czasem ostra krytyka lub kąśliwe uwagi adresowane do innych. poza tym że się pojawiają niczego innego nie wnoszą. nie zrozumcie mnie żle- sama nie jestem aniołem -Ina wie o tym najlepiej. pozdrawiam, kaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WCIĄGA !!!!!!!!!!!! Jak już się tu zamieszka na chwilę, to trzeba zajrzeć codziennie chociaż raz ( oczywiście jak sie pracuje ).Kiedy nie pracowałam, otwierałam stronę kilka razy dziennie. Zaglądajmy też na " POZNAJMY SIĘ ", wklejajmy swoje zdjecia, bedziemy znać sie równiez " z widzenia"> Ja wkleję jutro , bo zaraz idę na spacer z synkiem,czekamy na zdjęcia Doroty i Marcina jako Rodziców strony An

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przywiazalam sie do tego forum.Nie ma dnia, zebym na niego nie zagladala.Bardzo sie ciesze,ze na tym forum jest bardzo duzo zyczliwych i milych sobie osob,ktore dziela sie wlasnymi przepisami i sluza swoimi cennymi poradami. Pozdrowienia dla wszystkich nalogowych SMACZNIAKOW :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:smile: Cześć! Swietne dziewczynki , aż zazdroszczę ,bo ja mam dużego syna >A tak zawsze chciałam mieć dziewczynki i na pewno rozpieszczała bym je. Za to samorealizuję się ,gdy przebywam w towarzystwie siostrzenic. Chłopcy są bardzo samodzielni i mają tzw.męskie tajemnice... Co do forum to często wpadam ,poczytam i mam namiary w ulubionych /a tak byle jakie strony nie goszczą/ rzadko się wypowiadam ,bo kucharką jestem przeciętną , ale lubie gotować ,piec i jeść . Forum jest super.... :smile: i towarzystwo różnorodne ,wesołe. Powodzenia :smile: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro wszyscy sie chwala swoimi pociechami , to ja tez chetnie pochwale sie moim lobuziakiem! To jest Emilka, urodzona 19 kwietnia 2006! Za niecale 2 tygodnie konczy roczek. Coreczka tatusia! Ostatnimi czasy zrobil sie z niej niesamowity lobuz, lazik, itp Nie usiedzi w jednym miejscu nawet minutki!

post-3249-1176090130_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi uwierzyć, ja naprawdę wpadłam w nałóg i bardzo się uzależniłam od strony " SMACZNY.pl".

Mam pytanie czy w takim samym stanie znajduje się więcej osób jak ja?

ina12

Ino miła, ja zaczynam, właśnie wpadać w nałog czytania..i pisania...tego forum...przedtem dotykałam czata zw wolnych chwilach bo 40 latka z 2 dzieci niewiele ma czasu na kontakty towarzyskie(dzieci 8 i 4}..zwykle pogadałam chwilę na czacie...ale tu jest dużo milej.. nie ma porównania.... załuję że okno czatu tego forum mi nie działa. bu.....po prostu brak mi rozmowy ... pozdrawiam miło i serdecznie m...fajny nałóg.z pozytywnymi skutkami bardzo :oops: :oops: :razz: .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.