Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Mój najmłodszy synek dzisiaj pisał egzamin szóstoklasisty, wrócił do domu zadowolony,i mówi że ten egzamin to była pestka. Bardzo się cieszę że tak mówi ale poczekamy na wynik.Zresztą wierzę mu , bo średnia ocen piątej klasy to 5,20 ,więc problemów chyba nie miał.Napiszcie czyje dziecko dzisiaj jeszcze pisało. :razz: :razz: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja córka pisała ale ona zdolna taka to nie jest,jest dyslektykiem,dysgrafikiem i ma bardzo krótki czas koncentracji więc nauka idzie jej dość mizernie,dlatego zapisałam ją do gimnazjum dla dzieci mających trudności w nauce-program mają minimalny ,tylko z jednym językiem obcym. Test zda każdy tylko wszystko zależy od uzyskanych punktów,wyniki mają być pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: :razz: :grin: Witam tak większość narzeka na brak czasu bo praca i dzieci itp. ja równiez pracuje ale nie wyobrażam sobie abym na chwile tu nie zajżała,to jest jedyne forum które mnie tak wciągnęło mąż mówi że jestem już uzależniona hihihi, ale i ja tez muszę się pochwalić swoimi pociechami bo one również tu zawsze przymnie są i pytają co dobrego szukam :razz: post-4684-1176748986_thumb.jpgpost-4684-1176749018_thumb.jpg syn Damian i córcie wieksza Dominika ,mniejsza Weronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witaj ineczko masz racje jak na 10 latka to jest bardzo poważny i stateczny no i wtedy kiedy pozuje do zdięcia -bardzo tego nie lubi,ale jest taki jak powinien być 10-cio latek,za to te dwie to łobuziary- kochają się ale zarazem kłucą a nawet biją ta mała to taka gryzonica jednym słowem charpagan za wszystkich, wszędzie jej pełno  ale zato jest wesoło . :D  Pozdrawiam i ja ciebie i twoją rodzinke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka dzisiaj pisze egzamin gimnazjalny.Ja bardzo to przeżywam, chyba bardziej niż ona.Kiedy wychodziła z domu mówiła żebym się nie martwiła, ale ja nie mogę sobie znaleść miejsca,czuje że chodzę jak galareta.Bardzo mi i jej zależy aby wypadł jak najlepiej, ponieważ wybiera się do bardzo dobrego liceum na kierunek matematyczno-informatyczny.Trzymam kciuki za wszystkich którzy dzisiaj piszą i chcą się dostać do dobrego liceum. :arrow: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do osób które się przechwalają ale chwalę się moim synem który dzisiaj będzie w telewizji w programie 1 z 10 o godz 19 ;05.Jeśli ktoś chciałby zobaczyć to zapraszam.Będzie na stanowisku nr 5i przedstawi się jako Grzegorz z oleśnicy. :arrow: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi ja myślę że na Emilkę zrobiła wrażenie ta paląca świeczka i dlatego ma taką poważną minkę. Jeszcze najważniejszej rzeczy nie zauważyłaś, ja się zastanawiałam czy to jest Agusia bo tak dużo zeszczuplała że nie mogłam jej poznać. Zdjęcie z uroczystości bardzo ładne a Emilce składam najserdeczniejsze życzenia, uściski i buziaczka. Ewunia szkoda że nie mogłam oglądać dzisiaj tego programu bo bardzo go lubię i co wiem to z wyprzedzeniem odpowiadam a czego nie wiem to się dowiaduję. To że dałaś znać to nie jest chwalenie się, to jest prawdziwa Twoja duma. Proszę Cię bardzo podaj nam wynik bo mnie bardzo ciekawi i czy znalazł sie na liście finalistów, ja myślę że tak i na którym miejscu? Pozdrawiam obydwie rodzinki serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.