Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Aga-ależ laska z Ciebie,normalnie nie do poznania! Ewa-niestety nie oglądałam tego programu.Nawet gdyby syn odpadł w trakcie to i tak masz powody do dumy bo trzeba mieć niezłą wiedzę by tam się dostać więc gratuluję takiego syna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ineczko jestem dumna z niego. Ten program oglądali wszyscy znajomi.Po zakończeniu programu SMS-y i gratulacje. Na listę zwycięzców se nie załapał, tylko do finałowej trójki. Z trójki odpadł jako pierwszy, ale to i tak wielki sukces. Pytania trudne, czasami słyszy się o czymś pierwszy raz. Dostać się do tego programu to już coś. Najpierw eliminacje w Warszawie, pytania trudne, a trzeba było odpowiedzieć na 15 pytań, każde po trzy sekundy. Potem dopiero zaproszenie na nagranie do Lublina. Skąd można wszystko wiedzieć, przecież od ma dopiero 23 lata. Aha odpadł mając 41 punktów a zwycięzca miał 61 punktów. Przywiózł piękny kuferek ze słodkościami, superpłyty języka angielskiego, długopisy i pamiątkowe zdjęcie całej grupy :arrow: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiu,swietnie wygladasz. Ewa,gratulacje dla syna!Zakwalifikowac sie w ogóle do tego teleturnieju,to juz sukces,a co dopiero-finalowa trójka.Niestety,nie ogladalam,bo pracuje na II zmiane.... Jak sie czuja piszacy gimnazjalisci i ich mamy?Mnie to czeka w przyszlym roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuniu gratuluję i tak syn bardzo dużo posiada w sobie wiedzy i jest bardzo mądrym meżczyzną a teleturniej jest bardzo trudny bo z każdej dziedziny trzeba być dobrze obeznanym i daleko zaszedł. Jaka szkoda że nie mogłam wczoraj oglądać. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i Emilka byla naburmuszona w urodzinki bo wiecie jak to jest jak jest cala chalupa ludzi i jeden halas naokolo. Emilka jest raczej przyzwyczajona do ciszy i spokoju. Zobaczcie za to jaka miala nastepnego dnia radoche z otrzymanych prezentow. P.S. Dziekuje za komplementy pod miom adresem. Jeszcze ok 2 kg do zrzucenia zeby wrocic do wagi sprzed ciazy.

post-3249-1177500119_thumb.jpg

post-3249-1177500429_thumb.jpg

post-3249-1177500554_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo dopiero dziś czytam i od razu gratuluję tak zdolnego synka.

Agusiutobie 2 kilo a mnie 6 kilo do wagi sprzed ciąży:)

Emilka przesłodka i ładne prezenciki dostała.Musze tylko sfotografować moje małe bo tak dawno nie robiłam im zdjęć może też coś wkleję. :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu K. Dzisiaj moja córka pisała drugą część egzaminu gimnazjalnego. Wróciła zadowolona mówiła że był bardzo łatwy, takie zadania mogłaby rozwiązywać nawet o północy. Zresztą matematyka i wszystko z nią związane tojej dobre strony. O wodzie było proste bo z tego przygotowywała sie na konkurs. Martwiła się trochę o wczorajszy egzamin, ponieważ była to część humanistyczna a ona nie cierpi historii. Mówi że jest to jedyny przedmiot który wyrzuciłaby na zbity ... . Nie interesuje ją to kto z kim kiedy walczył. Ale wróciła wczoraj zadowolona i mówiła, że dużo historii nie było. Teraz czekamy na wyniki. Twierdzi, że jest pewna na 100%, o punkty dostania się do liceum nie martwi się. Oby się nie myliła. :arrow: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa1 Zdolne masz dzieci. Ja martwie sie o syna,bo to zdolny i inteligentny chlopak,ale straszny len.Nie chce mu sie uczyc,totalna "olewka".Rozmowy na niewiele sie zdaja...Musze go ciagle pilnowac-pod wzgledem nauki,bo tak raczej nie mam z nim klopotów.Jakos nie potrafi (nie chce?) zrozumiec,ze tylko sobie szkodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn to samo ,zdolny ale leniwy.W podstawówce na koniec miał średnią 5,4 a teraz w pierwszej gimnazjum nic się nie uczy ,my z mężem dziwimy się skąd u niego takie dobre oceny.Narazie jest chyba pod wpływem nowych kolegów ,mówi że jak dostanie 5 lub 6 to się z niego śmieją że jest kujon ,ale mam nadzieję że mu minie. Ogólnie jestem z niego zadowolona i młodszego też [jest w 4 klasie] i dobrze sobie radzi,chociaż myślę ,że z niego to wyrośnie jakiś konstruktor bo ciągle coś wymyśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny Te chłopaki w wieku dorastania to chyba wszystkie lenie,mój najmłodszy jest w szóstej klasie Jak przychodzi ze szkoły to mówi że prawie nic nie zadane.Piłka i na boisko.Ale wieczorem na łeb na szyje robi zadaniaNajbardziej denerwuje mnie jak wieczorem mówi mi że jutro jest sprawdzian.Ja,no to kiedy się nauczysz,a on na to,że chodzi do szkoły to chyba umie.Przejrzy zeszyt i książke i faktycznie wszystko wie.ze sprawdzianów same piątki.Pamięć ma fantastyczną.W klasie jest najlepszy, ale mu nie dokuczają.nie nazywają go kujonem no bo jak mogą go tak nazwać jak on ciągle na boisku. :arrow: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej dziewczyny.Chciałam się pochwalić i jednocześnie zapytać, czy macie pociechy, które kończyły gimnazjum, i czy dostały się do wymarzonej szkoły.Moja córka Zuzanka wczoraj nie mogła znaleść miejsca,bo o 12- tej w internecie miała pojawić się informacja kto się dostał a kto nie.Już od 11-tej czatowała na internecie ,że może już,punktualnie o 12-tej pojawiła się informacja, że została przyjęta i z dużym napisem GRATULUJEMY. Kierunek wybrała sobie trudny, bo Politechniczny matematyczno-fizyczno-informatyczny.Ale ona sama czuje się w tym najlepiej.Oj, wczoraj do samego wieczora radości nie bylo konca. Ciekawa jestem czy wasze dzieci tez wczoraj przeżywały ten dzień.Bo chyba w całej Polsce było takie ogłoszenie. (A może nie :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO KOCHANI....właśnie wyciągnęłam walizkę i zaczynam się powolutku pakować :wink: my do Międzyzdrojów a dzieciaki do babci na wieś,a co! :roll: Pewnie się śmiejecie,że wyjeżdżam w poniedziałek a już się pakuję?Zawsze staram się sobie wszystko poplanować i jak już coś mnie czeka to jestem niecierpliwa,nawet choinkę na święta to ubieram na początku grudnia :roll: . Pakuję nas powoli bo jeszcze mamy gości na weekend ,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-nie muszę dzieci zawozić bo sobie z gośćmi pojadą :) oni w niedzielę a my w poniedziałek.Pewnie będziemy jechać całą noc bo to kawał drogi,jeszcze autem tak daleko nie jechałam! Jak ja wytrzymam tyle czasu bez komputera?Bez naszego forum?No ale za to jak wrócę to będę miała czytania że ho,ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Basiu życzę Ci przyjemnego wypoczynku, wiele miłych wrażeń i słonecznej pogody. Również jedziemy nad morze, do Dziwnówka, ale dopiero pod koniec lipca. Pozdrawiam Cię cieplutko, Ciebie Kasiu również. Renata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.