Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam nadzieję, że traktujesz to jako Pozytywny nałóg :grin: . Cóż - i ja jestem od niej uzależniony. Chociaż na początku bardziej tworzyłem ją od strony technicznej a nie merytorycznej - teraz czytam forum od deski do deski i sam próbuję pomagać, wszedłem w temat :-D Nie wyobrażam sobie dnia bez tej strony - codziennie chociaż raz coś tam pomyślę co by zmienić, poprawić... ;-) To opinia twórcy strony. Ciekaw jestem opinii Odwiedzających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - SMACZNY.PL - to także i mój nałóg :grin: Kilka razy dziennie wchodzę na stronkę żeby sprawdzić czy doszło coś nowego :-D W miarę możliwości staram się uczestniczyć w życiu forum, ale nie zawsze jest na to czas. Pozdrawiam nałogowych Smaczniaków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdą że ten nałóg jest pozytywny i przyjemny, a dzięki niemu doszło mi do kolekcji bardzo dużo przepisów na słodycze i inne potrawy które z przyjemnością przygotowuję nie tylko dla domowników ale również na różne uroczystości rodzinne, i to wszystko dzięki tej stronie. Z pozdrowieniami dla wszystkich ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny w "klubie"- jeżeli to jest nałóg , to ja też jestem nałogowcem , bo nie wyobrażam sobie dnia żeby nie odwiedzić naszego forum, ale jak pisze Monilek nie zawsze jest czas bo praca , dom, a potem jak jest troche wolnego to zaraz tu zaglądam, i myśle że dzień bez forum, to dzień stracony. ;-) :grin: :-D Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De Lagre złe masz odczucia, nie możesz czuć się że jesteś dyskryminowany. Dla Ciebie i tych facetów którzy zajmują się sztuką kulinarną dzięki i chwała im za to. Wiem doskonale że dużo z nich posiada większą sztukę kulinarną aniżeli kobiety. Wiesz o tym doskonale że nieodbiegasz odnich tylko się do nich zaliczasz i dlatego gratuluję Tobie. Podam Tobie przykład, mojego męża kulinaria absolutnie nie interesują, nic nie potrafi zrobić. Ja mojego syna tak wyszkoliłam że dużo potrafi zrobić pomimo że jest jedynakiem. Moja rada, niektórymi postami proszę naprawdę się nieprzejmować. ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w klubie!!! :grin: Ja zawsze zglądam jak jestem na "kompie"zresztą smaczny jest moją pierwszą stroną kulinarną na jaką pierwszy raz zajrzałam jako nowy internauta. I byłam oczarowana ilością przepisów .Wypróbowałam pierwszy przepis na ciasto ,które wyszło wspaniale .Wszystkim uzależnionym życzę trwania w nałogu uzależniona Magdalena!!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, cześć i czołem, też was kocham!!!! Co prawda nie mam teraz za wiele czasu, ale odbiję sobie w wakacje. Nie odzywałam się za wiele, ale codziennie prawie czytam wiadomości z Forum na swoim outlook'u. Myślę, że jestem na bieżąco :-). Odwiedzałam inne strony, ale nie podobają mo się tak bardzo jak nasza. Jak mam ochotę na coś słodkiego, to wchodzę na extra smacznego i oglądam sobie zdjęcia z książek kucharskich. Są takie piękne, że jak się tak naoglądam, to czuję się, jakbym je jadła. Ostatnio schudłam trochę i chciałabym utrzymać wagę. Oglądanie strony internetowej jest bezpieczniejsze, niż wystawa sklepowa, prawda? Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, a szczególnie kolegę po fachu, tak tak, to do Ciebie DeLarge. Nie masz powodu czuć się dydkryminowanym, naprawdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pola! Piszę szczerze, ja innych stron nie odwiedzam. Na tej stronie jest tak dużo i to bardzo dobrych przepisów że ja nie daję rady wszystkich tych co bym chciała wypróbować , oprócz tego do podanych moich przepisów chciałabym dołączyć zdjęcia i na prawdę ja nie mogę nadążyć za tym wszystkim, a codziennie dochodzą nowe. Cieszę się bardzo że dałaś o sobie znać. Pozdrawia Ciebie serdecznie. ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Halinko A dałabym sobie coś niedużego :-) uciąć, że Twoje przepisy spotkałam na 'wielkim żarciu', ale może ktoś inny je tam wpisał. Na razie mam naprawdę niewiele czasu, ten rok jest dla mnie trudny. Pracuję na dwóch etatach w szkole i jeszcze po godzinach też coś tam robię, no i piszę pracę magistwerską, a to zajmuje kupę czasu. Ale w przyszłym roku, a wcześniej pewnie w ferie zimowe na pewno się uaktywnię. Też chciałabym dołączyć zdjęcia do swoich przepisów, ale nigdy nie zdążę. :D Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i do usłyszenia wkrótce. Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pola! Na wielkim żarciu żadnych przepisów nie dawałam i nigdzie nie daję, jak pisałam na żadne strony nie wchodzę bo mnie nie interesują. Ja ja nie jestem jedyną osobą która kolekcjonowała kupując książki i książeczki z przepisami a oprócz tego dostaje się przepisy od znajomych, rodziny i.t.p. Gdy powstała strona " Nasza kafejka " założona przez Arabikę i Jolę zostałam zaproszona przez Jolę na ich stronę to tam podałam parę przepisów takich samych co są na naszym forum, ale tam byłam bardzo krótki okres i nie mam pojęcia czy te moje przepisy jeszcze istnieją. To jest moja szczera wypowiedź i zarówno moje usprawiedliwienie. Polu życzę Tobie wszystkiego najlepszego i pomyślności w napisaniu pracy magisterskiej a jak dasz znać o obronie jej to będę za Ciebie trzymać kciuki. Pozdrawiam i życzę pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej. ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.