Skocz do zawartości

Drożdżówka Bez Urabiania


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję bardzo za wypowiedzi Kasi, Doruni i Basi. Kasiu ciekawi mnie bardzo czy będzie drożdżówka smakowała mamie, Tobie i dzieciom. Doruni dziękuję oprócz wypowiedzi za dodanie zdjęć, a Basi za poradę. Basiu jutro piekę biszkopt z nutellą z suszonymi śliwkami z przepisu Jamicy i tort bananowy z mojego przepisu, produkty mam już kupione. W przyszłym tygodniu robię dżem marchwiowo- cytrynowy bo jeszcze nie zdążyłam go zrobić a nie ma kłopotu bo ten towar jest w ciągłej sprzedaży. A teraz Ciebie Basiu proszę o poradę czy jak robiąc z tym dżemem trzeba posypać wierzch ciasta bułką tartą? ja jak piekłam z śliwkami z słoika to w ten sposób zrobiłam. W przyszłą sobotę upiekę z tym dżemem. Wszystkim tym osobom co mi sprawiają tak dużo radości składam stokrotne podziekowanie i pozdrawiam.

ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina, ja przed każdym dodaniem owoców do ciasta , posypuję ciasto bułką tartą. W przypadku tej drożdżówki ciasto też posypałam bułeczką tartą, ale chyba niepotrzebnie bo dzem marchwiowy jest w miarę gęsty. Pozdrawiam ;) ;) :P :P :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eli i Basi dziękuję, Basiu jak pierwszy raz piekłam drożdzówkę to z pokrojonymi w plasterki surowymi jabłkami i nie posypywałam bułą tartą, posypuję tylko do wilgotnych owoców. Najbardziej upewnić się chciałam o tym dżemie. Dziękuję bardzo za poradę, ciasta nie posypię bułką tartą. tak jak doradziłaś.

Pozdrawiam.

ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu, Drożdżówka jest zdrowym ciastem i figura nic nie ucierpi tym bardziej że ta drożdżówka jest

mało słodka. Cieszę się że smakowała i się Tobie udała. Ja mam za dużo choresterolu i używam tabletki a

dzisiaj skonsumowałam taką bombę kaloryczną. Upiekłam biszkopt z nutellą i suszonymi śliwkami a jest oprócz nutelli kremówka i drugi placek to tort bananowy mój przepis, jutro dodam zdjęcie. W ciagu tygodnia jeszcze zajadam się słodyczami kupionymi. Z początku jak się dowiedziałam ze mam zabójczą dawkę choresterolu to unikałam słodyczy, ale po krótkim czasie zaczęło się od nowa. Jak pójdę do kontroli to przypuszczam że i tabletki mi nic nie pomogły. Przepraszam że się rozpisałam nie na temat. Pozdrawiam Ciebie Kasiu, Zuzię i Natalkę.

ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ino! Znowu zbocze z tematu, ale.... chciałabym Ci powiedzieć, że cieszę się, iż mogę otaczać się takimi ludzmi jak Ty (chociazby na forum). Jesteś jak żywy poradnik pełen wiedzy kulinarnej i zyciowej. Otwarta, mądra, istny skarb ;)

Uściski Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.