Skocz do zawartości

Pomoc W Odchudzaniu


Krystyna68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andziona

witaj Karolino!! tez jestem z Gdanska,zmagałam sie (a wlasciwie walka z tym nigdy sie nie konczy) z tym samym problemem.Dalej biore tabletki (juz 4 rok),nie przytyłam ani grama!Twoje leki sa z pewnoscia zle dobrane,skontaktuj sie ze mna,chetnie pomoge,polece swojego lekarza,zaznaczam ,ze nigdy nie leczyłam sie prywatnie!pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka no strasznie mi przykro,ze masz taki problem i trzymam za ciebie kciuki.Pamietaj ze bardzo ważna jest akceptacja.pokochajj siebie spoglądaj w lustro i powtarzaj sobie,ze jestes wyjątkowa,ładna i zdolna a nie dopatruj sie tylko w sobie kilku zbednych kilogramów.Jestes napewno słiczna dziewczyną i to że wazysz troszke wiecej nie czyni cie gorsza-pamietaj o tym!!!! a jesli chodzi o leczenie to tez uważam ze masz poprostu zle dobrane leki,i nalezałoby porobic gro badań ktore napewno wyjaśnia dlaczeo tak tyjesz..i pmietaj-jak skończysz przyjmowanie tych leków..waga sama wróci do normy...uwież mi :arrow: stara raszpla jestem-wiem co mówie ;-) hihi a co do diety-to jesli chcesz juz bardzo powalczyc to polecam ci diete montignaca..jest to dieta polegająca na niełączenie weglowodanów z tluszczami-i na sporzywani produktów o niskim ig..poczytaj o niej-może dasz sie namówic.zapewniam,ze przy tej diecie jest sie najedzonym.nie ma głodowania nie gadam tu farmazonów.bylam na niej i schudałam duzo i znam wiele osób ktore też schudły na niej-wiec nie sa to kity! pozdrawiam i tzrymaj sie malutka-i pamietaj-bez wzgledu na to-ile ważysz-jestes mądrą wartościową i sliczna dziewczyną-nie dajmy sie zwariowac tym .....glupim czasom :arrow: całuski powodzonka zycze-Monia :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Karolino!!

tez jestem z Gdanska,zmagałam sie (a wlasciwie walka z tym nigdy sie nie konczy) z tym samym problemem.Dalej biore tabletki (juz 4 rok),nie przytyłam ani grama!Twoje leki sa z pewnoscia zle dobrane,skontaktuj sie ze mna,chetnie pomoge,polece swojego lekarza,zaznaczam ,ze nigdy nie leczyłam sie prywatnie!pozdrawiam!

Ja też biorę tabletki hormonalne od 4 lat i nie przytylam z tego powodu więc też radzę byś zgłosiła się do prowadzącego lekarza i przedstawiła problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.