Skocz do zawartości

Gofrownica,toster,griil 3 W Jednym


Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam taki wynalazek i niby wszystko działa, ale mam problem z goframi. W instrukcji jest podane tylko tyle że piecze się do chwili kiedy gofry będą miały złoty kolor. Jaki to jest mniej więcej czas, bo piekłam po 30 min i nic z tego nie wyszło. :P Próbowałam kilka przepisów i nawet kupiłam gotowe tylko trzeba było dolac mleka i też nic, może to wina gofrownicy ;) Może ktoś mi doradzi, będę wdzięczna ;) Tak lubię gofry :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie urządzenie to ma za małą moc czyli potocznie mówiąc za mało wattów.Miałam ten sam problem-dostałam gofrownicę w prezencie,ale ni jak gofry mi nie wychodziły.A że męża mam majsterkowicza to w te pędy do niego-zrób coś!!!I co i nic,nawet mój domowy geniusz nic nie poradził.O przepraszam-znalazł sposób-otóż kupił mi nową.Wyjaśnił mi też fachowo,że jeżeli gofrownica nie ma co najmniej 1000W,to można ją dać dzieciom do zabawy.Moja nowa maszyna ma właśnie 1000W i gofry wychodzą jak ta lala,zresztą z przepisu który znalazłam na Smacznym.Tak więc wniosek jeden moja droga-musisz kupić nową maszynerię i nie polecam takich typu 3w1.Najprostrze są najlepsze.Pozdrawiam-Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyno zerknij na giełdę przepisów ja tam prosiłam o pomoc na temat gofrów. Dużo osób mi pomogło, chciałam gofrownice wyrzucić i dzięki pomocy moja gofrownica piecze bardzo dobre gofry. Gofrownica moja ma 220 Volt i 800 Wat, oprócz pomocy otrzymałam jeszcze przepisy na gofry. Przyznaję się do błędów które popełniałam przed proszeniem o pomoc, a mianowicie nalewałam za dużo ciasta i to na dodatek na nie odpowiednio nagrzaną tortownicę. ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinko zgadzam się z Tobą w zupełności że najczęściej gofry nie wychodzą z powodu złego przepisu lub błędów przy pieczeniu.U mnie było podobnie-dopiero przepis ze Smacznego okazał się trafiony w dziesiątkę.Ale uwierz mi że nawet najlepszy przepis nie pomoże jeżeli sprzęt jest do bani.Wiem na pewno bo skoro teraz gofry znakomicie mi się udają a wcześniej z tego samego przepisu ale z innej gofrownicy nie wychodziły to coś w tym musi być.Wymiana gofrownicy to już oczywiście ostateczność i najpierw należy wykorzystać inne sposoby ale czasami to konieczność.Ja niestety po wypróbowaniu kilkunastu różnych receptur zwątpiłam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyno ja piekę około 5 minut i mam starą gofrownicę z byłego D.D.R. nie napisałaś ile wat ma twoja gofrownica. Rozgrzej ją dobrze i jeszcze raz spróbuj, jeżeli się nie udadzą to udaj się z nią do reklamacji. Ja mam nadzieję że jak gofrownica nie będzie miała wady, to gofry się udadzą czego z całego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Katarzynko!!! Posiadam toster i gofrownicę w jednym 230V, 850W. Zawsze udają mi się gofry, pod warunkiem, że toster jest dobrze rozgrzany, ciasto jest dobrze wyrobione i nie naleję go za dużo do formy. Pieką się około 2-3 minuty. Może posiadasz zły przepis, jeszcze nie wypróbowałam tego przepisu ze Smacznego, ale jak wyczytałam, jest dobry. Może nie musisz kupować nowej gofrownicy. Pozdrawiam Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja leję tak, aby tylko "zakryć" formę tzn, tak aby wypełnić luki między krateczkam i zakryć około 1 mm krateczki. Nie leję dużo, bo one urosną a jak będzie za dużo to albo nie urosną albo będą surowe. U mnie to wychodzi 1,5 łyżki stołowej. Pozdrawiam Mam nadzieję, że Ci wyjdą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.