Skocz do zawartości

Kulinaria W Telewizji?


DeLarge

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanie jak w temacie: Jaki jest wasz ulubiony program kulinarny? ja lubię oglądać jak gotuje Pascal (podobają mi się "jego" pomysły), lubię również słuchać Makłowicza (te jego anegdoty) choć czasem, patrząc jak niezdarnie przygotowywuje potrawy, nie wyobrażam sobie bym miał ochotę czegokolwiek spróbować co pan Robert przygotował :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię oglądać prawie wszystkie programy o gotowaniu z wyjątkiem "Podróży Roberta Makłowicza".Ja nie mogę słuchać tego yyyyyyyy i to jego wykonywanie tych potraw jest dla mnie za przeproszeniem "obrzydliwe",ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem, że lubię oglądać programy kulinarne, uwielbiam patrzeć jak ktoś coś przygotowuje, piecze, gotuje – patrząc też można się czegoś nauczyć - tak mi się przynajmniej wydaje :roll: Nawet lubię oglądać „Podróże Roberta Makłowicza” można tam poznać wiele ciekawych przepisów oraz innych ciekawostek z danego miejsca, w którym Pan Makłowicz się znajduje. Program „Poprostu gotuj” też oglądam, rzeczywiście Pascal ma ciekawe pomysły kulinarne, ale przyznam się, że jeszcze nie skorzystałam z Jego pomysłów, ale się przymierzam. Od czasu do czasu oglądam też „Kuchnię z Okrasą” oraz program „Na ostrzu noża” z Bożeną Dykiel, do którego zaprasza Ona ciekawych ludzi i razem coś tworzą – gotują z humorem, jest smacznie i zabawnie :oops: Kiedyś oglądałam też „Domową kawiarenkę” były tam wykonywane w większości samie słodkości, ciasta, cisteczka, tory ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wiadomościach wieczornych czekając na pogodę, w między czasie występuje Pascal. Każdą potrawę gotuje bez przerwy na kostkach Knorra i to mnie przeraża. Stwierdziłam że to jest poprostu reklama. Kiedyś oglądałam programy kulinarne, teraz nie oglądam z braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chyba tak jak wszyscy uczestnicy tego forum lubię oglądac programy kulinarne. Wcześniej oglądałam Kuronia, teraz na co trafię . Podoba mi się ten program Chemia w kuchni , może przepisów jako tako tam nie podają za to dobre rady co i jak dlaczego. Pan Makłowicz może dużo zwiedził dla potrzeb programu i nie zle na tym wychodzi, ale jego higiena i sposób przyrządzania potraw pozostawia wiele do życzenia :oops: ( jak można próbowac coś palcem albo oblizaną łyżkę wsadzac do przyrządzanego jedzenia -bleeee) . Podobają mi się programy Pascala, a że Knorr sponsoruje to i korzysta z jego przypraw. :roll: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś oglądałam Kuronia i bardzo mi sie podobał. Swego czasu oglądałam też "Domową Kawiarenkę" - był to mój ulubiony program kulinarny. Z terazniejszych programów to lubię Pascala, Bożene Dykiel, a Makłowicz mnie strasznie irytuje, więc nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się program Makłowicza - ale niekoniecznie ze względu na potrawy, które przygotowuje, ale sposób w jaki to robi - dla mnie dość ciekawy.

W temacie Pascala i Knorra: http://poprostugotuj.onet.pl/kuchnia/pomysly_knorra/ - widać, że są dość ściśle ze sobą związani - ale cóż - taki świat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza mi sie oglądnąć jakis program kulinarny i po krótce stwierdzam, ze nie które przepisy są ciężkie do wprowadzenia w zycie. Duza ilość produktów nie dostępna w zwykłym osiedlowym sklepie a za nie które trzeba słono płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Pascala i Knorra: http://poprostugotuj.onet.pl/kuchnia/pomysly_knorra/ - widać, że są dość ściśle ze sobą związani - ale cóż - taki świat icon_wink.gif

wiesz to jest kwestia pieniędzy, w sumie mam podobne akcje w swojej pracy...Pola potwierdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja często oglądam kanał kuchnia tv-lubię "na słodko","słodkiego drania"/ostatnio robił kuszącą galaretkę z suszonych owoców,nawet zastanawiałam się,czy nie podac tego na wigilii-zamiast tradycyjnego kompotu z suszu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.