Skocz do zawartości

Kulinaria W Telewizji?


DeLarge

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

każdy z nas lubi oglądać takie programy , ale uważam że nalepszym specjalistą od "Polskiej Kuchni" jest p.dr Grzegorz Russak wieloletni Dyrektor Domu Polonii w Pułtusku , jedyny krzewiciel wspaniałej kuchni polskiej , kuchni z której uczyła sie cała Europa.Sam jestem zbieraczem starych książek kucharskich i wiem co mówie. Wielka szkoda że tak malo jest go w telewizji z jego udziałem czasami w programie "Ostoja"w niedziele i aż ślinka cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo lubie oglądać jak inna osoba gotuje i co gotuje. Kiedyś namiętnie wraz z mężem ogladaliśmy Makłowicza ale obrzydził mi ten program. To jego oblizywanie łyżki i wsadzanie z powrotem do garnka oraz gotowanie czasami w tak spartańskich warunkach ech..... szkoda mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Lubię: Pascal- po prostu gotuj, Kuchnia z Okrasą, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza, Nigella gotuje (chyba tak się to nazywa) i inne programy których tytułów nie pamiętam :shock: W ogóle lubię oglądać programy kulinarne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oj bardzo lubię oglądać programy Nigelli("Nigella ucztuje","Nigella gryzie"),widać,że ta kobitka wie co robi i kocha to,robi to naprawdę z pasją.Sporadycznie oglądam Pascala,Okrasę,Bożenę Dykiel czy "Domową Kawiarenkę".Co do p.Roberta Makłowicza to też oglądam z ciekawością jego poczynania,a to ze względu na to, iż jego programy odbywają się w różnych miejscach świata,można się wiele dowiedzieć,opowiada różne ciekawostki.Natomiast co do sposobu przyrządzania mam podobne odczucia jak większość,uważam,że niemiłosiernie "paprze".Ale i tak jest sympatyczny,a nawet powiedziałabym zabawny.Pamiętam jak Ewa Drzyzga zaprosiła Kuronia,Okrasę i Makłowicza,mieli przyrządzić jakieś dania z dostępnych produktów.Makłowicz przyrządził podobno jakąś potrawę na sposób szwedzki,ale Kuroń stwierdził,że to wygląda tak jak pozostałości po potopie szwedzkim,hihihihi.Faktycznie tak było.Ale sie rozpisałam :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Ja najbardziej lubię oglądać programy kulinarno-pdróżnicze. Podoba mi się to, że oprócz nieznanego dla mnie regionu mogę poznać jego kuchnię, czy to tradycyjną, czy też codzienną. Wśród tych programów przeważnie oglądam programy Anthony'ego Bourdaina czy też Niecodzienne Rarytasy Andrew Zimmerna, ale też bardzo lubię Jakubiaka, który w programie "Z miłości do lokalności" podróżuje po naszym kraju w poszukiwaniu regionalnych produktów. Jest też oczywiście wspaniały Jamie Oliver, który prowadzi programy "Jamie odkrywa Wielką Brytanię" czy też "Wielka włoska wyprawa Jamiego". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.