Skocz do zawartości

Robot Wieloczynnościowy?


mr6319

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich! co do listwy magnetycznej to mam taką/do kupienia w IKEA/ tyle że z braku miejsca wisi przy zlewie.wieszam na niej noże no i metalowe przyrządy kuchenne,które akurat umyję. super sprawa taka listwa.są też fajne pojemniczki- okrągłe metalowe puszeczki z magnesem w podstawce,można je przyczepić np.do lodówki czy piecyka. z tym sprzętem kuchennym to chyba każda kuchnia wydaje się zbyt mala.ja większe rzeczy,np.robot,sokowirowka czy maszynka do mięsa trzymam niestety na lodowce.frytownica,mikser czy szatkownica to kolejne pólki w szafkach a 3 szuflady to same drobniejsze przyrządy kuchenne.formy do ciast trzymam w szufladzie w kuchence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!! Jeśli masz problem z niepotrzebnymi, zajmującymi wiele miejsca przystawkami do robotów, czy też brak miejsca w szafkach spowodowany nadmiarem nieużywanego sprzętu AGD. Ponadto jeśli cenisz swój czas, zdrowie i pieniądze - skontaktuj się ze mną. To nic nie kosztuje a zapytać zawsze warto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś posiada robot FENOMEN Zelmera? Chciałabym sobie kupić nowy robot ale jest taki wybór że trudno się zdecydowac a jakoś ta firma mnie nie zawiodła,powiedzcie czy warto wydać około 500zł na taki robot czy polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa a co chcesz mieć w tym robocie jakie funkcję???Ja mam robot wieloczynnościowy KASIA

http://www.rtvagd.sklep.pl/mpm/kasia_116_6804.php5

jestem z niego zadowolona ale decyzja należy do ciebie XELMER też jakiś ciekawy napewno też znajdziesz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj INO! Tak,to ten model będzie na promocji i zaciekawił mnie.Właściwie to aż taki "wypasiony" nie koniecznie musi być bo mam osobno i maszynkę do mięsa i szatkownicę do warzyw. Trzeba przyznać,że 1000W to sporo-większość robotów ma około 500-600W,oczywiście nie mam na myśli tych z górnych półek! Parę razy udało mi się kupić coś,co mi się spodobało a po uruchomieniu go w domu okazywało się bublem,tak było z odkurzaczem,gofrownicą czy ciśnieniomierzem,nie chcę nikogo urazić bo może ja mam takiego pecha ale to były produkty OPTI czy MPM. INO-czy ten robot faktycznie sam dobiera prędkość obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu jest przycisk Auto Pulse i on powoduje okresowe automatyczne wyłączenie się i włączenie napędu który zaprogramowany jest przez producenta z prędkością aktualnie nastawioną z wyjątkiem mieszacza ciasta. Przyznam się że dotychczas sama regulowałam obroty na przyciskach SPEED na + i na -. jutro wypróbuję to Auto Pulse. Kupiłam go w Media Markt i mam go niecały rok. Nie przeczytałam dokładnie całej instrukcji i dzięki Tobie dowiedziałam się o tej automatycznej prędkości. Też mam osobne przyrządy, a pomimo tego skusiłam się na kupno robota i nie żałuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są normalnie około 100zł droższe więc aż taka kusząca promocja to nie jest,oglądałam go dziś w sklepie ale ekspedientka części nie mogła do niego znależć-wyobrażacie sobie? A ja z zasady muszę wszystko sama zobaczyć a nie kupować kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uległam pokusie...o ja słaba kobietka :grin: i kupilam tego Fenomena...teraz zanim się do niego przyzwyczaję to jak mi ciasto nie wyjdzie to mam na co zrzucić winę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.