Skocz do zawartości

Robot Wieloczynnościowy?


mr6319

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące malaksera. Czy można w nich wyrabiac ciasto drozdżowe? Strasznie nie lubię go wyrabiać, bo trwa to dosyć długo, poza tym nie cierpię kiedy mam cała rękę ubabraną ciastem. Marzy mi się, aby wszystkie skladniki dac do miski, to się samo uciera, wyrabia, a ja stoję, patrzę, albo w tym czasie robię coś innego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak robi kruche to z drożdżowym tym bardziej sobie poradzi :smile: Ja też nie lubię być upaćkana przy pieczeniu i staram się wyręczać robotem,nawet zamrożone masło do kruchego trę na maszynie i jest ok,ona to wymiesza i najważniejsze,że ciasto pozostaje chłodne. Polecam Ci drożdżówkę bez urabiania autorstwa INY-wiele osób ją robiło a dosłownie nic się przy niej nie narobisz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja też chcę kupić jakiś fajny robocik wieloczynnościowy , ale jest ich tyle że nie wiem jaki wybrać.

Najprawdopodobniej kupie cos z Zelmera - widzę ze kilka osób na forum chwali sobie ten sprzęt :grin:

Faktycznie - z przechowaniem będzie kłopot, bo nie mam za dużo wolnego miejsca.W czwartek jadę do IKEA po listwę magnetyczną -

powiem szczerze , że nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :mrgreen:

Dobrze że piszecie na różne tematy , bo zawsze można się czegos nowego dowiedzieć.Korzystam w Waszych przepisów i porad.

Serdecznie Wam za to dziękuję.

Pozdr słodziutko :roll:

Monika

P.S

Nie mogę spać w nocy, ale za to w dzień chrapię jak niedzwiadek :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INO-powiedz mi,czy w tym Fenomenie kroiłaś już frytki? Wczoraj robiłam frytki na tej tarczy do frytek ale przyznam,że oprócz frytek miałam dużo skraweczków które przelatywały przez sitko we frytownicy. Jak to jest u Ciebie?No chyba że tarczę założyłam nie tą stroną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu frytek narazie nie kroiłam, napewno tak jak piszesz tarczę źle założyłaś. Przyznam się że raz założyłam inną tarczę do szatkowania kapusty, a nie spojrzałam którą użyć bo zawsze syn szatkował i mówię do niego że szatkowało tak ładnie a mnie nie chce i wytłumaczył mi dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. ja też jestem zainteresowana kupnem robota, najchętniej takeigo który by wszystko potrafił :wink: Ponieważ takich nie ma zadowolę sie modelem, który robi ciasto, ubija, uciera, kroi, szatkuje (domyślam sie, ze do soków to już inny musi być). Jaki mozecie polecić? Jakos niechętnie widzę Zelmera (jakieś urazy z przesłosci) wolałąbym Philipsa, Browna, Moulinex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: nie,od tamtej pory jakoś nie robiłam frytek....OK-która pierwsza będzie robić to daje znać! :wink: Wronisiu,a jakie masz negatywne doświadczenia z Zelmerem? Ja odpukać nie mam złych,wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.