Skocz do zawartości

Co Piekliście Na święta?


basga

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów po świętach.napiszcie,co dobrego z naszego forum piekliście na święta?ja robiłam biszkopt z makiem/ten odwracany/,sernik z piernikami,karpatkę,usta-i te zrobiły furorę,placek z nutellą i śliwkami-pychota.wszystkim super smakowało,mnie najbardziej właśnie ciasto z nutellą i śliwkami no i usta. teraz przeglądam forum,by znależć coś nowego na sylwestra.już wiem,że napewno zrobię ptysie zapiekane z pieczarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po Świętach!!! Ja piekłam przekładańca i roladkę drożdżową z cynamonem. Wszystko smakowało super :-D , niestety żołądek za szybko się napełnił :-D . Jak chcecie podam przepis na roladkę, dajcie znać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam po Świętach :-D... a na Święta piekłam wykwintnego makowca z masą bakaliową Gosi, po prostu krówkę, delicje w galaretce i pierniczki z dodatkiem smalcu. Wszytko wyszło jak należy i było pyszne, niestety nasze żołądki nie dały rady na taką ilość smakołyków, troszeczkę zostało nam jeszcze do jutrzejszej kawy :-D

Amelio ja jestem ciekawa jaki to przepis - bo brzmi zachęcająco :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po Świętach! Ja piekłam 3 bit-pychota,japoniec-rewelacja,sernik z brzoskwiniami-mój stary wypróbowany przepis i baunty-mniam mniam!Muszę powiedzieć że jak na moją niewielką rodzinę to dużo na poświąteczne kawki nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piekłam z tej stronki biszkopt z jabłkami i pierniczkami pychaaa!!! , a córcia upiekła strucle z makiem "makówki ".Święta miałam smutne bo mój synk się rozchorował i trafił na stół operacyjy ,a ja z z nim spędziłam śwęta w szpitalu ,ale jest już w domu i wrócił do zdrwia .W końcu inne święta były jak trzeba . Mam sylwestra przed sobą i nowy rok więc trzeba ,coś pomyśleć o czymś pysznym .Gorąco pozdrawiam Magdalena :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, u mnie też marne resztki pozostały z ciast, a piekłam sporo: makowce zawijane, piernik pani Jadzi, orfeusza, miodownik z masą z kaszy manny, sernik Reni, cappuccino, tort serowy, no i tort z bitą śmietaną i owocami, jako że mój syn w wigilię kończył 18 lat a jest to jego ulubiony tort. Właściwie zostało jeszcze tylko troszkę cappuccino. Makowce robiłam z ciasta krucho-drożdżowego i były pyszne!!! Na Sylwestra też coś muszę upiec, ale jeszcze nie wiem co. Przeglądam właśnie forum bo chciałoby się coś innego niż zwykle i jestem pewna, że znajdę coś fajnego. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sylwestra robiłam ptysie z pieczarkami,babkę ananasową/ łatwa pychota /,milky way,sernik z rosą-wszystko z naszego forum a dziś zajadamy sie plackiem NIEBO. wszystko pyszne a przepisy stad krążą już po mojej rodzince. wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.