Skocz do zawartości

Cielaczek


JustynaZ

Rekomendowane odpowiedzi

Justynko ciasto jest super,bardzo podobne do isaury ale jednak tak różne.Zarówno ser,który jest bardziej lekki a także ciasto przypominające mi w smaku piernik.Ciacho naprawdę na piątkę,zniknęło już pół blachy a jadły tylko dwie osoby ,mój mąż i syn ,ja spróbowałam i przybiegłam coś napisać dopóki mam wolny komputer.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Apsik, bardzo mi miło, że ciacho smakowało Twojej rodzinie. ;) Ktoś w mojej gromadzie też powiedział, że przypomina mu ono trochę piernik (i do tej pory nie wiem kto). A tak poważnie, to Cielaczek jest smaczny i przede wszystkim bardzo szybki w wykonaniu. Pa, Justyna. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo się cieszę, że ciacho smakuje, tym bardziej, że dawno nie zaglądałam na forum, na razie nie mam dostępu niestety :grin: do komputera. Czasami do masy serowej wrzucam namoczone nieco wcześniej rodzynki, jeden z moich synów to maniak "rodzynkowy" :grin: :grin: Serdecznie pozdrawiam, Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, już pisałam, że Izaurę robi się nieco inaczej (przynajmniej w moim przepisie), ciasto jest murzynkiem, a do masy twarogowej dodaje się tłuszcz. Jeżeli zas chodzi o załączony link, niestety to są dokładnie moje słowa, jakbyś zauważyła różnica zasadnicza w datach. Opis jest dokładnie mój, napisany moimi słowami, gdyż nawet przepis, który posiadam od koleżanki ma zupełnie inną formę. Jest mi tylko trochę przykro, że ktoś nie wysił się, tylko dokładnie przepisał moją treść. :grin: Pozdrawiam, Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko nie neguje że to nie był twój przepis, poprostu przypadkiem weszłam na tą stronę i chciałam abyś wiedziała że ktoś sie pod tym podpisuje. Dla mnie to jest ciacho twojego autorstwa i w dodatku przepyszne! Swoją drogą to niezły detektyw z ciebie, nie zwróciłam uwagi na daty:) Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, jakoś te daty wpadły mi w oko zaraz jak tylko zajrzałam na stronę, i tak sobie czytam, czytam, aż nagle olśniło mnie, że przecież to dokładnie mój opis wykonania ciasta, gdyż jak pisałam na początku nie ja jestem dosłownie autorką przepisu, a i pewnie moja koleżanka miała go od kogoś, i pewnie na innych linkach też może się pojawić. (tak to już z przepisami bywa) :grin: Tak swoją drogą to bardzo podobne ciacho (tylko inne proporcje i trochę inny sposób wykonania) zamieszczone jest na forum pod nazwą Salcesonik, tylko, że dodaje się do niego pokrojone w kostkę jabłka. Jest zupełnie inne w smaku i bardzo mojej rodzinie smakuje. Polecam :razz: Papatki, Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.