Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Angielski smaczny - odsłona druga.

Rekomendowane odpowiedzi

"Podbijam" temat ponieważ na angielskiej wersji: www.bestcookrecipes.com pojawiła się już duża część przepisów z www.smaczny.pl - dzięki temu możemy podzielić się naszymi przepisami z całym światem :grin: Stronę odwiedza codziennie już ok. 400 osób :grin: Co więcej - właśnie uruchomiliśmy www.bestcookrecipes.com/forum - dlatego też jeżeli: - wolisz podyskutować po angielsku; - chcesz podszkolić swój angielski dyskutując na kulinarne tematy z ludźmi mówiącymi w tym języku; - chcesz pomóc nam "rozkręcić" angielską wersję forum (niestety na razie forum świeci pustkami) ... możesz zarejestrować się także na www.bestcookrecipes.com/forum i rozpocząć dyskusje :grin: Również jesteśmy otwarci na wytykanie :) - Wytykajcie nam wszystkie językowe (i nie tylko) wpadki na tamtej stronie - niestety nie jesteśmy "native speakers" no i mogą się nam zdarzyć błędy (i z pewnością zdarzają :grin: ) W każdym razie czułem się w obowiązku poinformować Was o tym, że jest www.bestcookrecipes.com . Taki angielskojęzyczny (no prawie :grin: ) bliźniak "smacznego". Chcielibyśmy również usłyszeć Wasze opinie na temat tego "wyjścia do Europy i świata" z naszymi, Polskimi (wiem, że to nieortograficznie, ale trochę zdrowego patriotyzmu nie zaszkodzi :grin: ) przepisami kulinarnymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie jest w Polsce moja "angielska" kuzynka. Jest mloda poczatkujaca gospodynia.Wiele jej o naszym forum opowiadalam.Dzis miala okazje przegladac ze mna "Smacznego".Jest pod wrazeniem,oczywiscie pozytywnym.Jest zainteresowana angielska wersja. Jestem pewna,ze po powrocie do domu na pewno do nas dolaczy.A moze i jej kolezanki....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo się cieszymy, że nasza strona się podoba :razz: Dorota i Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi