Skocz do zawartości

Coś Do Czytania


Miuriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam "Pierwszy łyk piwa i inne drobne przyjemności" Philipa Delerme. Autor tak sugestywnie opisuje owe "pierwsze razy" i codzienne czynności, że ta książka dosłownie pachnie pozytywnymi fluidami. Jest jak znalazł na zimową deprechę :razz: , jak również dla tych, którzy zapomnieli już o przyjemności płynącej z najprostszych zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałam o absolutnie kultowym 'Mistrzu i Małgorzacie' - książka dla każdego bez wyjątku...

No to jednak jestem wyjątkiem bo akurat tego przełknąć nie moglam,niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. CLIVE CUSSLER - Najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo - sensacyjnych(Wydobyć tytanika, Afera śródziemnomorska, Zabójcze wibracje, Ognisty lód, Lodowa pułapka, Atlantyda odnaleziona, itp). "Przewaliłam" prawie wszystkie jego książki. Polecam jeżeli ktoś lubi ten gatunek literatury, a jeżeli nie to po przeczytaniu jednej z powieści zmieni zdanie. 2. HARLAN COBEN - megagwiazda współczesnego thrillera (Nie mów nikomu, Najczarniejszy strach, Bez pożegnania, Tylko jedno spojrzenie, Bez skrupułów, Jeden fałszywy ruch, itp) "....Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikad, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki....." Również polecam. To moje dwa typy, dla tych książek zawsze zarywam nocki. Czytam średnio 2 książki tygodniowo. Chyba za dużo :wink: No ale po to właśnie ktoś wymyślił biblioteki :wink: Pozdrawiam lubiących czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calego serca polecam ksiazki JOANNE HARRIS

czekolada

piec cwiartek pomaranczy

swiat w ziarnku piasku

jezynowe wino

duch z przeszlosci

w tancu

ksiazki sa ujmujace.nie moglam sie od nich oderwac.rzeczywistosc splata sie z magia.z calego serca polecam

'Czekolada' jest rzeczywiście fantastyczna... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLIVE CUSSLER - Najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo - sensacyjnych

czytam właśnie "Potop". To pierwsza książka tego autora po jaką sięgnęłam. Na razie mam mieszane uczucia, ale może się jeszcze rozkręci. :wink:

Polecam mistrza powieści sensacyjnych Roberta Ludluma min.: Weekend z Ostermanem, Krucjata Bourne'a, Przesyłka z Salonik,

Naprawdę bardzo gorąco polecam wszystkie książki Jerzego Kosińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.