Skocz do zawartości

Coś Do Czytania


Miuriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wszystkim rodzicom polecam książkę "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły" Autorzy: Adele Faber Elaine Mazlish

Polecam,kazdy rodzic znajdzie tam wiele cennych rad,które naprawde zdaja egzamin.

Co do Mistrza i Malgorzaty,to jednak naleze do tych osób,którym sie ksiazka podobala.

Niestety,ostatnio baaardzo malo czytam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy lubią romanse , niespełnione miłości muszą przeczytać ksiazkę

pt.Bagienny Płomień -Potter Patricia .

Rewelacyjna , wzruszająca do łez książka - czytam bardzo dużo - ale ta po prostu mnie oczarowała.

POLECAM, POLECAM I jeszcze raz PoLECAM !!!

P.S

Ja wypożyczyłam ją w bibloitece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam "Bez śladu" Linwood Barclay,bardzo fajna ksiazka,pewnego dnia 14-letnia dziewczyna budzi sie po imprezie i okazuje sie ze w domu nie ma nikogo,cała jej rodzina znika bez śladu,bardzo wciagajaca ksiazka.To z kryminałów z lzejszych polecam "Cos pożyczonego" Emily Giffin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecam coś do szybkiego przeczytania: Pewnego dnia na placu targowym pośród tłumu ludzi siedział niewidomy z kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: "Jestem ślepy, proszę o pomoc". Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego, zauważył, ze jego kapelusz jest prawie pusty, zaledwie parę groszy... Wrzucił mu parę monet, po czym bez pytania niewidomego o zgodę wziął jego kartonik, odwrócił na druga stronę i napisał coś.... Tego samego popołudnia ten sam mężczyzna znowu przechodził obok tego samego niewidomego i zauważył, że tym razem jego kapelusz jest pełen monet. Niewidomy rozpoznał kroki tego człowieka i zapytał go, czy to on odwrócił kartonik i co na nim napisał... Mężczyzna odpowiedział: " Nic, co nie byłoby prawdą. Przepisałem Twoje zdanie tylko troszkę inaczej." Uśmiechnął się i oddalił... Niewidomy nigdy się nie dowiedział, że na jego kartoniku było napisane: "Dziś wszędzie dookoła jest wiosna... A ja nie mogę jej zobaczyć...". Zmień swoją strategię, jeśli coś nie jest tak, jak być powinno. A zobaczysz, że będzie lepiej. I jeszcze jedno: Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna, powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic profesjonaliści ; )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.