Skocz do zawartości

Zlewozmywak


basga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Szanowne Panie :grin:

Przeczytawszy cały wątek, zdecydowanie zapraszam do swojego sklepu (adres w stopce).

Jako jeden z niewielu mam możliwość zaproponowania zakupu zlewozmywaka w indywidualnym kolorze wybranym przez Klienta (np. pod kolor blatu kuchennego) - zlewozmywaki kwarcowe firmy Anfra.

O zlewozmywakach stalowych proponowałbym zapomnieć.

Ich jedyną zaletą jest niska cena, a to moim zdaniem trochę mało.

Zlewozmywaki kompozytowe sprzedaję od kilku lat. Wiem o nich prawie wszystko :grin:

W przypadku pytań jestem do dyspozycji.

Można pisać na forum i na maila. Na maila odpowiadam najczęściej bardzo szybko.

Forum odwiedzam często, ale nie codziennie.

Pozdrawiam,

Witam

Wpadłem przypadkiem na Wasze forum szukając ratunku w (delikatnie mówiąc) awaryjnej sytuacji.

Zakupiłem piękny zlew kwarcowo/żywicony przez internet (u producenta).Wszystko było jak należy obejrzałem zlew był nieuszkodzony miał tylko takie jakby zacieki,ale pomyślałem że to się da zmyć po zamontowaniu go już na miejsce.Niestety oczekiwanie na blat w którym miał być zamontowany było dość długie (3 tygodnie).Ale jak się już doczekaliśmy i zabraliśmy się za montaż,okazało się że zlew jest pęknięty i to dość poważnie.Stał sobie nieruszany w bezpiecznym miejscu od chwili dostawy i nikt go nawet nie dotykał.

Pytam więc, czy wogóle jest możliwe sklejenie tego zlewu?A właściwie czy jest sens go kleić,czy odrazu kupić drugi?

Jestem załamany,wydaliśmy na niego ponad 500 złotych dla nas jest to nie mało,ale myślałem że taka inwestycja jest na lata,a tu masz - klops.

Konaktowałem się z producentem powiedział mi,że skoro wszystko było ok w chwili dostawy,to nie może przyjąć reklamaji,ale może mi przysłać żywicę bym go spróbował skleić, lub może mi sprzedać drugi zlew po cenie poprzedniego (obecnie ceny są wyższe).

Co z tym fantem mogę zrobić?

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 1. Jeżeli zlewozmywak (a w zasadzie każdy towar) ma jakiekolwiek wady, nawet najmniejsze, należy to od razu zgłosić sprzedawcy. 2. Nie wiem jak wielkie są pęknięcia i kto jest producentem, ale czasami taka naprawa ma sens. Proponuję zrobić zdjęcia i wysłać do producenta celem "konsultacji technicznej". Być może da się naprawić pęknięcie w taki sposób, aby zlewozmywak nadawał się do użytkowania. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziękuję bardzo za radę.Producent prześle mi żywicę do sklejenia (a właściwie próby sklejenia) zlewu. Jeśli naprawa będzie jednak niemożliwa,wówczas zakupimy nowy. Człowiek uczy się całe... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wreszcie mam swój wymarzony zlewozmywak....i pojawia sie problem:czy do czyszczenia zlewu kompozytowego używacie jakichś specjalnych preparatów?Mój jest dosyć ciemny,taki grafitowy i jak jest mokry to wygląda pięknie...ale po wyschnięciu już mniej ładnie...niestety widać jaśniejsze plamy po wodzie.Pewnie mam za swoje bo chciałam ciemny a na jasnym nie byłoby problemu ale może są jakieś impregnaty czy coś w tym rodzaju do konserwacji takich zlewów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hm, niestety nie wiem, ale chętnie sie dowiem :-D Niestety nie mam takiego a bardzo mi się podoba, zwłaszcza taki granitowy http://cgi.ebay.pl/RIEBER-Kitchen-Sink-1-5...parms=72%3A1399

Swój mam stalowy, widać na nim zacieki, zaschnięte kropelki wody to czasami spryskuję takim nabłyszczaczem, ale to daje efekt krótkotrwały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam taki zlew, o którym pisze Aldona (nazywa się Napoli) jest w kolorze bezowym. Chociaż producent zaleca stosowanie łagodnych środków myjących (np. płyn do mycia naczyń), to jednak nie wystarcza. Pozostaje ciemny osad, który pięknie schodzi po mleczku do czyszczenia. A moja bratowa ma taki zlew od trzech lat i czyści go domestosem. Z tego zlewu jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki ciemny co Aldonie się podoba. :) Czyszczę go łagodnymi środkami a na ciemnym to po wyschnięciu widać plamy z wody-przecieram je octem lub płynem p/kamieniowi i potem przecieram kilkoma kroplami oleju jadalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.