Skocz do zawartości

Moja Kopenhaska


Agusia

Rekomendowane odpowiedzi

Droga betii! Moja Emilka w nastepny poniedzialek konczy juz 10 miesiecy ( Boze jak ten czas leci, niedawno sie toto urodzilo a juz mi tu wszedzie wlazi na czworaka!)Mialam zaczac moja Kopenhaska przed swietami ale dziewczyny mi doradzily zeby sobie odpuscic i zaczac dopiero po tym corocznym obzarstwie.Potem byly moje imieniny, tak ze koniec koncow zaczelam ja dopiero 29 ego sycznia. Jesli chodzi o sama diete to rzeczywiscie jest rygorystyczna ale da sie wytrzymac. Zero gumy do rzucia! Duzo wody i zielonej nieslodzpnej herbaty. ja schudlam prawie 6 kg ktos moze mi zarzucic ze to nie tak duzo jak na kopenhaska, bo na niej "regulaminowo" powinno sie schudnac 7-12 kg. Jednak ja zawsze e mialam problemy z przemiana materii i ze schudnieciem a tak wogole ( jak juz gdzies to napisalam) kazdy ma inny organizm i nie wolno generalizowac ze ma byc tyle a tyle. Ja sie ogromnie ciesze ze udalo mi sie schudnac az 6 kg ( a nie tylko 6 kg) , kazdy kilosik sie liczy! Powodzenia! Ale zapytam tak jak monisia , czy Ty juz nie karmisz piersia . Jesli nadal to robisz to daj sobie spokoj z dietami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Agusia -serdecznie gratuluje przebycia kopenhaskiej i zgubionych prawie 6 kg,a ze to bylo w styczniu,to ciekawa jestem,jak dzis u Ciebie to wyglada :wink: ;) ,czy osiagnelas swoja wymarzona wage????

Ja dzis sie dopiero tu zarejestrowalam ,a ze jestem dzis 12 dzien na kopenhaskiej,to oczywiscie zagladam w interesujacy mnie temat :roll: :) :) :) .

Ja tez ,podobnie,jak Ty stosuje ja rygorystycznie i nie powiem,ze jest az tak uciazliwa,jedynym minusem jest to,ze czuje sie troche za slaba na cwiczenia moje codzienne,ale poza tym spoko. :roll:

Wczoraj na wadze bylo -5 kg ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.