Skocz do zawartości

Ciasto " Jadą Goście "


renigliwice

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Jak tylko przeczytałam post Kasi to od razu wzięłam się za to ciasto,rabarbar już miałam w lodówce więc szybko mi poszło a oto efekt:robiłam w dużej formie i posypałam cukrem pudrem.

post-4359-1179320275_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyprobowalam to ciasto dzisiaj, bo akurat przyjechala do mnie przyjaciolka i trzeba bylo upiec cos na szybko - wiec pomyslalam, ze to ciasto bedzie bardzo odpowiednie :P Zalaczam zjecie - wyglada na to, ze kazdemu wychodzi torche inaczej. Ja pieklam moje w kwadratowej blaszce (o boku 24 cm). Nie wiedzialam czego sie spodziewac, bo nigdy jeszcze nie pieklam przepisu gdzie dodaje sie wode - ale moj maz i przyjaciolka ocenili ciasto na 8/10 (co prawda sa przyzwyczajeni do bardziej wymyslnych deserow :P Dodalam tez do ciasta, przed pieczeniem, jedna lyzeczke ekstraktu waniliowego. Ciasto wyszlo bardzo lekkie, dosyc slodkie, troche opadlo (moze dlatego, ze nie za dlugo ubijalam jajka z cukrem) i dodalam czeresnie z syropu, bo nie mialam brzoskwin. Serwowalam ze slodka bita smietana. Bardzo latwe do upieczenia i efecty calkiem fajne. Dzieki, Reniu :P

post-6908-1186451946_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

REWELACJA :) zrobiłam, dziś mamy gości ale nie mogłam się powstrzymać i ukroiłam sobie i męzowi spore kawałki. Owoce mi NIE opadły, a na wierzchu zrobiło się jakby coś bezowego :( tak jakby białka się tak ładnie upiekły,nawet nie posypuje cukrem pudrem,bo szkoda zakrywać.Zrobiłam na prostokątnej blaszce,ale nie z podwójnej porcji i naprawdę ładnie wyrosło.Oj szkoda,że nie zrobiłam zdjecia. Reniu, dziękuję za przepis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość czekoladka

upieklam to ciasto na swoje 19 urodziny :D Zrobilam je z brzoskwiniami (na wierzchu) a w srodku wylozylam nutella i bananem ;) posypalam je jeszcze wiorkami kokosowymi.Wszystkim bardzo smakowalo, chociaz przyznam ze po 1 kawalku mialam juz dosyc bo bylo takie zapycajace ;)

p.s- dodam ze jestem modelka ale nie zywie sie wylacznie woda i salata :) uwielbiam gotowac i piec ciasta !

Dołączona grafika

ciasto faktycznie jest latwe do zrobienia i mozna je zrobic z ulubionymi dodatkami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.