Skocz do zawartości

Chleb Z Automatu


elusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie wszyscy. Kubus 1842, zainteresowales mnie.Taki mlody i taki zdolny,chetny do pomocy.Moze pomozesz mi swoim doswiadczeniem?Jestem nowicjuszem,nie mam nic wspolnego z wypikami zawodowo.Pieke chlebek z gotowych mieszanek i jest jasny na wierzchu,czy tak ma byc ?czy to wada maszyny? Bardzo chetnie skorzystam z Twoich przepisow dotyczacych pieczenia ciasta,a moze ktos jeszcze? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam automat do pieczenia chleba.Jeden upiklam z mieszanki gotowej,wyszedl bardzo dobry,ale chcalabym pic na codzen.Prosze was o przepiy,bo te gotowe mieszanki sa bardzo proste,ale drogie.Moze ktos z was ma doswiadczenie w wypiekaniu chleba,to prosze sie ze mna podzelic.Chodzi mi o dokladne przepisy.

Ja pieke na codzień chleb pszenny ! 

A oto przepis na niego : 

150 ml mleka 

200 ml wody

3 łyżki oliwy z oliwek bądź masła

1 płaska łyżeczka drożdży

1 łyżeczka soli

1 łyżeczka cukru

słonecznik wedle uznania !

Pieke ja w automacie biffneta na programie 3 godzinnym ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam wszystkich zostałam skierowana tutaj ze swoim pytanie przez basqa :roll: tak to jest jak się jest nowicjuszem i sie nie wie gdzie szukać :grin: tu daje linka do swojego tematu gdyby ktoś chciał własnie tam odpisać

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry68518

tak jak w temacie posta chodzi mi o wypiekacz do chleba, bardzo chciałabym kupić przed świętami ale nie znam się na tym :D

ostatnio dużo się pojawiło o wypiekaczach moulinexa, nawet mi się podoba ten z opcją bagietkową, czytałam też opinie i ma całkiem pozytywne. będę wdzięczna za pomoc jeśli ktoś go ma oraz o info o innych wypiekaczach, co warto kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moulinex to bardzo dobra marka,ale moim zdaniem zbyt droga,a inne wypiekacze radza sobie rownie dobrze.Powiem tak-jesli masz kase to kupuj Mulina a jesli nie bardzo to radze co innego i nie bedziesz zalowala.Na forach pisza ze dobrze sprawuje sie Clatronik i Biffnet. Jesli chodzi o bagietki, to wchodza tam tylko takie 2 krotkie na jeden raz.Ja wole zarobic ciasto w maszynie a upiec w piecu,bo na raz upieke takich 8-10 i sa pysznie chrupiace,czemu nie dorowna pieczenie w maszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kupiłem wczoraj wypiekacz Moulinex OW 2000 za 229zł w Tesco do tego 3 mąki czyli 15zł i talon na 20zł czyli 195zł mnie wyszedł wypiekacz. Oczywiście chlebek został upieczony i jest smaczniutki każdy kęs jest smakowany,a nie jak zwykły chleb ze sklepu tylko gryziony :-) Ogólnie chleb robiony samemu jest bez porównania lepszy od sklepowych chlebów. Zamieszczem fotki wypieków i jeżeli chodzi o jakąś dziurę po mieszadle to jest jedna malutka co widać na fotce. post-12268-1228656937_thumb.jpg post-12268-1228656959_thumb.jpg post-12268-1228656972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.