Skocz do zawartości

Zaczynamy Odchudzanie! Zapraszam ;)


monisia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziżki monisiu ;-) proszę bardzo.Rozbawiłaś mnie,hihih. :arrow: Masz rację z ta wagą....zważę się w następny weekend :arrow: ,bo jeszcze wpadnę w deresję. :arrow: A wiesz,mój mąż jest zawsze biedny w "te" dni,ale on jest jak mój szef go określa "cichy i pokornego serca" dlatego ze mna wytrzymuje.... :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

noo i to mi sie podoba ;-) i tak trzymaj kochana ;-) sie głupotami nie przejmuj i nie daj sie zwariować bedzie si słonko-zobaczysz :arrow: ale jestem głodna.musze zjeśc śniadanko bo az mnie skręca...zaraz sobie robie jakies smaczydełko na sniadanko,co bym tu nie padła na buzke moją sliczna z głodu hihiih :arrow: na dizs taki plan :arrow: -ogórek konserwowy ( łooo jaki ostry-uwielbiam) -3 tekturki i sałatka z wedzonym kuraiem i ogórkami i innymi takimi dobrymiróznymi :arrow: oczywiście z przepisu smacznego :arrow: -kotleciki z jajek i surówka z kiszonej -sok marchewkowy -pomarańczko i jabłuszko oczywiście woda ok 3l i herbatki kolorowe (zielona i czerwona) no i wieczorową pora orbitreks 30minutek :arrow: wiaruchna w poniedziałek ważenie-noo ciekawe co to bedze co to bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka :arrow: ty mała nie przesadzaj jak masz imprezke to udzielamy ci dyspensy ;-) hiihih

taka imprezka tylko raz w życiu wiec ty sie rozmyslal o diecie tylko poprostu sie baw..po niedzieli zgubisz :arrow: a pozatym matura przyjdzie to od stresu zgubisz wszystkie nadprogramowe kg :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka no i to mi sie podoba...zdrowe podejście :arrow: zgubisz podczas wariacji na parkiecie laleczko ;-) wstaw potem foteczki jak slicznie wyglądałas :arrow: no wiaruchna ja spadam na masaże :arrow: mmm napewno bedzie milutko :arrow: narazieńko-papapap robaczki...dietujcie sie ładie-ja tu pilnuje,,zadnego podjadana;) papapapa :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaja Agusia! Pewnie ze milo byloby sie spotkac na kawie.Tym bardziej ze jestesmy z dala od kraju i wiekszosci znajomych. Ja mieszkam w Stanie Wisconcin w East Troy.W poprzedniej korespondencji podalalm swoj adres email,ale niestety sie nie ukazal na ekranie. Wracajac do mojego odchudzania,to dziewczyny naprawde mimo,ze wielu lekarzy odradza glodowki to ja jestem przykladem,ze mozna w tym wytrwac i naprawde czuc sie swietnie.Najgorsze sa pierwsze trzy dni.Pozniej ogranizm sie przyzwyczaja.nAWET SOBIE NIE WYORAZACIE jak fajnie jest dostrzegac zmiany.Nie zachecam do glodowek,bo to nap[rawde potrzebna jest silna wola i wiara w siebie, ale jesli chodzi o diety sokowe 3-5 dni to warto sprobowac.Polecam sok pomidorowy i grapefruit bez cukru oczywiscie.Sprobujcie.Nasstepny tydzien to surowki bezsolne i oczywiscie bez majonezu,mozna go zastapic jogurtem.W trzecim tygodniu wprowadzamy owoce itd. Nastepny razem napisze o ktorej godzinie jesc jakie owoce zeby nie przytyc. No to powodzenia dziewczynki.Ja wlasnie siedze,wypijam sobie kawke i pisze do Was.Oczywiscie po przebudzeniu wypilam pol litra letniej, niegazowanej wody.W poludnie tylko owoc albo pol litra soku i to wszystko.Uwierzcie czuje sie swietnie, mam zamiar do wiosny wskoczyc w rozmiar 36 polski a 4-6 amerykanski. Pozdrawiam Agusia no i jak mamy siew skontaktowac? Pomysl? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak siedzę i czytam a mąż pyta czego się tak cały czas hihram.Musicie przyznać że monisia jest niesamowita.Chciałabym mieć takie podejście do życia.A patrząc na to że was tu coraz więcej to mi się zaczyna chcieć schudnąć.Uda się albo nie-jeszcze trochę muszę sie w sobie zebrać-bo ja tak w ogóle to strasznie kocham jeść i co na to poradzę,A tu na dodatek tyle smakowitości mniam...mniam...Mówie wam że ja to tyję jak tylko za dużo na jedzenie popatrzę,a co dopiero jak coś zjem.Ale może w końcu się zmobilizuję.Pożyjemy zobaczymy!Na ra pa pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%-MONISIA JEST NIESAMOWITA i dobrze,ludziom z takim temperamentem żyje się łatwiej. Ja jestem 2 lata starsza od niej ale taki temperament to zapomniałam kiedy miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.