Skocz do zawartości

Zaczynamy Odchudzanie! Zapraszam ;)


monisia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O Boze to nie do wiary ! Czytam notatki Rybki i uswiadomilam sobie ze od mojej studniowki minelo juz 13 lat! Ale ten czas leci! Jestem juz zona i matka ale w srodku wciac jestem ta wesola nastolatka. O kurcze nawet zaczelam rymowac! Jak czlowiek mial te swoje nascie.. to szalal ile sie dalo, co tydzien dyskoteki , no i kalorie same ze mnie spadaly no a teraz zostalo mi tylko odchudzanie! Kto tam kiedys myslal o odchudzaniu! Czlowiek tylko myslal co na siebie zalozyc zeby odjazdowo wygladac! Teraz bardziej biore pod uwage wygode! Ale przynajmniej jest co wspominac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JASNE-MONISIA THE BEST! A STUDNIÓWKĘ MIAŁAM 20 LAT TEMU,TEŻ JEST CO WSPOMINAĆ /ZWŁASZCZA JAK PRZYPRASOWAŁAM CHŁOPAKOWI GAZETĘ DO GARNITURU!/. MUSZE PRZYZNAĆ ŻE TERAZ JESTEM DUŻO SZCZUPLEJSZA ALE TO PO DZIECIACH,KAWKA I PAPIEROSKI TEŻ ROBIĄ SWOJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Co tak marudzicie z tym wiekiem.Toz to ja chyba jestem z Was najstarsza.Stuknelo mi 43 wiosenek,a zycie czerpie pelnymi garsciami,ile sie da. ;-) Choc nie w modzie juz teraz figura-szkielet to kazda z nas pragnie ladnie wygladac i tak dalej trzymac, a na wiek prosze mi wiecej nie psioczyc,bo przeciez po 40 to podobno druga mlodosc. Tym bardziej nalezy o siebie dbac bo szybciej obrastamy w tluszczyk. Rowniez wszystkie odchudzajace dziewczyny namawiam do systematycznego brania witamin .Ja osobiscie biore witaminy USANA to taka firma amerykanska oraz Wapno z Wit D - POMAGA W ODCHUDZANIU. Agusia odpowiedz czy otrzymalals moje namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, ja do takich zwariowanych kobitek to też nie należę, ale styl Monisi to fakt jest niesamowity, ale ja takie osoby bardzo lubię-na luzie :arrow: Grunt to nie patrzeć na siebie tak poważnie, czasami jakieś szaleństwo jest nawet wskazane ;-) A Monisia swoim "specyficznym gadulstwem"(oczywiście w sensie pozytywnym) jakoś tak ożywiła forum. Pozdrowienia, Justyna. Ps. Kurka wodna! Ja mam już na karku 31 lat, a cały czas myślę, że jeste zaledwie po 20-tce, jak to ten czas leci :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Mary dostalam twoje namiary i nawet wyslalam ci email. Chcialabym sie ciebie tez zapytac co to za witaminy i gdzie je kupic oraz to wapno o ktorym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej 20 tce ty mowisz Justynko! Przeciez my zawsze mamy te wspaniale 18 lat! Ja co roku swietuje kolejne 18te urodziny! No i mysle ze jestesmy z tego samego rocznika, wiec dlaczego ty czujesz sie na 20 lat a ja na 18!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam tego optymizmu dziewczyny bo mi to jakoś ostatnio tak nic się nie chce nawet za te odchudzanie wziąć.Myślę że jest to efekt ciągłego siedzenia w domu(już 4 lata o zgrozo).Ale mam nadzieję w niedługim czasie znależć pracę to może coś się zmieni w tej monotonii codzienności.Ludzie ale ja smucić zaczęłam rany już kończę bo popsuję tylko atmosferę swoimi narzekaniami.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie Gabi ja w domu siedze juz prawie rok. Ale zasiadaj czesciej do komputerka i wchodz na forum i jak my sie wszystkie do kupy zbierzemy to od razu handra i wszystkie inne paskudztwa dadza ci spokoj! Ja tam zawsze probuje wypatrzec cos wesolego i interesujacego w kazdej sytuacji i w kazdym dniu! Np dzisiaj Emilka robila lapkami kosikosi i wolala mamamama! Az sie cieplej na serduchu robi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, ja niestety też siedzę w domu przeszło 4 lata, ciągły urlop wychowawczy, jeszcze do tego zmiana miejsca zamieszkania (od własnego domu przeszło 500 km) i prawie nikogo znajomego (dopiero teraz zaczyna się to trochę zmieniać, a bo to męża znajomi, szwagierka, znajomi z placu zabaw itp.) Ale do pracy to bym poszła, może coś za rok się zmieni, starszy do szkoły, młodszy do przedszkola, będzie wesoło :arrow: Uszy do góry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no pewnie że dzieci to potrafią swoim zachowaniem rozpędzić najczarniejsze chmury-wiem coś o tym.Mój synuś pomimo że ma już ponad 3 lata,to jeszcze nie mówi i każda jego próba stworzenia jakiegoś słowa to dla mnie wielka radość.Ale tak ogólnie to jest mi tak smutno.Wiecie mieszkam na wsi a co za tym idzie właściwie codziennie widuję te same twarze.No same powiedzcie jak długo tak można?O basenie czy siłowni to sobie mogę pomarzyć,a gdybym miała taką możliwość to chociaż tam kogoś nowego mogłabym spotkać.Tak więc na razie w koło Macieju to samo co dzień.Ale na pewno będzie lepiej-dobrze że chociaż Was mam.Pozdrawiam.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Agusia witaminy kupuje na ebay.Kosztuja z przesylka okolo 36$,ale warto zaintesowac, natomiast witaminy zrobie zdjecie jednego i drugiego i w niedziele Ci przesle.Witaminy kupuje w Wal-Mart - kosztuja okolo 10$.Wystarczy spokojnie na 2 miesiace. tERAZ DZIEWCZYNY PISZE KIEDY JESC OWOCE pROBUJCIE MOZE I wAM SIE TO SPRAWDZI jEST TO TZW OWOCOWY ZEGAR GODZ 14 - Ananas - Po obiedzie mozna zjesc go dwa plastry okolo 20 dag.Zawira bromeline - tj enzym wyplukujacy toksyny i przyspiesz trawienie Godz. 16 Melon Mozna zjesc duza porcje melona lub arbuza.Zawarty w nich magnez poprawi koncentracje Godz 17 Pomarancze Poznym popoludniem zazwyczaj jestes w gorszej kondycji a twoj orgANIZM POTRZEBUJE DAWKI ENERGII.zJEDZ POMARANCZE.zAWARTA W NIEJ wIT.c poprawi samopoczucie, a blonnik sprawi, ze bedziesz syta Godzina 20- Winogrona Przed telewizorem zamiast przegryzac chipsy, zjedz nieduza kisc winogrona.Jest w nich duzo potasu, ktory pomaga usunac nadmiar wody z organizmu.Wraz z nia pozbedziesz sie toksyn Godzin 21 - Jablko Jesli zglodnialas po kolacji zjedz jablko Ma duzo witamin i mineralow.Pobudza tez hormony, ktore pomoga Ci schudnac w czasie snu Godzina 22 - porzeczki Wiele osob przed snem ma ochote zjesc cos slodkiego Siegnij po porzeczki sa slodsze niz czeresnie a zawieraja nierwiele cukru i kalorii. Jedzac wedlug tego kalendarza owoce na pewno nie przytyjesz, bo pamietaj,ze owoce jedzone w nadmiarze moga tuczyc. Poza tym proponuje jeszcze rano wypic czerwona herbatke pu-erh Niestety ja tutaj nie moge sobie jej kupic a wielka szkoda. Jesli chcecie to jeszcza kiedys napisze Wam o ujemnych kaloriach - WAZNE!!!!! Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.