Skocz do zawartości

Zaczynamy Odchudzanie! Zapraszam ;)


monisia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ło jasne z modrym.alescie nagryzmoliły laski ;-) hihi powiem tak..jak zaczełam czytac co tu piszecie o mnie to normalnie mnitor oplułam (za co dostałam opr od męzusia ze z kubeczkiem do klawiaturki podchodze) hihi lalunie kochane-wielkie dziekuje za miłe słowa normalnie sie zczerwienilam ;) hihihi az mi sie milutko zrobiło.tralalala ;-) fajnie że tak mnie odebrałyscie i bardzo wam dzekuje za tą...wazelinke :arrow: hiih słuchajcie laski-co wy tu o wieku starczym, o tym,ze latka uciekaja..pogielo was? przecierz my młode dupy jestęsmy. ;) ;) .kobitki w tym wieeku to dopiero kwitnace lalunie sa a nie tam takie 16-tki...phiii kto by tam zwracal uwage na takie smarkule..anorektyczne..myyy kobiety z doświadczeniem,z ciałkiem to dopiero kąsek..wieć mi tu nie marudzic ze latka leca tylko sie cieszcie z tego,ze takie z was gwiazdeczki :arrow: z nas-znaczy sie :arrow: hmmm bo ja tez gwiazdeczka :arrow: co do witamin,to zgadzam sie,tzreba kontroowac i dbac zeby niebyło niedoboru,bo mozna sie nabawic jakiegos badziewstwa :arrow: zazdroszcze naszym amerykankom mozliwości spotkanka..fajnie bedzie dziewczyn..umówcie sie-bedzie wam razniej :arrow: aaa miłam wam powiedziec..sluchajcie bylam dzis na masazu..łooo jesuuu ;) masazysta lat noooo góra 30 sluchajcie 2m wzrostu potęga w barach...przemiły poprostu ;) a jak masuje!!!!!!!!fiu fiu ;) achh jakoś tak sie dzis czuje....rewelacyjnie ;) co za miły dzień ;) hihih i wiecie co...fajnie że nam sie ten watek rozwija ;) wesoło będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę jutra doczekać:arrow::arrow:;-) Po imprezie pochwalę się zdjęciami:P A w poniedziałek ważenie... Ciekawe czy coś spadło? Bo czuję się lżej i od kiedy zaczęłam ćwiczyć to mnie nawet do słodyczy nie ciągnie, a to ogromny sukces, bo kiedyś potrafiłam tabliczkę czekolady na raz bez problemu wszamać:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Mary. Nie macie tam w Wisconsin polskich lub miedzynarodowych sklepow? Wydaje mi sie ze ja chyba tutaj widzialam takowa w jakims miedzynarodowym markecie. A nie macie jakichs sklepow z dobrymi herbatami albo z ziolami ( np. back to nature) . A poszukaj jeszcze w dziale z dobrymi herbatami w wiekszym supermarkecie.Jesli kupujesz przez internet to poszukaj tutaj:http://www.republicoftea.com/ Czerwona herbata jest bodajze pod herbal teas.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia Niestety nie mamy tutaj polskiego sklepu, a jakos wole te nasze herbatki,jesli owocowe to tylko polskie.Niestety to mamy dopracowane do perfekcji,Dzieki jednak za te strone.Zajrze tam wieczorkiem. Natomiast nie otrzymalalm do tej chwili od Ciebie wiadomosci na emailu.Sprawdz dobrze adres marryb13@wp.pl.Chetnie zaprosze Cie ktoregos ladnego weekendu do siebie.Siedze w domu, Ty chyba tez,poplotkujemy a potem opowiemy o wszystkim dziewczynom.Byloby super. A poza tym mam tutaj wokolo duzo zieleni ,woda, jeziorka itd.KRAJOBRAZ NICZYM W POLSCE!!! No to dziewczyny do uslyszenia w niedziele.Jutro mnie nie ma w domku a poza tym w kazda sobote swietuje, tak biblijnie, jak Bog przykazal. PAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witan Monia, fotke robil syn i w pewnym momencie mowi do mnie ;mamo wciagnij brzuch.....a ja co , niestety juz dawno go wciagnelam...Fotke robilam w czerwcu, we wrzesniu ta sukienka nie opinala tak mojego ciala, byl to prawdziwy rozmiar 36. A teraz chcialam was moje mile przestrzec, skad sie wzielo te moje 10 kg. Byc moze kazdy organizm reaguje inaczej. W sierpniu zafundowalam sobie zastrzyk antykoncepcyjny, diete trzymalam a kilogramow przybywalo. Powiedzialam sobie , nigdy wiecej zastrzykow.Moj organizm zwariowal, menustracja zanika w tym czasie, poprostu jej brak. Jak zaczne te moja diete 400kcal to bede wam relacjonowac kazdy dzien. Dzis waze 68 kg, tragedia, badzo żle sie z tym czuje,ale mysle ze dam rade. Jak widze jak kazda tutaj wszystkich wspiera to mysle ze wspolnie troche tego tluszczu zgubimy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megusia no jasne że zgubimy :arrow: damy sobie rade dziewczynki ;-) i chłopaku :arrow: i na lato zapomnimy o tych wrednych kg co sie przyczepiły do nas :arrow: narazie spadam do robut domowych...i po zakupki... troche sie martiwe bo pacanek zachorzał..lezy tu byle-jaki z temperaturą..moje sloneczko biedne mamusi synuś :arrow: (ghiih jednego g mam-czyli co--mamisynek) hihi narazie ozdrówka wiara-potem wlce znów :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam? cos tu puchy dzsiaiaj? jak wam idzie? ja przyznaje bez bicia-zjadałam sos z makaronem i kostke czekolady hihi :arrow: nooo co sie smiejecie...młody taki chory to sie zdenerwowałam (też mi wymówka ) hihi napewno jescze wieczorem popłyne bo czeka na wjazd do piekarnika ciasto drożdżowe,,,z forumowego przepisu..ło matko,, ciekawe ile pochłone ;-) no wiec w związku z powyższym nie wipsuje swojego menu dzis o by to farsa i kabaret był :arrow: ihihi pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moniu, kolezanki od niedoli ( odchudzania) i milego kolege. Ja tak jak Monia pozwolilam sobie dzis....piwo, jedno jedyne, ale mialam chec, a rzadko mi sie to zdarza. A pozatym to sie trzymam, same owoce; mango, kiwi i jeden banan, zapomnialam o dwoch jajeczkach na twardo rano.... Kolo czekolady moge lezec nie rusza mnie. Monia współczuje ci z powodu choroby syneczka, wiem doskonale jak to jest, czlowiek oddal by wszystko zeby dzieci byly zdrowe. Sama mam dwoch synow, co prawda sa dorosli, ale gdy sa chorzy to serce matki boli tak samo. Moglabys podac mi swojego emaila, jesli to nie klopot oczywiscie... Pozdrawiam serdecznie wszystkich, cierpiacych z powodu tych co to sie do nas przyczepily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny chore dziecko to nic wesołego ale chory chłop w domu to dopiero tragedia :( :) :grin: Ja właśnie przeżyłam niedomaganie mojego ślubnego i w porównaniu do dzieci to po prostu horror.Marudne toto jak nie wiem co,ciągle nażeka,cały czas mu coś nie pasi,mówię wam-nic tylko pójść się powiesić.Ale na szczęście już po wszystkim imam nadzieję że nie szybko wróci. A w temacie diety to powiedzcie mi drogie moje jak tu zacząć dietkę ze Smacznym?Jak ja właśnie z piekarnika pieguski wyjęłam.I co mam ich nie szamać jak one aż się same proszą.Ale od środy nie będę miała netu nie wiem jak długo więc może bez zaglądania tu do tych smakowitości jakoś się zmobilizuję.Trzymajcie kciuki za moją silną wolę!!!Pozdrawiam.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko-piegski hihihi no to pieknie :( a ja juz załamana byłam bo własnie wciągnelam kawałek goracej drożdżówki z przepisu forumowego buahhahah ooo dieta cud :) buahauau jak tak bede co sobote wciągac slodkie to za chwilek ta dieta nic nie da ..tfuuu co za głupia moniaa żre o 20 ciastko!aaa monia tywariotko :grin: Gabiii chory facet?jezu to naprawde wspólczuje kochanie...chyba nie ma nic gorszego buahhaha oni sa jak z innej bajki-nie?jestem ciekawa co by bylo jak by tak urodzic musieli,,jak oni na sam widok mdleją hihiih ale alski-jak by było bez nich smutno-nie??? Megusia maila podaje oczywiscie i czekam na info od ciebie :( synek tak se..teraz tem juz troszke spadła ale w dzień bylo cieńko-39,8 a teraz 38,1 mam nadzieje ze bedzie lepiej w nocy... caluje was myszki... aa w słodkościach w drożdzówce wstawiam fotke tego co własnie wyjęłam z piekarnika :) ale co tak fotka..macie pojęcie jak tu pachnie!!!!!!!11 :grin: mail. monikaman@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.