Skocz do zawartości

Zaczynamy Odchudzanie! Zapraszam ;)


monisia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć laski i laseczki. Jasne że wszystkie jesteście młode i ponętne ,a jak kto twierdzi innaczej to go na ubitą ziemię wyzywam. muszę się przyznać do zdrady chaniebnej ,tak mnie ścisneło że o trzeciej w nocy napchałem kołdun kiełbasą,czego szczerze żałuję i poprawę obiecuję.A tak serio to takiego mam moralniaka że głowa boli,piszę dlatego że najtrudniej jest przed samym sobą sie przyznać .TAK JESTEM OBZARTUCHEM.!!! Dość tego kalania się bo jeszcze mi to w krew wejdzie. Z młodzieńczym pozdrowieniem ,papatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sibi pożarłes kiche wieczorowa porą buahhahaha ooo jak ja cie ozumiem chłopoku :(

ja wieczorem wcinałam goraca drożdżówke sie opanowac nie moglam o ja głupia o ja głupia :)

masz arcje-najtrudniej sie przyznac przed samym soba :grin:

ale juz dzis grzeczna bede ...tylko sobie skubnełam kruszanka hih :( dobra była..oj doobra :)

Beti.trzymasz sie mała???/

Rybko-jak po imprezce? fotki masz złotko? wstawiaj nam tu i pisz jak sie bawiłąś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi pożarłes kiche wieczorowa porą buahhahaha ooo jak ja cie ozumiem chłopoku :(

ja wieczorem wcinałam goraca drożdżówke sie opanowac nie moglam o ja głupia o ja głupia :)

masz arcje-najtrudniej sie przyznac przed samym soba :grin:

ale juz dzis grzeczna bede ...tylko sobie skubnełam kruszanka hih :( dobra była..oj doobra :)

Beti.trzymasz sie mała???/

Rybko-jak po imprezce? fotki masz złotko? wstawiaj nam tu i pisz jak sie bawiłąś :grin:

TAK TRZYMAM SIE JUTRO ZACZYNAM DIETE KOPENHADZKA:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!Ja wlasnie jestem po kopenhaskiej, wczoraj ja skonczylam. Nie jest az tak tragicznie jak to niektorzy strasza. Da sie wytrzymac! Tylko ten szpinak mi niezbyt podchodzil! Na doping powiem ci ze zgubilam prawie 6 kg. Dzis rano ubirajac sie w lazience przymierzylam numer mniejsze portki, nio i kurka weszlam w nie i nawet sie zapielam bez zadnego wysilku! Dasz rade kobito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam mocno kciuki!Pisz w miedzyczasie jak ci idzie! Tak jak ja to robilam, to pomaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Aqusiu! Tak trzymaj dalej i bądź ostrożna a na pewno uda Ci się utrzymać nową wagę i tak jak zamierzasz jeszcze schudnąć. Życzę powodzenia. Pa . Renata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak po weekendzie dziewczyny??? Ja przyznam,że na co dzień jest mi łatwiej z tą dietą,jak jestem w pracy to nie mam tyle czasu na myślenie o tym co zjeść.....a w domu..... Najgorsze jest przygotowanie posiłków dla rodziny,oni się zajadają,a ja??? :( Ale cóż,cierp ciało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny po dlugim dla mnie wekendzie.Odpoczelo sie troszeczke.Widze,ze co niektore z nas bardzo cierpia.Wiecej pozytywnego nastawienia prosze wdrozyc w zycie.Jak Wam sie podoba zegar owocowy?Chyna nie za bardzo bo nic nie pisalyscie,ale proponuje zacznijcie go testowac.Mam dla Was jeszcze jedna bardzo wazna podpowiedz.Sluchajcie , w naszych organizmach nagromadzilo sie duzo wody wiec nalezy sie jej pozbyc.Od razu bedziecie lzejsze o dwa kilogramy.Proponuje kazdego ranka wypic cos takiego.Wziac duza kisc pietruchy, posiekac, do miksera wlac pol litra niegazowanej wody,kilka kropel cytryny i pietruche.Zblendowac.Wypic!!!Smakuje prawie jak sok z kiwii.Zobaczycie ze dziala. No to zycze smacznego i dalszego powodzenia w odchudzaniu. U mnie jest prawie poltora kilograma mniej,A JAK U wAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mary ;) hmmm zegar owocowy? hmm niedoczytałam chyba bo niewiem o co chodzi???? sok z pietruchy? ok--od poniedzialku-bo mam popołudniówki w pracy :( wiec bedzie troszke czwasu zeby sie pobawic :) gartuluje spadkowym-u mnie niestety tylko 80dgk czyli jakies 3kostki masła hiihih (przyjmujemy ze jedna kostka to 25dgk :( noo a teraz moja dieta cud hihi własnie wciagnełam paczka! hihiihih ooo to jest cudo a nie dieta buhahahha :) sory ze ostatanio mnie mało-ale mi chłopcy zachorowali syn i mąz...wiec mam urwanie głowy..oboje po 39-40 st temperatury i do tego pies dostał....sraczki :grin: a ja latam jak z pęcheżem :( jestem z wami-poczytuje was kochani ale mało pisze bo chroniczny brak czasu...sory za literówki ale tk sie spiesze że tzraskam plauchami gdzie popadnie :) całuski myszeczki-dzielnie sie trzymajcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.