Skocz do zawartości

Mój Synek Będzie Miał Urodzinki


szanti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomóżcie ludzie mój synek 22 lutego obchodzi swoje 4 urodzinki a ja jak narazie nie mam zadnego pomysłu na tort urodzinowy. Chciała bym jakiś taki "spejalnie pod dzieci"owoce mało ciacha a dużo jakiejs masy. ;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj! Dla dzieciaczków to chyba coś lekkiego,może biszkopt przełożysz bitą śmietaną z żelatyną a do niej np.różne owoce pokrojone,a najważniejsza będzie dekoracja. Możesz przekroić okrągły placek na pół-dwie połówki odwróć przecięciem na zewnątrz,powstanie coś w rodzaju motyla. Posmaruj polewą lub bitą śmietaną i kolorowo udekoruj,aby przypominało motylka. DZIECIOM TO NAJBARDZIEJ PODOBAJA SIĘ OZDOBY I ABY BYŁO KOLOROWO,SPORO JEST NOWYCH I CIEKAWYCH FIGUREK NA CIASTA W KAUFLANDZIE,PEWNIE W INNYCH SKLEPACH TEŻ SA. Możesz też na polewie zrobić jakiś napis pisakami do tortów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często robiłam takiego motyla moim dzieciaczkom,ale dla innych też.Dekoracja takiego motyla to już czysta fantazja.Niestety nie mam fotek.Robię też często lwa,zobaczę w zbiorach czy nie mam go gdzieś na zdjęciu.Pozdrawiam.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda urodziny chłopaków mam dopiero w kwietniu, ale ostatnio przy przepisie na ciasto Kubuś doszłam do wniosku, że zrobię dzieciakom właśnie taki placuszek w formie tortu, możesz tam zajrzeć i przeczytać wszystkie komentarze. Pozdrawiam, Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Lwa orzechowego robiłam dwa lata temu ciasto kubuś robię praktycznie co niedziela wiec to terz odpada acz kolwiek śliczny i dobry by był tort. Będe musiała poczytać przepis Iny na Delicje w galarecie i to co zaproponowała Katarzyna.No i pewnie nadal będe miała problem który wybrać. ;-) Ale napewno z czasem wszystkie wypróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie jest za późno - to ja zaproponuję torcik jogurtowy - to biszkopt przekładany jogurtem (gęstym), i na to wszystko jest wylana galaretka. Do masy można dodać różne owoce i do do nich dopasować kolor galaretki, np. do masy brzoskwinie w kostkę, a na wierzch galaretka brzoskwiniowa/pomarańczowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Doroto. Bardzo fajny przepis a jogurt jest i pyszny i zdrowy wiec napewno odpowiedni dla dzieci. :arrow: Nie musiała bym tak bardzo sie martwić o "nadużycie" słodyczy przez moje łakomczuszki i ich kolegów. ;-) Super! :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgos cieszę się, że mogłam pomóc, i składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Twojego syneczka :arrow:

Gabi - bardzo śliczny tort, jestem pod wrażeniem - gratuluję ;-)

Dorotko bzrdzo dziekuję w imieniu Nikodemka za zyczenia urodzinowe. Nikoś przesyła duuużego buziaka :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.