Skocz do zawartości

Mój Synek Będzie Miał Urodzinki


szanti

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi, jaki ładny torcik, tylko zdradź teraz jak go zrobiłaś tzn. jak przełożyłaś, może ja w takiej formie Kubisia zrobię? Co Wy na to moje panie? Proszę o porady, bo ja mam urodzinki synków (obydwóch plus jeszcze moje i teściowej) dopiero w kwietniu, więc mi czasu trochę zostało :arrow: ;-) Czekam, Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Basga dzięki za podpowiedź, jakoś tak mi po głowie ten Kubuś chodzi jak tylko przeczytałam przepis, bo jeszcze na takim soku nie robiłam i właśnie takiego motylka zrobię. Fajnie wygląda na Gabi zdjęciu ;-) Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za miłe słowa.Będę nieskromna,ale muszę powiedzieć że ten nie był najładniejszym jaki udało mi się zrobić.Byłam mocno chora i tylko na tyle udało mi się siły wykszesać.Niestety wcześniej nie miałam cyfrówki i nie mogę pokazać innych tortów. JustynkoZ ja zawsze torty przekładam bitą śmietaną,a jeden biszkopt smaruję dżemem np. nutellą ze śliwek.Czasami na jednym biszkopcie robię z bitej śmietany kółka zaczynając po obwodzie i idąc do środka,oczywiście z odstępami.W te odstępy układam owoce np. truskawki lub wiśnie i kładę na nich zastygającą galaretkę.Po przekrojeniu bardzo ładnie wygląda a i smakuje bardzo dobrze.Mam nadzieję że choć trochę mogłam pomóc. Małgos najserdeczniejsze życzenia dla synka.Mam nadzieję że moje porady na coś się przydadzą. Pozdrawiam wszystkich.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, dzięki za podpowiedź, ja podobnie robię kółka z bitej śmietany a między nimi układam wiśnie maczane w syropie (zalewa z wiśni plus mąka ziemniaczana) przy torcie szwarcwaldzkim. Pa, Ju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedzieć że naprawde wszyscy mi bardzo pomogliście. I wiem ze będę mogła na Was liczyć zawsze gdy tego będe potrzebowała.Dziękuje Wam za to bo dzieki temu bede mogła być lepsza żoną i matką ;-) .A mam jeszcze pytanie i zarazem prośbe do gabi-ostra jak robisz nutellę ze sliwek? Miałam ten przepis ale gdzieś go zapodziałam i rozzstąp sie ziemia nie ma... Przeszukałam wszystko a nawet go nie wypróbowałam bo to były czasy gdy ja i gotowanie nie szło w parze :arrow:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeszcze raz pragnę podziekować wszystkim za mase pomysłów na tort. Gabi-ostra wykożystałam Twój pomysł z motylem. :razz: a oto mój tort

post-4805-1172307224_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.