Skocz do zawartości

Pytania...


DeLarge

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek XX, pomimo wszystkich swoich zdobyczy, pozostawił nas z wieloma pytaniami: * Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami? * Dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach "Wróżka wygrala w totka"? * Dlaczego, żeby skończyc pracę w Windowsie trzeba nacisnąć na "Start"? * Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a płyn do mycia naczyn z prawdziwej cytryny? * Dlaczego Amerykanie popijaja BigMac'a dietetyczną Colą? * Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów o smaku myszy? * Dlaczego Noe nie zabił tych dwóch komarów? * Po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk? * Dlaczego samoloty nie są robione z tego samego materiału co czarne skrzynki? * Dlaczego kamikadze nakładają kaski? * Jaki jest synonim słowa "synonim"? * Dlaczego w lodowce jest światło a w zamrażalniku nie? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na parę pytań, a nad resztą muszę się zastanowić. Wiem DeLarge że w późniejszym terminie mnie podszkolisz trochę. Proszę Cię bardzo tylko niezawstydzaj mnie. Oczu się nie maluje tylko powieki. Nie ma takich tytułów, bo wróżka widocznie jeszcze nie wygrała. Sok cytrynowy jest robiony z prawdziwej cytryny, a płyn jest koncentratem. Pokarmu pewnie dla kotów nie ma o smaku myszy, nikt nie odważył się myszki posmakować, Można nastawić myszołapkę i w pokarmie będą myszki i ich smaczek. A może jest smak myszek, o tym najlepiej kotki same wiedzą. Kamikadze zakładają kaski żeby nie ogłuchli. Noe nie zabił dwóch komarów, bo pewnie mu uciekły. Pracę to się kończy, a nie startuje. Synonim słowa synonim = synonim Wiem że udzieliłam niedobrych odpowiedzi, poczekamy co inni odpowiedzą. Ja będę z niecierpliwością czekała od Ciebie na prawdziwe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odp na 1 Ja maluję oczy z zamkniętymi ustami, ale ust z zamkniętymi oczami nie umiem :razz: Cd pytań 1. Dlaczego słonce przyciemnia ludziom skórę, a rozjaśnia włosy? 2. Skoro do teflonu się nic nie przykleja, to jak przyklejono teflon do patelni? 3. Skoro Superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie? 4. Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby, dlaczego wiec jeżeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem? Pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sądzę, że ten "kawał" będzie tu pasował :grin: Nauczycielka pierwszej klasy, miała kłopoty z jednym z uczniów. • Jasiu, o co ci chodzi? • Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie! Nauczycielka zabrała Jasia do gabinetu dyrektora, wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Dyrektor postanowił zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na pytania to będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor pyta: 1. Ile jest 3 x 3? • 9. 2. Ile jest 6 x 6? • 36. I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor. • Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy. Nauczycielka spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań? Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. Zaczęła pytać a Jasiu odpowiadał: 1.Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? • Nogi. 2. Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ? • Kieszenie. 3. Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn? • Kokos 4. Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące? Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział. • Guma do żucia. 5. Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach? Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu odpowiedział: • Podaje dłoń. Teraz zadam kilka pytań z serii "Kim jestem?", powiedziała nauczycielka • OK - odpowiedział Jasiu 1. Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie. • Namiot 2.Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Dróżba zawsze ma mnie pierwszą. Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty. • Obrączka ślubna 3. Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze. • Nos 4.Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem. • Strzała Dyrektor odetchnął z ulgą i mówi: • Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytan źle odpowiedziałem! :razz: a wy jak odpowiadaliście świntuszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.