Skocz do zawartości

Od Dzis Dieta :)


betii

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia! Ja wlasnie w sobote skonczylam moja kopenhaska! Schudlam prawie 6 kg. tak wiec jeszcze ok 4,5 kg do zrzucenia zeby wrocic do wagi sprzed ciazy. Zycze powodzenia i silnej woli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ona25_dg

czesc dziewczyny:) trafilam do was nie przez przypadek...otoz co ja moge chciec...pewnie schudnac :) przytylo mi sie troszke w czasie ciazy a i przed nia nie mialam super figurki, podejmowalam wszelakie proby zrzucenia cialka ale jakos na tych probach sie konczylo....ale w koncu postanowilam cos zrobic ze soba bo zaczynaja mnie denerwowac te zwalki tluszczu,te szerokie ubrania,itp,itd... poszperalam troszke w necie,popatrzyalm na diety,odchudzacze,porady i w koncu postanowilam po raz kolejny sprawdzic swoja silna(albo jej brak)wole,wpadla mi w oko dieta kopenhaska,trwa tylko (albo az!!)13 dni wiec pomyslalam ze moze dam rade,jednak "moja kopenhaska" bedzie sie troszke roznic bo ja po prostu nie lubie...miesa ani roznych salatek(procz owocowej rzecz jasna,a wagi przybralam glownie na slodyczach),zamiast tego wprowadzilam np serek homogenizowany i zamiast jakichs salat z cytryna jedna marchewka,nie wiem jaki to da skutek i czy tak mozna,ale pocieszam sie tym ze srednio dziennie kawa z lyzeczka cukru jakis serek,pomidor i marchewka to mniej jak 1000 kalorii wiec moze jakis efekt bedzie,no i do tego wieczorkiem cwiczenia,zakupilam tez cidrex... zaczelam od wczoraj wiec dzisiaj 2 dzien mojej diety,mimo ze to niedlugo to jestem z siebie zadowolona bo nawet nie skusilam sie na paluszki czy chrupki ktore moj maz z synkiem smacznie palaszowali przed moimi oczami,nie powiem bo poki co jeszcze odczuwam glod,bo zoladek jeszcze sie nie przystosowal ale nie daje za wygrana,waze ok 80 kg a mam 168 cm wzrostu..wiec nie mam co sie poddawac!! w sierpniu mam wesele i chce sie wcisnac w moja ulubiona suknie wieczorowa wiec trzymajcie za mnie kciuki zeby mi sie udalo!! pozdrawiama was wszystkie i tez za was trzymam kciuki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze sie uda wieże w was...nas zanzcy sie :( ona 25 jełsi moge dac ci rade...jak nie lubisz produktów z tej diety-to ją odpusc..szkoda twjej męczarni-robiłam ja kilka razy i wiem,ze jak sie nie stosuje dokładnie do diety-efektu już nie bedzie..ona jest bardzo rygorystyczna i nie schudniesz na niej 5kg jesli sobie cos pozmieniasz... oczywiscie to moja opinia...zropbisz jak bedziesz uważac :) pozdrówka ja zaczne chyba od nastepnego tyg,,narazie 1000kcaal..po tygodniu waga80dgg w dół...nie za wiele ale co..cieszy i tao :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ona25_dg

monisia dziekuje ci za rade :( ale nie bede ukrywac ze mnie troszke tym przybilas... swoja droga zanim zabralam sie za ta"moja kopenhaska" myslalam jak to wlasnie bedzie,czy skladniki maja znaczenie czy ich wartosc energetyczna..w sumie nie znam sie na tym wcale bo ja informatyk jestem a nie specjalista od technologii zywienia,mimo to sprobuje zastosowac ten jadlospis ktory sobie ulozylam,bo dzienne kcal nie jest duze a w odchudzaniu chyba o to przede wszystkim chodzi,moze i faktycznie to nic nie da ale czlowiek uczy sie w koncu na bledach,chociaz jakby nie bylo to prawie 2 tyg wyjete zycia,ze tak to ujme... do tego jak pisalam dolozylam cwiczenia i nie podjadam zadnych paluszkow,ciasteczek,chipsow,itp. za te 13 dni zobacze efekt swojego postanowienia i wtedy jak sie okaze ze nic z tego poszukam innej,mam nadzieje skutecznej,diety pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to forum kulinarne a my o dietach ale coz jak sie tutaj nazbieralu tluszczyku to i trzeba go tutaj zrzucac. A poza tym mozna sie wymienic dietetycznymi przepisami i poradami odnosnie lekkiego jedzenia.Powodzenia wszystkim na kopenhaskiej. Ja ostatnio zrzucilam na niej prawie 6 kg i ciesze sie z tego niezmiernie! Wbilam sie w moje ukochane portki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzis jest 3 dzien mojej diety i narazie jest wszystko ok chociaz nie moge doczekac sie soboty bo bedzie kurczaczek :wink: . jeszcze nie tawalam na wadze ale czuje sie lzejsza :lol: . nam pytanie czy w tej diecie jogurt jest podany 2 do 3 szklanek czy 2/3 szklanki.pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.