Skocz do zawartości

Jaki Prezent Na Komunię?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam wczoraj już póżno pisałam ten temat i z tego wszystkiego nie wyjaśniłam do konca.Jest to chłopak i ma wszelakie zainteresowania uwielbia książki czytać,interesują go różne ciekawe zjawiska ,ogólnie jest taki ciekawski świata.Uwielbia podróże.Nie wchodzą w gre zadne zabawki gdyz ma ich na tyle że już nawet na nie nie spogląda.Jestem chrzestną i chciałabym mu kupić coś naprawde fajnego a prezent uzupełnić pieniążkami.Myślałam o czymś w cenie do nawet 400 zł.POMÓŻCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miała ten sam problem :wink: Jesli lubi czytac i lubi podróże ja bym kpiła jakiś duży ładny kolorowy album o świecie albo o Polsce bogato ilustrowany i z jakimś konkretnym opisem Pascala lub National Geographic lub jakiejkowlwiek innego wydawnictwa. W empiku zawsze bardzo duży wybór takich rzeczy. Skoro do 400 to może awet jakaś seria albo album + coś z innej beczki moze nowa myszka lub klawiatura ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Dziękuję za rady tak jest fajniej jak ktos może też pomyślec ze mną .Napisała mi pewna miła forumowiczka na moim gg abym może wieze i tak teraz o tym myślę ponieważ jego rodzice mają w pokoju gościnnym ale on nie .Byc może jakąs fajną mini wieze.Albumy też są piękne widziałam kiedyś takie. Bardzo wam kochane dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka miała Komunię w ubiegłym roku. Dostała pieniążki (mówiliśmy wszystkim, że chcemy jej kupić mebelki do pokoju bo chciała mieć własny), dostała książki, dużo słodyczy....no i mini wieże SONY. Słuchajcie jak ja zobaczyła to aż jej dech zaparło tak się ucieszyła. No i jak póxniej ktoś pytał co dostała to zawsze mówiła że wieże a o reszcie zapominała. Aneta taka wieża z osobnymi głośnikami, mp3, radio itd. to w sklepie widziałam ok 350-400 zł (taką córka dostała od Matki Chrzestnej) kupisz bez problemu, a dziecko bedzie szczęśliwe, zapewniam. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąco dziękuję za utwierdzenie mnie w przekonaniu że chyba jednak za tego typu prezentem sie rozejrzę.Miałam jeszcze obawy gdyż chrześnik ma komputer w pokoju na którym może słuchac muzyki ale po wykonaniu telefonu do jego rodziców dowiedziałam się że nie bardzo ma taką możliwośc.Przy komputerze ma malutkie głośniczki i muzyka nie ma takiego efektu.Co prawda mozna by kupic nowe głośniki dobrej jakości,ale po konsultacji z jego rodzicami juz wiem że napewno wolałby taką mini wieżę,jeszcze mają go w delikatny sposób podpytac.Dzięki dziewczyny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam,że wieża to dobry pomysł.Mogę podsunąć jeszcze jeden pomysł-aparat cyfrowy.Tyle,że za dobry aparat trochę trzeba dać...niestety :razz: Ewentualnie możesz dać pieniążki i np.mp3 dodatkowo(nie jest takie drogie)Będzie miał i prezent i kaskę na to co będzie chciał.Pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
wieża to bardzo dobry pomysł ale mało orginalny pisałaś że interesują go ciekawostki to może zastanów się nad mikroskopem są teraz takie dla początkujących znajdziesz w internecie w marketach też są w dziale z zabawkami znam kogoś kto dostał i narodziła się z tego wielka pasja pozdrawiam :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.