Skocz do zawartości

Zmywarka Do Naczyń


aneta583

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałam kol.która jeszcze jakiś czas temu cisto ucierała ręcznie a telewizor nie miał pilota/taki wiekowy był/ bo nic nie chciała wziąć na raty-cału czas obawiała się co będzie jak straci pracę.Namówiłam ją jednak na te raty-teraz sprzęt można wziąć nawet na 30 rat nieoprocentowanych np w Avansie.Zmywarka mamy w promocji kosztowała ok 1000 zł:30 =33 zł/miesiąc-wolałabym zrezygnować z jakiegoś np kremu,lakieru ....a miec zmywarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Dziewczyny takiej ochoty nabrałam już na tą zmywarkę ze najchętniej jutro bym kupiła ale muszę niestety poczekac jeszcze troszkębo czekam na gotówkę.Byc moze za jakies 2lub 3 tygodnie będe mogła napisac wam że już ją używam.A jeszcze chciałam zapytac-chyba trzeba miec kilka kompletów naczyń ,żeby można do pełna załadowac zmywarkę a w zanadrzu miec jeszcze czyste naczynia do używania zanim zmywarka zmyje te brudne?Po ile kompletów macie żeby tak spokojnie starczyło zanim zapełnicie zmywarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Miałam kiedyś Ardo, służyła mi 10 lat i jeszcze była na chodzie, kiedy ją zmieniłam na Boscha. Ta ma po prostu klasę A i zużywa mniej prądu. Wzięłam ją także na raty i niedawno skończyłam spłacać. Nigdy nie żałowałam pieniędzy na coś, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i siły, tym bardziej, że teraz faktycznie to nie jest problem. Zawsze upatrzę sobie jakiś towar, czekam na promocję i wtedy biorę na raty. :wink: Bardzo dużo pracuję, więc przynajmniej wynagradzam sobie brak czasu wygodą. Kupuj dziewczyno, zobaczysz jaka to frajda. A naczyń wcale nie potrzeba aż tak dużo. Dwa komplety w zupełności wystarczą, przecież myjemy różne naczynia: szklanki, kubeczki, talerze. A mycie trwa niecałą godzinę na oszczędnościowym programie, więc nie musisz się obawiać, że ci braknie. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,4lata temu mój maz uparł sie ,pomimo że ja nie chciałm ,I kupił zmywarkę Ariston ,I dzis powiem Wam Drogie Panie że kazda powinna mieć taki sprzet w domu .Najlepiej jest w niedziele po obiedzie wstawiam co tylko do niej puszczam i juz mam czysto po obiedzie.A w tygodniu mam zawsze pusty zlew ,a wszyskie brudne gary w zmywarce.Tylko trzeba miec sporo szklanek ,talerzy (arkorok sie nie nadaje )sztucy aby nie myć w zlewie bo brakuje to mija sie z celem.GORACO POLECAM WSZYSTKIM PANIOM,teraz mąz marudzi aby kupic suszarkę do prania czy ktos ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melu moja przyjaciółka ma suszarkę do prania i jest z niej bardzo,bardzo zadowolona-zwłaszcza zimą,kiedy jest problem z suszeniem.Na początku miała obawy czy pranie nie będzie za bardzo wygniecione,ale okazało się że wcale tak nie jest.Wiem że jest to urządzenie bardzo przydatne,zwłaszcza przy małych dzieciach,nie jest jednak niezbędne.No i ma dwie wady-zajmuje dużo miejsca(tyle co automat) i zużywa sporo prądu.Myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby kupno pralki z szuszarką,takie 2w1.Ale co ja się tu rozwodzę,może niech wyrazi swoją opinię ktoś kto posiada taki sprzęt.Pozdrawiam.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywarka jak już pisałam to piękna rzecz. Ja również używam proszku , soli i nabłyszczacza z Lidla. Proszek jest tani ( 18 zł za 3 kg) bardzo dobry i naprawdę nie odbiega od tych drogich , reklamowanych. Dla mojej 3- osobowej rodzinki mam po trzy kompety: szklanek, talerzy i sztućców. Myję naczynia co dwa dni. Dziewczyny k u p u j c i e !!!!! zmywarkę. Pozdrawiam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mycie garnków, to zabierają niestety dość sporo miejsca, wkładam je raczej na dolną półkę. W zwykłych srebrnych (nie firmowych) rdzewieją sruby mocujące uchwyty. Jeżeli coś przypalisz, to chyba bez moczenia się nie obędzie. (wiem, bo kiedyś takich garnków używalam). Teraz nie mam z tym problemów ponieważ zmieniłam te stare na naczynia firmy Woll :razz: i jak narazie jestem z nich zadowolona. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam garnki takie stalowe z grubym dnem i myją się dobrze.Jeżeli nawet są przyoalone lub zaschniete np po mleku to nastawiam program na tzw brudne gary i zawsze są umyte.Ważne jest aby zawsze była wsypana sól nawet jezeli masz tabletki z solą.Patelni niezaleca sie myć.Jezeli masz miejsce to kup zmywarkę 60.Po całym dni zapełni się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WIECIE CO JAK TAK SOBIE CZYTAM TO MYSLE ZE Z MOJĄ ZMYWARKA COŚ JEST NIETAK JA MAM ZMYWARKE Z ARISTONA CZYLI CALKIEM NIEZLA ALE NP NIE MOGE W NIEJ DOMYC POKRYWEK TYCH SZKLANYCH ALBO JAK SA BRUDNE GARKI TO ZAWSZE MAM NIEDOMYTE DLATEGO GARNKOW NIE MYJE ALE ZA TO JAK WYMYJE SZKLANKI TO NIKT ICH TAK NIE WYPOLETUJE ZEBY SIE TAK BŁYSZCZAŁY NO I TALERZE JAK POUKŁADAM ZA BLISKO SIEBIE TO TEŻ ZDZRZA SIE ŻE SĄ NIEDOMYTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marra - czy zaoszczędzić? Koszt zakupu samej zmywarki, środki do niej też trzeba kupować, myślę, że trzeba mieć trochę więcej naczyń, wodę też zużywa, no i może się popsuć. Tak więc z pewnością nie zwróci się ten zakup w miesiąc czy rok. Na pewno można jednak zaoszczędzić czas - a to się bardzo liczy w dzisiejszych, zabieganych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.