Skocz do zawartości

Zmywarka Do Naczyń


aneta583

Rekomendowane odpowiedzi

Ja taz jestem posiadaczka zmywarki firmy INDESIT jestem bardzo zadowolona a przede wszystkim zaoszczedzam na czasie chociaz moja rodzinka jest trzy osobowa to zmywam wtedy kiedy ja zapelnie tzn. co drugi dzien.Zmywam wszystkie naczynia nawet z garnki tylko nie polecam ''malowanych szklanek'' bo zmyja sie wzorki.Zwykle szklo sie nie wyparza chodzi mi o szklanki nic nie musz poprawiac kupuje tabletki 5 w jednym. Sa jeszcze male zmywareczki takie co mozna postawic na szafke ale nie wiem czy sa w Polsce koszt takiej zmywarki to ok 100 euro.Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich,4lata temu mój maz uparł sie ,pomimo że ja nie chciałm ,I kupił zmywarkę Ariston ,I dzis powiem Wam Drogie Panie że kazda powinna mieć taki sprzet w domu .Najlepiej jest w niedziele po obiedzie wstawiam co tylko do niej puszczam i juz mam czysto po obiedzie.A w tygodniu mam zawsze pusty zlew ,a wszyskie brudne gary w zmywarce.Tylko trzeba miec sporo szklanek ,talerzy (arkorok sie nie nadaje )sztucy aby nie myć w zlewie bo brakuje to mija sie z celem.GORACO POLECAM WSZYSTKIM PANIOM,teraz mąz marudzi aby kupic suszarkę do prania czy ktos ma ?

Melu mam suszarke do prania od niedawna i jestem bardzo zadowolona, najlepsze sa reczniki frotte z suszarki poprostu rewelacja jakie one sa puszyste a i pozostale rzeczy rowniez. Polecam warto zainwestowac w taki sprzet, jak to ulatwia nam zycie.

Zmywarke mam tez firmy Bosch - choc z nia ostatnio mam klopoty - moze uda sie to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marra - czy zaoszczędzić? Koszt zakupu samej zmywarki, środki do niej też trzeba kupować, myślę, że trzeba mieć trochę więcej naczyń, wodę też zużywa, no i może się popsuć. Tak więc z pewnością nie zwróci się ten zakup w miesiąc czy rok.

Dokładnie tak samo myślałam Marcinie. No ale kilka pozytywnych opini i już nachodzą cię wątpliwości, czy aby masz rację (dobra reklama dźwignią handlu). Córki rosną, bedą pomagać przy zmywaniu ;) No a wkońcu to niedługo sprzęty zastąpią nas w kuchni. Nie dajmy się!!! Czasami jest fajnie pozmywać, no i jaka satysfakcja? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie trwa budowa mojego domu, juz na wakacjach będę szczęsliwą posiadaczką kuchni moich marzeń, pierwsze co wymyśliłam to zlew pod oknem, żeby mieć ładny widok przy myciu naczyń, ale teraz wiem, że najlepszym pomysłem była zmywarka tuż obok tego zlewu :). zdecydowanie bardziej wolę obserwować moją rodzinę. A co do suszarki to jestem posiadaczką pralko-suszarki, wspaniałe urządzenie, sprawdziło się przy małych dzieciach, zanim wykosztowaliśmy się na nie były codzienne sterty prania i malutka łazienka na blokach, kompletny chaos, nic nie schło, dzieci nie miały co na siebie włożyć, a teraz - inny świat, nie ma problemu że coś nie zdążyło wyschnąć. Polecam gorąco, szczególnie przy maluchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

:-D Czy któraś z Was posiada zmywarkę i jesli tak to czy moze mi powiedziec czy jest zadowolona i czy taki sprzęt warto posiadac.Zastanawiam się nad zakupem ,ale wczesniej chciałam poznac czyjeś opinie.Czy aby taki "mebel"nie stoi bezużyteczny?Zastanawia mnie tez ilośc firm tego produktu ,które sa godne polecenia?Jeśli któraś z was posiada zmywarkę to proszę doradzcie coś i napiszcie czy warto?

Według mnie jeśli nie mieszkasz sama, tylko z rodziną i masz w efekcie sporo zmywania to warto coś takiego kupić. Poza tym zmywarka doskonale sprawdza się podczas imprez, gdy trzeba szybko umyć dużą ilość garnków, talerzy, szklanek, kieliszków itd. Ja sama się teraz zastanawiam nad zakupem jakieś dobrej i taniej http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/zmywarki/. Póki co przeglądam porównywarki cen, ale jeśli macie jakieś sugestie to chętnie się z nimi zapoznam.

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu23 masz racje co do imprez ,nie mam jeszcze zmywarki,ale zamieram kupić jak bedzie przypływ gotówki,u mnie na imprezach to malkabra z tymi naczyniami,mam duża rodzine często sie spotykamy,a ja pzewaznie stoje nad zlewem,a codzień zmywam też na bieżąco to mi duzo czasu zajmuje,dlatego uważam że zmywarka to wspanoiały pomocnik w kuchni,tylko nie mam pojęcia jaką kupic,może już któraś z was ma to może cos doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywarkę posiadam jak juz pisałam i jestem nią zachwycona . Bardzo ułatwia pracę i oszczędza czas. Natomiast co do imprez to też myślałam że pomiędzy daniami, tortami szybko cos umyje - zapomnijcie. Czas pracy zmywarki w zależności od ustawionego programu wynosi od 60 min do 200 (podobnie jak pralka automatyczna). Zmywarka myje wolno cienkim strumieniem, robi przerwy (chyba na moczenie itp). Natomiast wszystkie moje naczynia lśnią jak nigdy. Jak ją pierwszy raz uruchomiłam i wyjęłam potem naczynia - szybko załączyłam ją raz jeszcze z wszystkimi pozostałymi sztućcami i talerzami, szklankami jakie miałam w domu, bo stwiwerdziałm że na tym tle sa brudne. Mam Elektroluxa juz od roku i hula na orągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuniaczku u mnie podobnie jak pierwszy raz wyjęłam naczynia z zmywarki byłam w szoku szklanki lśniły żadnych plamek .

NAPRAWDĘ JEST OGROMNA RÓŻNICA .

Mam zmywarkę BEKO odpukać narazie chodzi jestem z niej zadowolona posiada 10 programów ale ja kożystam zazwyczaj z 3 tylko.

Programy trwają od 15 minut do 155 minut taki jest najdłuższy.

Ja zazwyczaj zmywam na program ekspresowy który trwa 58 minut a temp. jest wysoka bo 65 stopni.

Elzuniu jak przyjdzie przypływ gotówki ani się nie zastanawiaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

:) Czy któraś z Was posiada zmywarkę i jesli tak to czy moze mi powiedziec czy jest zadowolona i czy taki sprzęt warto posiadac.Zastanawiam się nad zakupem ,ale wczesniej chciałam poznac czyjeś opinie.Czy aby taki "mebel"nie stoi bezużyteczny?Zastanawia mnie tez ilośc firm tego produktu ,które sa godne polecenia?Jeśli któraś z was posiada zmywarkę to proszę doradzcie coś i napiszcie czy warto?

Ja posiadałem starą zmywarke firmy bosch ! lecz po 10 latach użytku się wysłużuła ! i sprawiłam sobe nową simensa ! i zmywarka simensa to jest najgorsze co może być poprostu nie domywa naczynia są po wyjęciu źle wypłukane itp. ! POLECAM FIRMĘ BOSCH ! KARZDY MODEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aeg elekrtolux i jestem bardzo zadowolona,to oszczedza czas,pieniadze i nasze rece. Nie zawsze zmywarki myją tak dlugo,moja ma program szybkiego zmywania,trwa to 36minut, myje super tylko nie szuszy ale naczynia sa czysciutkie,uchylam drzwiczki i wszystko dosycha samo, bardzo dobrze sie to sprawdza w sytuacjach awaryjnych.Gdy mają być lśniące trzeba nastawic na dluzsze mycie okolo 2 godz.Przy zakupie sprawdzajcie zeby dół zmywarki (w środku)był metalowy nie plastikowy.Polecam wszystkim to urzadzenie! Dla kobiety to chyba najlepsza pomoc kuchenna jaka istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.