Skocz do zawartości

Reorganizacja Działu Poza Kuchnią


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy,

Zgodnie z Waszymi sugestiami dodaliśmy dział Nasze zainteresowania. Przenieśliśmy tam kilka tematów, które naszym zdaniem nadawały się do tego.

W miarę rozwoju tego działu spróbujemy wydzielić tam różne podfora dotyczące konkretnych zainteresowań.

Przy okazji zmieniliśmy nazwę podforum Życzenia na Serdeczności i "wrzuciliśmy" tam różnego rodzaju podziękowania itp.

Z forum Rozmowy prawie niekontrolowane wydzieliliśmy także podforum Ciekawe Linki. W tym dziale zamieszczać możemy wszelkie ciekawe linki znalezione w Internecie (uwaga - będziemy zwracać baczną uwagę na ew. spam).

Ostatnią zmianą było zmiana nazwy całego forum "Wasze przepisy" na "Nasze przepisy". Nie oznacza to oczywiście, że oto przywłaszczyliśmy sobie Wasze przepisy :wink: . Po prostu taka nazwa chyba bardziej pasuje do tego działu - tym bardziej, że całe forum smaczny.pl jest nasze wspólne :wink:

To na razie na tyle.

P.S. Wciąż myślimy nad podziałem forum słodkości. Wkrótce ten podział zostanie dokonany, jednak liczba przepisów w tym dziale powoduje konieczność zarezerwowania dość dużej ilości czasu.

Pozdrawiamy

Dorota i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałem poinformować o co chodzi. Bo to raczej nie nowość tylko małe zamieszanie.

Z pewnością kliknęliście może na jakiś link, który powodował zmianę sposobu wyświetlania postów.

Są trzy sposoby (Tryby wyświetlania) i wszystkie są dostępne następująco: Przy czytaniu tematu klikamy Opcje (u góry po prawej) i tam na dole mamy: Przełącz na Drzewo, Przełącz na standardowy i przełącz na drzewo.

Możecie poeksperymentować sobie z tymi trzema opcjami. Drzewo to właśnie chyba to co macie teraz ustawione. Standardowy to to co ma się na początku, a linearny jest podobny do standardowego i powoduje wyświetlanie na każdej stronie odpowiedzi u góry pierwszego postu z danego tematu.

Tak na szybko aby przejść do sposobu standardowego wyświetlania należy kliknąć:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;mode=linear

Co więcej - te opcje dostępne są praktycznie od początku istnienia forum :grin: Teraz tylko wyszły na jaw przypuszczam, że właśnie dlatego, że ktoś podał linka, który przełączał w tryb wyświetlania Drzewo.

Jeżeli w związku z tym są jakieś jeszcze pytania chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, siedziałam sobie wczoraj ok godz. 23 z minutami i owszem podawałam linki w temacie "Lody" i jak skończyłam, to już było pozmieniane. A ja myślałam, że to Ty :razz: Marcinie. Ale mi osobiście tak podoba się bardziej. :grin: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj obowiązuje pełna dowolność :grin: Jak kto chce tak może sobie ustawić - własnie w tym temacie Marra podała taki link i chyba to było powodem tego małego zamieszania :razz: basqa - to ustawienie indywidualne - każdy ustawia sobie ten tryb niezależnie. Można oczywiście dyskutować jak jest lepiej - generalnie ustawiamy jak lubimy - ja mam np. ustawione Standardowy widok, ponieważ nie trzeba tak dużo klikać, żeby widzieć wszystkie wypowiedzi (przy drzewie przeczytanie każdej nowej wypowiedzi wiąże się z kliknięciem i przeładowaniem strony). Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.