Skocz do zawartości

Co Upiekliście Na Niedzielę Lub Co Pieczecie?


renigliwice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba nikt już nic nie piecze ... Wszyscy na diecie ? :) tez dawno nie robiłam niczego, ale ostatnio nadarzyła sie okazja 

byly faworki i tort śmietanowo - czekoladowy :) oraz ciasto czekoladowe "z cenzurą". w tym miesiącu za to zaszaleje i będę dużo piekła , Ale pod koniec na moje okrągłe urodzinki i córeczki 3 latka :) pozdrawiamy 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie wypieki : na moje 30-ste urodziny był tort śmietankowy z mascarpone i owcami , metrowiec  i sernik. Na urodziny córeczki tort truskawkowy i ciasto jabłkowe z budyniowo-śmietanową masa pieczone. Na nasza grupę dla dzieci gdzie jeszcze raz świętowaliśmy urodziny Lenki zrobiłam tort malinowy Motyl :) 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asieńko :)

Wszystkiego, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Córeczki, pięknie, apetycznie i kolorowo świętowaliście :) Super! :D

Cudne są te Twoje wypieki, jak malowane :D 

 

Podziwiam te zdjęcia już chyba dziesiąty raz ;) Tak mi się wszystko podoba, a w brzuszku burczy ;)

 

Ps. Z tą dietą to trochę trafiłaś chyba ;) Wypieki są, ale trochę mniej niż było, i może takie lżejsze... ;)

 

U mnie ostatnio był sernik bez sera, ale za to z jagodami i płatkami migdałów ;)

 

sernik_bez_sera_z_jagodowa_i_migdalowa_nutka1.JPG

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpiętliwością na kolejne Twoje wypieki :D

Buziaki dla Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękujemy za życzenia :) cieszę sie ze ciasta się podobają :) było słodko 

zapomniałam jeszcze dodać jednego :) była jeszcze świnka   Peppa na stole jako tort mikado cytrynowo - bananowy , i ostatnio ciasto z colą i kremem budyniowym cytrynowym. 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ooo :) Jaki cudny torcik :) I jaka śliczna Peppa :) Sama ją robiłaś Asieńko?

 

Córcia pewnie zachwycona jak zobaczyła taki bajkowy torcik, całuski dla Niej :* :) 

 

To ciasto z colą też brzmi i prezentuje się kusząco! Cudne te Twoje wypieki - jak malowane :) 

Pozdrawiam serdecznie :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :**

tak świnkę sama robiłam , najlepiej na papierze do pieczenia kontury świnki zafarbowaną czekolada, po wystygnięciu przeniosłam na tort i wypełniłam kolorową polewa czekoladaową z żelatyna by sie dobrze kroiło :) Lena była zachwycona :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Super Asieńko! Jestem pod wrażeniem Twoich wypieków :) Ta Peppa wyszła Ci extra jak prawdziwa! :)

Słodkie mieliście imprezki - wszystkie ciasta jak malowane, a co jedno to lepsze - mniam :D

Ja robiłam teraz na festyn rodzinny biszkoptowego przekładańca z wiśniami i śmietanką, myślę że w najbliższym czasie pochwalę się zdjęciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio Były kolejne torty u nas i ciasteczka :

Tort Mikado , Wulkan ( wersja malinowa ), ciasteczka kokosowe, topniejące bałwanki ( maślane ) i moje ulubione ciasteczka waniliowe rogaliki w wersji migdałowej . 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.