Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
renigliwice

Co Upiekliście Na Niedzielę Lub Co Pieczecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba nikt już nic nie piecze ... Wszyscy na diecie ? :) tez dawno nie robiłam niczego, ale ostatnio nadarzyła sie okazja 

byly faworki i tort śmietanowo - czekoladowy :) oraz ciasto czekoladowe "z cenzurą". w tym miesiącu za to zaszaleje i będę dużo piekła , Ale pod koniec na moje okrągłe urodzinki i córeczki 3 latka :) pozdrawiamy 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnie wypieki : na moje 30-ste urodziny był tort śmietankowy z mascarpone i owcami , metrowiec  i sernik. Na urodziny córeczki tort truskawkowy i ciasto jabłkowe z budyniowo-śmietanową masa pieczone. Na nasza grupę dla dzieci gdzie jeszcze raz świętowaliśmy urodziny Lenki zrobiłam tort malinowy Motyl :) 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Asieńko :)

Wszystkiego, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Córeczki, pięknie, apetycznie i kolorowo świętowaliście :) Super! :D

Cudne są te Twoje wypieki, jak malowane :D 

Podziwiam te zdjęcia już chyba dziesiąty raz ;) Tak mi się wszystko podoba, a w brzuszku burczy ;)

Ps. Z tą dietą to trochę trafiłaś chyba ;) Wypieki są, ale trochę mniej niż było, i może takie lżejsze... ;)

U mnie ostatnio był sernik bez sera, ale za to z jagodami i płatkami migdałów ;)

sernik_bez_sera_z_jagodowa_i_migdalowa_nutka1.JPG

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpiętliwością na kolejne Twoje wypieki :D

Buziaki dla Was :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękujemy za życzenia :) cieszę sie ze ciasta się podobają :) było słodko 

zapomniałam jeszcze dodać jednego :) była jeszcze świnka   Peppa na stole jako tort mikado cytrynowo - bananowy , i ostatnio ciasto z colą i kremem budyniowym cytrynowym. 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ooo :) Jaki cudny torcik :) I jaka śliczna Peppa :) Sama ją robiłaś Asieńko?

Córcia pewnie zachwycona jak zobaczyła taki bajkowy torcik, całuski dla Niej :* :) 

To ciasto z colą też brzmi i prezentuje się kusząco! Cudne te Twoje wypieki - jak malowane :) 

Pozdrawiam serdecznie :* 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki :**

tak świnkę sama robiłam , najlepiej na papierze do pieczenia kontury świnki zafarbowaną czekolada, po wystygnięciu przeniosłam na tort i wypełniłam kolorową polewa czekoladaową z żelatyna by sie dobrze kroiło :) Lena była zachwycona :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byl tort Piłka dla kuzynka :) w środku krem śmietankowy z msscarpone, czekoladą i wiśniami. Przekrój trochę nie ładny .  Młody kroił :)))

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na urodziny męża snickers na biszkopcie i kopiec śmietanowo-cytrynowo-maślankowy 😋 Pysznie było imageproxy.php?img=&key=e2e1b5b2e7966a7fimageproxy.php?img=&key=e2e1b5b2e7966a7f

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super Asieńko! Jestem pod wrażeniem Twoich wypieków :) Ta Peppa wyszła Ci extra jak prawdziwa! :)

Słodkie mieliście imprezki - wszystkie ciasta jak malowane, a co jedno to lepsze - mniam :D

Ja robiłam teraz na festyn rodzinny biszkoptowego przekładańca z wiśniami i śmietanką, myślę że w najbliższym czasie pochwalę się zdjęciem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję :) tyle było okazji :) wczoraj była  tylko malutka babeczka cytrynowa , już zjedzona :) 

mmm napewno był dobry ! 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłam takie ciekawe ciasto, nazwałam je Wulkan :) pyszne truskawkowo-śmietankowe 

troche zainspirowane ciastem Kilimandżaro , ale w nowej odsłonie ..." Wulkanicznej " hihi 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta