Skocz do zawartości

Zielone Ciacho


Jolcia

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: Jolciu placek "palce lizac",Halinko dzisiaj mamy to samo ciasto ja ubijajac mleko to zaczlam sie bac gdzie ja to wylorze ,tak duzo tego bylo ,wkoncu nakladalam mase partiami aby nie splynela ale na szczescie ciasto wyszlo niezle z wygladu za to w smaku pyyyycha! pozdrowienia

post-4347-1173560427_thumb.jpg

post-4347-1173560616_thumb.jpg

post-4347-1173560652_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jak mój syn zrobił zakupy to ja zapomniałam włożyć mleko do lodówki, za dużo mam problemów na głowie, a pomimo to pianka nie schłodzona udała mi się, a byłaby jeszcze wyższa. Ciasto masz udane, pianka wspaniała, widać na zdjęciach. Ja jeszcze do tego pyszny sernik upiekłam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że udały się wam ciasta i smakowały.Zdjęcia super. Halinko skąd ty masz tyle czasu że aż dwa ciasta zrobiłaś. Ja miałam ambitne plany zrobić kuleczki ale zkupy,pranie ,sprzątanie, obiad pochłonęły mnie do reszty.Wieczorem do pracy i kuleczki odkładam na jutro.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolcia w pracach domowych pomaga mi dużo mój syn, a przy pieczeniu to przygotował tylko jabłka i czekoladę. Ja zauważyłam że nie mam tej szybkości co kiedyś i się denerwuję, a inni twierdzą że jestem bardzo zwinna. Kucharzenie uwielbiam, mój mąż żartuje że kuchnia to jest moje królestwo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Halinko uwielbiam gotować i siedzieć w kuchni.Jeszcze jak rodzinka zajada z apetytem to jestem szczęśliwa.Mój syn często prawi mi komplemety że gotuję najlepiej na świecie.Mąż czasami coś krytykuje,ale znajomi twierdzą , że ma za dobrze.Córka nie lubi nowości,ale jak zje to pochwali. Bardzo się cieszę że znalazłam to forum.A pomyśleć,że byłam przeciwna podłączeniu internetu.Pozdrawiam Jolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam na forum, a tutaj proszę jakieś wyśmienite nowości, przepis oczywiście mam już wydrukowany, ciasto wygląda bardzo apetycznie, jak tylko zrobię i będę miała dostęp do swojego komputera to napiszę jak mi wyszło. Papatki, Ju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Robiłam wielokrotnie takie ciacho tylko bez biszkopta. Moi synowie jak byli mali zawsze wołali żeby zrobić to ciasto pieczone w lodówce :grin: Puszkę mleka dzieliłam na pół rozpuszczałam 2 różne galaretki każdą w 1 szklance wody i ubijałam szklankę mleka i 1 galaretkę wylewałam na tortownicę wrzucałam pokrojone brzoskwinie lub inne owoce, z drugą galaretką robiłam tak samo tylko dokładałem rodzynki , wspaniałe na gorące dni jako deser. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam to ciasteczko na niedziele i przyznaje, ze jest WYSMIENITE !!! Jolciu, dzieki ogromne za ten przepis, zastanawiam sie jednak komu nalezy dziekowac za te extra KG. ktore systematycznie bije w gore? Na ciastka ze sklepu nawet nie spogladam, a przyznaje ze kiedys sie nimi zajadalam az do chwili kiedy, nie odkrylam tej strony!? pa majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.