Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Marcinie za utworzenie dla nas tego działu. Zapraszam Was Smakowicze do umieszczania zdjęć przedstawiających Was, Waszych bliskich, Wasze biesiady przy stole, Wasze podróże. Poznamy się bliżej, będzie rodzinniej i jak to mówią prawie jak w "realu". Przedstawię się jako pierwsza: Nazywam się Kasia /zuziorek na smacznym/ na zdjęciu z moim ślubnym Damianem. I moje cukiereczki Zuzia 5lat i Natalka 3lata

post-2465-1173555797_thumb.jpg

post-2465-1173556192_thumb.jpg

post-2465-1173556205_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nazywam się Justyna /Justyna.K na smacznym/siedzę w domciu i wychowuje dwie córeczki :grin: starsza daje mi w kość rozbójnik nieziemski młodsza dopiero mi napewno pokaże :grin:

Na pierwszym zdjęciu ja z MARTYNKĄ

Dołączona grafika

Na drugim Martyna i Roksana

Dołączona grafika

narazie tyle pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziorku cóż za komplementa :grin: co do nauczyciela wszyscy w rodzince się śmieją bo moja mama z zawodu jest cukiernikier ale ANI JEDNEGO CIASTA NIE UPIEKŁA W DOMU miała dość pieczenia w pracy i zawsze coś tam przynosiła z niej więc nauczyciela raczej nie mogłam mieć :grin: jestem tzw SAMOUK :)

Basiu k śliczne dzieciaczki a jakie podobne do siebie od razu widać że to rodzeństwo.

Ala ma ładne kręcone włosy zawsze takie chciałam mieć.

No i ładne masz firanki w kuchni. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko-ale laseczka z Ciebie,i dziewczynki jak malowane! A kawki widzę że niezły zapasik zrobiłaś-smakuje Ci Jacobs zielony? Basiu-masz nie tylko śliczne firaneczki-podoba mi się ten stojak na przyprawy-taki praktyczny. Ja to mam ciemną kuchnię,o ile taką klitkę kuchnią można nazwać,a tak bym chciała mieć okno...ale do sąsiada się nie przebiję :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Dziewczyny ale super Was widzieć.Zawsze jk sie pisze na forum to się myśli jaka dana osoba jest ,jak wygląda(niektóre z was już widać na zdjęciach waszych profili)>Jesteście z tego co widzę kapitalnymi kobietkami,które nie tylko dbają o to co postawią na stół do jedzenia ale przede wszystkim jesteście świetnymi mamusiami i żonkami.Pozdrawiam gorąco . P.S ja przesyłam moje pociechy,Sylwia ma 6 lat a Maciuś 9 skończy w sierpniu. a to Sylwia (nie wiem czemu nie udało mi sie wyżej wysłać za jednym razem oba zdjęcia)-mniejsza z tym

post-4466-1173683974_thumb.jpg

post-4466-1173684352_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marra - rozumiem Twoje obawy, ale tak: forum jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tacy którzy wchodzą jako goście w ogole się ono nie wyświetla - to raz - dwa - jeżeli obawiacie się o bezpieczeństwo swoich zdjęć możemy forum dodatkowo zabezpieczyć poprzez np. dostęp do niego tylko po przekroczeniu np. 30 czy 50 postów na forum, czy nawet udzielać dostępu każdej osobie z osobna - ale czy to coś zmieni. Zastanawiam się czy dla 0,0001% ludzi, którzy chcą nam zaszkodzić mamy ograniczać dostęp tutaj ludziom, którym autentyczną radość sprawia dzielenie się swoim szczęściem i patrzenie na szczęście innych :grin: Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia i w tym temacie to oczywiście zapraszam. P.S. Aneta - połączyłem Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Marcinie dziękuję za pomoc w połączeniu plików.Podpisuję sie pod tym co napisałeś.Takie forum to fajna sprawa ,nie widzimy sie,a jednak sie znamy :grin:.Przez takie codzienne zaglądanie tutaj już trochę wiemy o sobie ,nawet na podstawie przepisów wiemy kto co lubi ,jakie ma upodobania.A co do zdjęć naszych pociech to uważam że dzieci bardziej są narażone na jakieś niebezpieczeństwo będąc na dworze czy w drodze do szkoły jeżeli nie mają odpowiednio poświęconej przez rodziców uwagi.Wszyscy wiemy że w dzisiejszych czasach trzeba pilnować nasze dzieci ,mieć oko na wszystko ale nie dajmy się zwariowac bo niedługo okaże sie że we własnym domu będziemy się bać.Jesli ktoś chciałby zaszkodzić naszym dzieciom przez internet znalazł by inny na to sposób.Przede wszystkim my w domach interesujmy się naszymi dziećmi,rozmawiajmy szczerze z nimi,reagujmy na sygnały od nich budzące jakieś obawy ,a wówczas będą napewno bezpieczne. Już ja tam wierzę że Marcin postara się i stara się napewno żebyśmy bezpiecznie mogły "chwalić" się naszymi "słodyczami"jakimi są dzieciaczki.Buziaczki dla wszystkich i więcej wiary że świat idzie ku lepszemu :grin: Kobietki bądżmy optymistkami bo inaczej zwariujemy w tym codziennym natłoku spraw.

post-4466-1173694915_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa kawka nie moja zdjęcie było robione u teściowej szwagier przywozi z Niemiec ale smakować to ONA mi SMAKUJE.Aneta pociechy bomba masz taką samą różnice wieku dzieci co ja i jak się chowają???

Co do bezpieczeństwa sądzę że Marcin z Dorotka o NAS zadbają. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.