Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak to spiżarnia niewiem co bym zrobiła bez niej bardzo praktyczne miejsce a ile się zmieści :grin: telewizorek jak nie umiem sie dogadać z mężem kto na co patrzy bo mamy inne gusta jeśli chodzi o tv to zawsze jedno z nas może iść do kuchni :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i podziwiam. Wnętrza wspaniałe. zuziorku gratuluję pomysłów i talentu . No i oczywiście wszystkie jesteście piękne i dzieci też macie cudowne. Justynko Martynka to chyba lubi pozować do zdjęć. Ja troszeczkę podzielam obawy Marry, jednakowoż napiszę wam, że mieszkam w województwie zachodniopomorskim a właściwie na granicy z Lubuskim. Mam męża, dwuletniego synka, mieszkam na wsi. Jak wyglądam można mniej więcej zobaczyć wchodząc na mój profil. Kuchnie mam malutką i skromną więc nie ma się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko jestem poprostu oczarowana tymi pięknymi wszystkomi zdjęciami. Ja pomyślałam sobie że przy Was jestem babcią ale zdjęcia też dodam.

Pozdrawiam serdecznie wraz z pociechami.

Ja niestety nie mam juz Babci :razz:

Ino,miec taka Babcie,jak Ty byloby zaszczytem!Ale,kochana,za mloda jestes :grin: Jestes dokladnie w wieku mojej Mamy.

Kasiu (Zuziorku) piekne wnetrza-jest sie czym chwalic!

Ja postaram sie powklejac pare swoich,jak znajde troche wiecej czasu-ostatnio zyje w biegu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę-ale się nam JUSTYNA odstawiła na wiosnę :grin: ,bardzo ładna fryzurka! Zuziorku-Twoja pomysłowośc wnętrzarska to fach w ręku,pewnie studiowałaś architekturę! :razz: Ja to też pomysłów sto ale co chwila inny i jeszcze jeden remont się nie skończy a już bym zmieniła,gdybyś mieszkała bliżej to bym Cię wynajęła na osobistego architekta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pomysłu !! ! na przedstawienie swojej rodziny .Bardzo miło popatrzeć na Was ,na kochane dzieci.Ja też pokaże swoje pociechy ,która jedna jest dorosła 25 lat i 1.09.2007 wychodzi za mąż Dominika i synek 10 lat Sebastian na osłode mi został.Zdjęcia wkleje po powrocie córki bo nie poradze sobie jeszcze tego nie robiłam serdecznie Was pozdrawian Magdalena!!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BasiuK pomysł jak pomysł bardziej ciekawość. Cieszę się że tyle odważnych forumowiczek tu zawitałlo i się odkryło.

Na życzenie Justyny inne moje wnętrze, przedpokój a raczej jego najciekawsza część :grin:

SZCZĘKA OPADA PIĘKNIE PIĘKNIE I JESZCZE RAZ PIĘKNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak wy ładnie wyglądacie!!! :grin: Pomysły też macie nie złe. A te bobaski, schrupałabym na obiadek :razz: Postanowiłam, że i ja wam pokaże moją kuchnię i mieszkanko, teraz jest w trakcie zmian, pokój, kuchnia, łazienka wszystko zmieniamy, meble na zamówienie, już projekty mamy zrobione i meble są w trakcie "powstawania" , troszkę to potrwa zanim wszystko będzie gotowe, ale jak już będzie cacy to dodam nowe zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i całuski dla wszystkich pociech. p.s. mój kotek to dziewczynka, mamy ją prawie od samego początku, raz szliśmy do miasta i siedziała na ulicy i auto jechało no i się wystraszyłam, że ją przejedzie i mąż zdedcydował, że ją weźniemy, miała wtedy ok. 2 miesięcy i tak jest z nami już 1,5 roku. Pokażę wam też projekt pokoju, co o nim sądzicie?? pozdrawiam Amelia post-3059-1173854153_thumb.jpg post-3059-1173854178_thumb.jpg post-3059-1173854201_thumb.jpg post-3059-1173854250_thumb.jpg post-3059-1173854220_thumb.jpg post-3059-1173854737_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMELIO BARDZO ŁADNE MIESZKANKO SŁONECZNE KUCHNIA TAKA ŻYWA A TE ROŚLINKI NO I TEN WIDOK Z OKNA (JA TO PATRZE NA STARE BOISKO ) Co do projektu super pomysł z szafa zabudowaną świetny napewno będziecie zadowoleni ja niestety nie mam za bardzo miejsca na taką szafę mam duże mieszkanie ale nie ustawne . A co to jest po lewej stronie kuchni ???szafeczki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga architektury nie skończyłam, choć to było moje marzenie. Zdałam tylko do liceum plastycznego, ale przestraszyłam się tych ludzi w ów czasach. Jakoś wizualnie do nich nie pasowałam i przeniosłam papiery do liceum. Dzięki temu poznałam męza, bochodziliśmy razem do klasy :grin:

Justynko faktycznie teraz dojrzałam zrobiłaś się na blond, tzn witaj w klubie......

Amelio faktycznie widok to masz wspaniały, u mnie tylko szare blokowisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY

przyniosłam robotę do domu i zamiast się za nia zabrać , to śledze forum i ZACHWYCAM się.

Jestescie cudowne, macie super chałupki!!!!

Ja mieszkam w domu po rodzicach ale planujemy budowę drugiego domu ( za 2-4 lata ).

Wiadomo, trójka dzieci ,chciałabym ,żeby kiedys były blisko. mam dużą działkę, właśnie dziadek wczoraj wyniósł na dwór stoliki,krzesełka,huśtawkę i parasol.Jeszcze tylko namiot nad stołem i zaczynamy grilowanie.

( później coś wkleję z domku ),muszę zrobić zdjęcia ale niestety nie umiem jeszcze zrzucać na kompa

JUSTYNKO!!!!

Możemy w takim razie razem pomyśleć o jakichś fajnych tortach na urodziny naszych bąbli.TY masz takie pomysły!!!!!!!!!!!!!!!

Narazie moje córki zamówiły Twój warkocz drożdżowy tym razem z masą makową.

Pozdrawiam Was kobietki i nie tylko

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.