Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ja się zachwycam wszystkimi i wszystkim nie macie pojęcia. Na początek dodaję zdjęcia, pierwsze z moją Dorą, pokój mam inaczej już zrobiony. Zdjęcie jest zrobione cztery lata wstecz, drugie na działce w ubiegłym roku, juz naturalne włosy, niestety szpakowate. Dodaję mojego syna jak był mały i jako już męzczyznę. Choinkę wyjatkowo miałam ustrojoną tylko małą. W tym roku jak będę miała zrobione zdjęcie to dodam, zobaczycie jaka figura sie zrobiła przez smaczny pl, doszło parę ładnych kilogramów. Mam marzenie nie do spełnienia, jak by to fajnie i wesoło było i zorganizowało się zjazd rodzinny wszystkich nas z forum. Kolejność zdjęć jest inna.

post-2336-1173873418_thumb.jpg

post-2336-1173873440_thumb.jpg

post-2336-1173873489_thumb.jpg

post-2336-1173873765_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam marzenie nie do spełnienia, jak by to fajnie i wesoło było i zorganizowało się zjazd rodzinny wszystkich nas z forum. Kolejność zdjęć jest inna.

A dlaczego nie do spełnienia? Mi też krąży już od kilku dni taka myśl, chociaż jestem na forum od niedawna, że byłoby całkiem miło gdyby za jakiś czas zorganizować jakiś zjazd.

Myślę, że inicjatywa powinna wyjść od administratorów, a wy co na ten temat myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: Ino pomysł fajny z tym spotkaniem.Przed nami wakacje ,czas urlopów moze warto pomyśleć o wyegzekwowaniu jednego dnia na spotkanie?Sądzę że jest to do dopracowania .Co sądzą inne dziewczyny? Do babci to Ty się jeszcze nie zaliczaj ,fajna ,pełna życia kobietka z Ciebie.Umówmy się że będziemy na CIebie mówiły Babcia Ina ,kiedy będziesz miała z jakieś 70 lat :grin: . Przesyłam jeszcze zdjęcia moich dzieciaczków z zeszłego roku i mojego jednego z wielu malych bernardynów ,które już mają inne domy ale pamiątka mi została. Wszystkie wasze zdjęcia są extra,dzieciaki wasze rewelacyjne,mieszkanka też.Ja zdjęcia domu prześlę innym razem gdyż cały czas coś remontujemy(końca nie widać)i jeszcze pomieszczenia nie bardzo nadają się na zdjęcia.Dom mam po dziadkach i duzo musieliśmy w nim zmienic, dobudować ,wymienić.POZDRAWIAM

post-4466-1173876075_thumb.jpg

post-4466-1173876086_thumb.jpg

post-4466-1173876097_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Super pomysł z tym spotkaniem, wakacje, lato, zapraszam do mnie nad morze :razz: ale byłby ubaw :razz: Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Halinkę, do babci to jeszcze Ci brakuje, ale i one są bardzo potrzebne, chcę tylko powiedzieć, że wyglądasz super, no i tak jak pisała zuziorek poznałam skarbnicę wiedzy(mój autorytet :grin: Halinka). Anetko, ale ten piesio słodziutki, ja miałam małe kotki ale już dawno oddałam( moja Kicia- bo tak ją nazwaliśmy, była już dwa razy mamą i teraz bedzie trzeci raz). A w Polsce u moich rodziców jest identyczny piesio jak u Halinki, z tym, że to Maks. Justynko tam po lewej stronie są drewniane kasetony i drzwi od łazienki. Widok mam naprawdę super, szklarnia teścia, kwiatki które zasadził, cały ten ogród jest nasz, latem jest zawsze zielono i pachnąco, rośnie tam winogron, pomidory, ogórki, fasolka szparagowa i duuużo kwiatów. Oprócz tego całe podwórko jest obsadzone różnymi roślinkami, dzieci mają tam chuśtawkę i placyk do zabawy. Od ulicy mam widok na szkołe podstawową z 1807 roku, czasami słyszę jak dzieci śpiewają piosenki na lekcji muzyki :arrow: Ja mieszkam teraz z teściami w starym bloku ale odremontowanym, mamy duże mieszkanko(90m*), no i właśnie zaczynamy zmieniać wszystko. Kate76 moja siostra mieszka w tym samym mieście i opowiadała mi, że była w tym miejscu z którego wypłynął Titanic i w tej restauracji w której Jack wygrał bilet na statek(tz. w filmie to było pokazane) i wydaję mi się, że właśnie stoisz w tym miejscu :razz: :grin: Pozdrawiam Was i wasze rodzinki i życzę miłego dnia i smacznego :wink: Amelia A to moje małe kotki post-3059-1173946767_thumb.jpg post-3059-1173946874_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelio fajnie masz że mieszkasz sobie w takim uroczym miejscu.Ja tez mam wokół siebie pełno zieleni a niecały kilometr od domu płynie mi nasza Wisła :razz: .Latem jak nie mamy co robić to jeżdzimy na plaże bo jest tam piękna plaża,zero ludzi.Ale kąpać się nie kąpiemy(nogi pomoczymy) :grin: ponieważ jest to niebezbieczna rzeka.Marzy nam się wyjazd na wczasy z rodzinką właśnie do Grecji bądż Hiszpani ale jak do tej pory finanse nam nie pozwalają bo wszystkie pieniążki idą w dom(a chcemy go w końcu skończyć).Pozostaje nam jedynie nasze morze nad które i w tym roku sie wybieramy na 10 dni ale jeszcze nie wiemy konkretnie gdzie(przegladamy wstępnie oferty).A jeszcze chcę cię zapytać moze się orientujesz jak wygladają w Grecji Euro-camp'y.ćzy jest taniej niż jechać na zorganizowaną wycieczkę,czy poleciłabyś wybrac sie na taki wyjazd z dziećmi?Jeśli jesteś w tym zorientowana to proszę napisz .POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anetko. W tym rejonie akurat nie są organizowane euro-camp'y, dlatego nie orientyję się za bardzo, jest to rejon hotelowy, a pole campingowe jest tu tylko jedno i jeszcze nigdy nie widziałam na nim nikogo. Przejazd autem opłaca się, ale to zależy przez jakie kraje będziecie jechać. Jeżeli przez unijne- do Włoch i promem do Grecji- to koszt się zwiększa, paliwo, nocleg na promie, jedzenie to koszt w granicach 1000- 1500 złotych, taka podróż trwa do 60 godzin, włącznie z promem (zależy jak poruszasz się w trasie). Natomiast przez kraje nie unijne nigdy nie jechałam, ale wychodzi duużo taniej ponieważ płacisz tylko za benzynę oraz autostrady, odpadają koszty za prom i taka podróż trwa do 24 godzin. Noc w hotelu kosztuje od 35E do 100E, zależy w jakim okresie chcielibyście przyjechać i jaki standard mieć. Płacisz za pokój nie za osobę, a pokoje są 2-5 osobowe, z klimatyzacją, telewizja(grecka, angielska, francuska), kuchnia, łazienka. Jeżeli nie jedziesz z biura tyrystycznego to nie płacisz za klimatyzację i telewizję. Nasza podróż w jedną stronę( z Polski do Grecji) wynosi nas 230 euro za dwie osoby, tj. około 900 złoty. Jedziemy przez Włochy autokarem tyrystycznym. Napisałam Wasz koszt w granicach 1000-1500, ponieważ za bilet rodzinny płaci się mniej i dzieci mają zniżki. Latem jest tutaj mnóstwo tyrystów w autach campingowych, ale przyjeżdzają swoimi przyczepami i zazwyczaj są tu około miesiąca, czyli musi im się opłacać skoro tak długo są, jedynie na jedzenie dużo się wydaje, bo jest drogie :razz: (x4polskie np. kurczak cały około 1,5 kg 6,50 euro :grin: :razz: :grin: , a sklepie z polskimi artykułami kiełbasa śląska kosztuje 6 euro za kilogram). Ale zawsze można zabrać swoje zapasy :razz: Jeżeli będziesz potrzebowała jeszcze jakieś informacje, poprostu pytaj. Pozdrawiam Amelia p.s większośc tej wypowiedzi to mój mąż mi podyktował, bo ja wogóle nie pamiętam za co ile się płaci :arrow: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wpadlam jak zwykle na mala chwilke. Brak mi slow zachwytu nad Wami i Waszym otoczeniem(to tak ogólnie i o wnetrzach,i widokach,i zwierzetach) Obiecane moje "wlosci" Widoku z okna nie wysylam,bo mieszkam w typowym blokowisku-zewszad same bloki :grin: Aha,dajcie znac,kiedy i gdzie ten zlot,zebym sobie urlop zdazyla zalatwic :wink: :grin: :razz:

post-4529-1173956911_thumb.jpg

post-4529-1173956958_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOchana Amelio bardzo Ci dziękuję za tak obszerny opis ,Twojemu męzowi równiez.Zapytałam o to bo kiedyś taka znajoma nam opowiadała że to fajna sprawa,ale oni jeżdzą do Włoch.Jeszcze dokładniej porozmawiam, o tym pomyśle z mężem(już kiedyś była dyskusja na ten temat,ale na tym się skończyło).Trzebaby przkalkulować,dowiedzieć sie konkretnie o jakimś polu namiotowym(pośledzę na necie)i ogólnie zorientować się czy moglibyśmy sobie latem na to pozwolić.Jeśli nie zostanie nam narazie nasze morze.Aczkolwiek widoki Grecji czy Hiszpani są o wiele bardziej atrakcyjne :razz: .Jeśli zacznę to kalkulować i będę mieć jakieś pytania to pozwolę się jeszcze Ciebie i Twojego męża poradzić.To narazie tyle.Serdecznie dziękuję. Basiu!! Twoja kuchnia i łazienka są śliczne,już nie mogę się doczekać kiedy moje remonty przyniosą takie efekty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anetko. Musze sie przyznac,ze z kuchni jestem szczególnie zadowolona,bo sama ja cala wymyslalam-bedac ograniczona rozmiarami tej kuchni,co zreszta widac,a udalo mi sie wszystko zmiescic,nawet kacik do jedzenia.Zawsze marzylam o stole w kuchni-teraz mam tego namiastke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu K śliczna umywaleczka a kuchnie jak widać nieźle wygospodarowałaś. Zuziorku myślałam po tym przedpokoju że już mnie nic nie zaskoczy a tu taka super sypialnia stylowa :razz: Dziewczyny macie się czym chwalić naprawdę macie super urządzone mieszkanka podziwiam WAS za WASZE style :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje drogie, to co oglądam, podziwiam i bardzo lubię ogladać wystrój wnętrz i nie tylko. Jestem wszystkim i wszystkimi zachwycona. Dodam też zdjęcia mojej kuchni gdzie moim pomysłem był witraż i miałam ochotę go zmienić na inny. Dołączyłam go i się znajduje "Mój pomysł", a że podobał się osobom które widziały pewnie go nie zmienię. Chciałam dać zrobić bardziej delikatny. Kolor mebli kuchennych mam podobny, albo taki sam co Justyna k, t.z. turkus Ewunia 1992 moja pisnka skończyła w styczniu 11 lat, ale jest tak ruchliwa i ma apetyt do jedzenia jak jej pani. Na działce mój mąż zrobił specjalne podpory do winogrona i ja mam przy nim zrobione zdjęcie. Kasiu ja też mieszkam w bloku, zauważyłam że masz bardziej obstawne pokoje. Duży pokój udostępniłam mojemu tacie ze względu na wiek, drugi pokój jest mały, a trzeci długi a waski, kuchnia i przedpokój mały i nie obstawny bo same drzwi są. W kuchni mam zamiar zrobić inaczej jedną ścianę, tak jak masz zrobiony przedpokój to te płytki widziałam dawno już w Castoramie. Ja mam taki pomysł na tą scianę w kuchni, w Castoramie są takie płytki wygladają jakby to był tynk nałożony i zrobione to było szpachlem i to sa ładne nierówności, porozmawiam z malarzem może on mi to nawet zrobi osobiscie. Ja myślę to samo że administratorzy też powinni się z nami spotkać i to na pierwszym miejscu. Jesteście wszystkie wspaniałe, bardzo ładne, zgrabne, dzieciaczki śliczne, mieszkania pięknie urzadzone i jak dobrze że jest zrobiona ta strona mam z kim podyskutować, ogladać, podziwiać, poprostu jest dodatkowo to co bardzo lubię. Pozdrawiam Was serdecznie, ściskam i przesyłam całusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.