Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nieeee,no żadna artystka tylko czasem uda mi się zrobić "ze starego coś nowego" :grin: , a to po prostu ...kawałek starego materiału,,wstawiony za ramkę z szybką, tyle że ze świetnym wzorem,taki jak witraż ze złotą obwódką. Jak mi się znudzi to wstawię co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga zdolności faktycznie masz wszechstronne. Ja jestem wizjonerką a w głowie pełno pomysłow. Niestety dzieci jeszcze małe i za duzo czasu mi zabieraja a myslę też o powrocie do pracy.... :grin:

Halinko faktycznie moje mieszkanie choć ma 60m to jest bardzo ustawne. Trzy pokoje i każdy ma pełno swobody, mimo iż dziewczynki maja wspólny pokój.

A to mój widok z sypialni. Zdjęcie zrobione nocą:

post-2465-1173984629_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basqa-"zdolniacha" z Ciebie.Najwazniejsze to miec wyobraznie.... Zuziorku-sypialnia "wymiata"! Co do umywalki-efektowna,ale...no wlasnie...Znac kazdy zaciek :grin: A wiadomo,jak to przy dzieciach....Mam,co robic :razz:??: Ja mieszkam w blokach z lat 70-tych.Same wiecie....48 m2,na co skladaja sie 3 pokoje,kuchnia i lazienka.Przy urzadzaniu trzeba bylo naprawde sie naglowkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,z tego co piszecie to widzę,że chyba ja mam najmniejsze mieszkanie-ma raptem 42m i na dodatek ciemną kuchnię do której wchodzi się z dużego pokoju! I pomyśleć,że ten blok projektowała kobieta,brrrr. Ale jak to mówią"ciasne lecz własne",i z tego się cieszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga ja myślę,że ten obrazek i sewterek to powinnaś pokazać w dziale "Nasze zainteresowania"i podzielić się z nami techniką ich wykonania,ja z miłą chęcią dowiedziałabym sie jak zrobić sobie taki obrazek ,bo bardzo mi się spodobał ten Twój. Pozdrawiam :razz: :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa zdolniach a z CIEBIEco do mieszkanka to ja mam duże 76 m ale nieustawne i przechodni pokój niestety ale najważniejsze że nasze a nie siedzimy nikomu na głowie no i chyba jako jedyna z WAS mieszkam w starej kamienicy gdzie nie ma centralnego doprowadzonego.

Centalne sami sobie zrobiliśmy ale na palenisko tzn w kuchni się pali w piecu i wszędzie ciepło.

Na początku nie umiałam się przyzwyczaić bo z nowego bloku poszłam ale teraz jest oki. :grin:

zuziorku piekny macie ten widoczek :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga ja myślę,że ten obrazek i sewterek to powinnaś pokazać w dziale "Nasze zainteresowania"i podzielić się z nami techniką ich wykonania,ja z miłą chęcią dowiedziałabym sie jak zrobić sobie taki obrazek ,bo bardzo mi się spodobał ten Twój.

Pozdrawiam :grin: :grin: :razz:

jestem za też bym chciała wiedzieć jak takie cudo zrobić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszyscy piszą o metrach jakie posiadają w swoich "gniazdkach "to i ja napiszę .Mam dom z wykorzystanym też pięknym poddaszem i łącznie z tym poddaszem mam prawie 140 m kw.Pokoje są ustawne a kuchnia jest taka jak zawsze chciałam ,ma duże okno ,jest od strony pd(zawsze słoneczna) i ma 18m kw..Dużo w niej miejsca.Przez to jest to moja ulubiona częśc domku :wink:.Jednakże to co widziałm na waszych zdjęciach tzn.wasze kuchnie też dochodzę do wniosku że małe może być piękne :razz: .Macie prześliczne pokoiki ,kuchnie a nawet i łazienki :grin: .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.