Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja jestem po ślubie 6 latek ale chyba nigdy nie nacieszę sie mezem i dziecmi :razz: Halinko gratulacje tak pieknej rocznicy. Chciała bym dożyc tylu latek z moim mężusiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Halinko za tyle lat,jak sie domyslam w szczesciu i milosci :razz: Nam w tym roku "stuknie" 16 lat...Oj,róznie bywalo....Ale to,jak wszystkie zauwazylyscie kwestia charakterów i tzw dotarcia sie. Jesli ktos ma "rogata dusze",to i pod scisla kontrola umie nabroic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszymi męzusiami to często jak z dziećmi ,trzeba im przyznawać rację(nawet tylko dla pozoru i oczywiście jeśli naprawdę ją mają),trzeba pogłaskać jak kotka ,"pomatkować "im czasem,ale i też pochwalić ,być z nich dumne,utwierdzić w przekonaniu ,ze bez nich świat by się zawalił :razz: :razz: :wink: i mówić jacy są zaradni.Ale też musimy mieć swoje zdanie,swój czas dla siebie i oczekiwać od mężów traktowania w taki sposób jak my ich traktujemy.Poza tym zaufanie,szczerość i to zauroczenie które trwa od dnia poznania :arrow: :arrow: ,przyczynią się do spędzenia razem wielu jeszcze lat. Może każda z nas zna sprawdzone sposoby na szczęsliwe małżeństwo?Podzielcie się z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za złożone gratulację, dożyjecie i doczekacie się napewno długiego stażu małżeńskiego czego życzę z całego serca i oby tylko zdrowie dopisało bo to najważniejsze. Przekonacie się jak to ten czas szybko zleci aż się nie chce uwierzyć. Basiu tapeta podoba mi się, dzieciom będzie napewno przyjemniej w pokoju z takim ładnym widokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem znamy się już 7 lat a małżeństwem jesteśmy 2 latka i kilka miesięcy w tym roku 3 latka stuknie.

INOniezły staż :wink:

Anetko mój sposób na szczęśliwe małżeństwo to chyba iść na kompromis wiadomo różnie jest raz dobrze raz gorzej niewiem czy wogóle istnieje małżeństwo bez kłótni ja takiego nie znam a wy znacie ???????????

My z mężem jesteśmy strasznie uparci i to jest największy problem jeden nie ustąpi drugiemu po czasie człowiek w końcu ustepuje ale ile nerwów to kosztuje to szkoda gadać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !Ja za miesiac bede obchodzila 10 rocznice slubu .Ostatnio nawet rozmawialismy z mezem ze to juz tyle lat!Ja mysle ze recepta na udany zwiazek jest poprostu milosc ale i umiejetnosc spojrzenia na siebie oczami drugiej osoby . gratulacje z okazji 45 lat pozycia malzenskiego dla Ineczki i dla wszystkich dziewczyn z "ciut "mniejszym stazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem znamy się juz 16 lat / chodziliśmy do jednej klasy w liceum/ a małżeństwem jestesmy 6 rok. Stanowimy dwa rózne charaktery a mówią, że przeciwiństwa się przyciągaja.... i to może jest nasza recepta. A moje największe osiągnięcie to moje lalunie. Rany, jakie zycie bez dzieci byłoby smutne.... :razz:

post-2465-1174339395_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi moje kochane minie w tym roku 16 lat i przyznam się wam,że nie zamieniłabym mojego męża na innego.I przyznam racje Basi K,która ma chyba taki staż ,jak ja-to wszystko kwestia dotarcia i miłości. A jak bardzo cieszy i cementuje dziecko,które przychodzi na świat po tylu latach małżeństwa!!!!!!!!! Nigdy nie myslałam,że jeszcze będę tak bardzo szczęśliwa. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam kochani w tym roku w październiku minie 25 rocznica ślubu. Jednak czuję, jakbyśmy brali go dopiero wczoraj. Mamy troje dzieci. Najstarsza córka ma 23 lata i od trzech lat jest mężatką, syn ma 19 lat. No i dorobiliśmy się jeszcze jednego synka....... Ma on teraz 4 latka. Teraz nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Jest kochany i bardzo, bardzo żywy, ale jesteśmy szczęśliwi z powodu tej "wpadki". Pozdrawiam. Renata :razz: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.